הכנה לבגרויות בטכנולוגית אורט בראודה כרמיאל

רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על טכנולוגית אורט בראודה - הכנה לבגרות.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה לבגרות - הטכנולוגית אורט בראודה כרמיאל

 

תעודת בגרות מלאה או חלקית היא אחת מן הדרישות לקבלה ללימודי הנדסאים. מועמדים יכולים להתקבל על סמך ציונים בבגרות במקצועות בסיס, בהם אנגלית, עברית ומתמטיקה. מי שאין בידיהם את הציונים הנדרשים, או מי שלא נבחנו במקצועות הבגרות הללו, יכולים לשפר את סיכויי קבלתם דרך השלמת הבגרויות החסרות או שיפור הציון בהן.

 

המעוניינים לשפר או להשלים את הבגרויות לצורך עמידה בתנאי הקבלה להנדסאים, יכולים לקחת חלק בקורס הכנה לבגרות המתקיים בטכנולוגית אורט בראודה כרמיאל. בתכנית זו יכולים תושבי כרמיאל ללמוד לקראת הבגרויות הרלבנטיות ללימודי ההנדסאי, להשלים פערים ולהגדיל את סיכויי הקבלה ללימודים הטכנולוגיים. ניתן להשתמש בציוני הבגרות גם לצורך קבלה למסלולים אחרים, כגון תכניות מסוימות ללימודי תעודה.

 

תכנית הלימודים


כחלק מתכנית השלמת הבגרויות, מתמקדים במקצועות הבגרות החיוניים לקבלה ללימודי ההנדסאים. אלה כוללים בגרות באנגלית ברמת 3 יחידות לימוד, בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד ובגרות בלשון עברית (לשון והבעה) ברמה של 2 יחידות לימוד.


הסטודנטים מקבלים הכנה מקיפה לקראת המבחן, תוך היכרות עם שאלוני הבגרות השונים וסוגי השאלות שעשויים להישאל בכל אחד מהם. תכנית הלימודים מותאמת לדרישות משרד החינוך לאותו מועד ולחומר הנדרש במסגרת השאלונים השונים בכל שנה. המשתתפים במכינה מפתחים אסטרטגיות למידה שיכולות לסייע להם בלמידה לקראת הבגרויות וגם בהמשך דרכם בלימודי ההנדסאי.

 

מתכונת הלימוד


במסגרת המסלול, הסטודנטים יכולים לבחור אילו מקצועות להשלים או לשפר לפי צורכיהם. באפשרותם ללמוד לקראת כל שלוש הבגרויות, חלקן או אחת מהן. אורך התכנית משתנה בהתאם להיקף הבגרויות הנבחר לשיפור, משך המסלול המלא הוא כשני סמסטרים. השיעורים בדרך כלל מתקיימים במתכונת נוחה לשילוב עם עבודה. הם כוללים תכנים עיוניים וכן סימולציות ותרגול של פתרון שאלות מבחינות הבגרות.

 

סגל הוראה


המורים בתכנית זו הם בעלי ניסיון רב בהכנת סטודנטים לקראת מבחני הבגרות במסגרות שונות. הם מסייעים לתלמידיהם ועורכים תגבורים במקרה הצורך, תוך מעקב אחרי ההתקדמות האישית כדי לעזור במיצוי הפוטנציאל האישי לקראת הבחינות.

 

על מוסד הלימוד


הטכנולוגית אורט בראודה היא מכללה ללימודי הנדסאים הממוקמת בכרמיאל. במוסד זה נערכות שלל תכניות המוכרות על ידי מה"ט לקבלת דיפלומת ההנדסאי. בין המסלולים הנערכים במכללה ניתן למנות הנדסאי אלקטרוניקה, הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, הנדסאי חשמל, הנדסאי טכנולוגיות מים, הנדסאי תעשייה וניהול, הנדסאי מכונות, הנדסאי תוכנה ותכניות נוספות.


מסלולים אלה מותאמים לדרישות התעשייה, במהלכם מכירים טכנולוגיות מתקדמות, שיטות עבודה ותהליכי שינוי המתחוללים בתעשייה. במוסד הלימוד שואפים לסייע לסטודנטים בהשתלבותם כהנדסאים בתעשייה, הן דרך שילוב תכנים פרקטיים בתכניות הלימוד דרכם ניתן לצבור ניסיון יישומי, והן דרך הפעלת קשרים עם גופי תעשייה באזור כרמיאל.


במוסד הלימוד פועלים גם מסלולי לימוד נוספים, כגון תכניות עתודה טכנולוגית המיועדות לבוגרי י"ב המעוניינים להשתלב בתפקידים טכנולוגיים בצה"ל; ומסלולי לימודי תעודה המאפשרים התמקצעות ופיתוח הקריירה בתחומים כגון טכנולוגיה, חשבונאות וחשמל.

 

קהל יעד


התכנית להכנה לבגרויות מיועדת בעיקר למועמדים ללימודי הנדסאים שאינם עומדים בתנאי הקבלה להנדסאים. היא יכולה להתאים הן למי שציוני הבגרות שלהם אינם גבוהים מספיק לצורך קבלה, והן למי שאין בידיהם את הבגרויות במקצועות הנדרשים ורוצים להשלים בגרויות. בתכנית יכולים ללמוד גם מי שברצונם לשפר או להשלים חלק מהמקצועות הנלמדים במכינה.

 

המשך לימודים


אחרי הקורס יכולים הסטודנטים לגשת למבחני הבגרות הרלבנטיים להם, בהתאם למועדי הבגרויות המתקיימים מדי שנה. עם קבלת הציון הרצוי, באפשרותם להתחיל בתהליך הקבלה ללימודים הטכנולוגיים. חשוב להדגיש כי לעיתים נכללות דרישות נוספות במסגרת תנאי הקבלה להנדסאים, מעבר למבחני הבגרות, כגון מבחני מיון פנימיים או בגרויות במקצועות נוספים. כדי לקבל את המידע המדויק ביותר אודות תנאי הקבלה מומלץ לפנות למוסד הלימוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכנולוגית אורט בראודה - לימודי הנדסאים | תואר הנדסאי

עוד מסלולי לימוד - הטכנולוגית אורט בראודה כרמיאל

ssssssssss

פורום בגרויות

לאיזה בגרויות אפשר ללמוד מראש בלי מועד ספציפי?
לילס
1 תגובות
בגרות הסטוריה אקסטרני
רבקה
1 תגובות
תעודת בגרות במעטפה חתומה למטרת תרגום למוסד לימודים אמריקאי
מיכאל
1 תגובות
בגרות בספרות קיץ 2020 שאלון 8282
חני
1 תגובות
קבלת תעודת גמר 12 שנות לימוד
אבי
3 תגובות
תוצאות ציוני בגרות מזורזים
אלכליל ניבין
1 תגובות
בגרויות חובה בבתי ספר דתיים?
מיכאל
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,256 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן948 חוות דעת

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp