הכנה לבגרות באורט ירושלים

רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על אורט ירושלים - הכנה לבגרות.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הכנה לבגרויות באורט ירושלים - השלמה ושיפור בגרויות


תחילת הדרך לקבלה ללימודי הנדסאים היא עמידה בכל תנאי הקבלה הנדרשים. כיום, מה"ט קובעים מספר תנאים לקבלה ללימודים אלה, ביניהם גם דרישה לציונים בבגרויות במקצועות יסוד, כגון מתמטיקה, אנגלית ועברית. ציונים מספיקים בבגרויות הם בין התנאים הראשונים שאותם יש להשלים לצורך קבלה למגוון מגמות ההנדסאי.


תושבי ירושלים שאין ברשותם בגרויות בציונים הנדרשים, אשר מעוניינים לשפר את סיכויי הקבלה ללימודים יכולים ללמוד בתכנית להכנה לבגרות הנערכת באורט ירושלים. במכללה מבינים כי לעיתים בדרך להשתלבות בתפקידי הנדסאי יש צורך בהשלמה של מקצועות יסוד, ומאפשרים לסטודנטים לקבל את מעטפת ההכנה הנדרשת להם כדי להתקבל ללימודים המבוקשים. המכינה לבגרות מותאמת במיוחד למועמדים ללימודי הנדסאי מבחינת המקצועות הנלמדים בה ומאפשרת למועמדים ללמוד לקראתם באופן ממוקד ובמסגרת אחת.

 

תכנית הלימודים


סטודנטים במכינה זו יכולים לשפר או להשלים בגרויות במקצועות יסוד הנחוצים לקבלה ללימודי הנדסאים. הם לומדים לקראת בגרות באנגלית ברמת 3 יחידות לימוד, בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד ובגרות במסלול לשון והבעה ברמת 2 יחידות לימוד.
בכל אחד מן המקצועות הללו, הם מקיפים את כל הנושאים הנחוצים לבחינה בהתאם להנחיות העדכניות לבגרות. הם מתוודעים לסוגי השאלות שעשויים להופיע בכל מבחן ומתרגלים פתרון של שאלות מאתגרות.


מתכונת הלימוד


המכינה להשלמת בגרויות נפרשת בדרך כלל על פני כ - 2 סמסטרים. המפגשים מתקיימים בשעות אחר הצהריים ובמתכונת נוחה למעוניינים לשלב את העבודה עם ההכנה לבגרות. במהלכם הסטודנטים לוקחים חלק בשיעורים פרונטליים וגם מתנסים בפתרון תרגילים וסימולציות מבחנים, כדי להגיע ליום הבחינה מוכנים ככל האפשר.

 

 

סגל הוראה


המורים בתכנית להשלמת בגרויות של אורט ירושלים הם בעלי ניסיון רב בהכנת מועמדים למבחני בגרות אקסטרניים. ברשותם היכרות מעמיקה עם מבנה המבחנים במקצועות השונים, והם מעבירים מן הניסיון והכלים שברשותם אל התלמידים ומסייעים להם במהלך ההכנה לבחינות.


על מוסד הלימוד


במכללת אורט ירושלים יכולים תושבי העיר ללמוד במגוון של תכניות לימודים טכנולוגיים. בין היתר מתקיימים לימודי הנדסאים בשלל מגמות, לימודים לעתודה טכנולוגית ולימודי תעודה במקצועות כגון תעשייה, עיצוב, מכונות, בניין וחשמל. בכל התכניות הללו מתמקדים בדרישות העדכניות של התעשייה והמשק תוך הקניית כלים יישומיים לסטודנטים לצורך השתלבות בתפקידים שיש להם ביקוש כיום. אלה הן תכניות פרקטיות המשלבות תרגולים, פרויקטים, סדנאות ומעבדות, כדי להכין את הסטודנטים לקראת העבודה בתעשייה. במכללה מטפחים קשרים עם שלל גורמים בתעשייה בירושלים ובסביבתה כדי לפתוח עבור הבוגרים דלת לפיתוח קריירה.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


תכנית זו מתאימה לתושבי ירושלים המעוניינים להתקבל ללימודי הנדסאים במכללה, אך אין ברשותם את הציונים הנדרשים בבחינות הבגרות, בהתאם לדרישות מה"א לתנאי הקבלה להנדסאים. המכינה יכולה להתאים הן למי שנדרשים להשלים את כל שלושת מקצועות הבגרות (אנגלית, עברית ומתמטיקה) והן למי שברצונם לשפר רק חלק מהמקצועות הללו או אחד מהם, כדי להגיע לרף הקבלה. כמו כן, יש לציין כי המכינה לבגרות מתאימה הן למעוניינים לשפר ציוני בגרות והן למי שצריכים להשלים בגרויות חסרות שבהן לא נבחנו עד כה. מומלץ לפנות היישר אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע המלא אודות קבלה למכינה לבגרות.

 

המשך הלימודים


אחרי המכינה, יכולים הסטודנטים לגשת למבחני הבגרות השונים לפי מועדי הבגרויות המתעדכנים מדי שנה. עם קבלת הציון הנדרש בבחינות הבגרות, הם יכולים להמשיך לתהליך הקבלה ללימודי ההנדסאים במכללה. חשוב לציין כי לעיתים יש צורך לעמוד בתנאים נוספים כדי להתקבל ללימודים, כגון מקצועות נוספים בבגרות, מבחני מיון פנימיים או ראיונות אישיים, בהתאם לדרישות מה"ט ולשיקול הדעת של מוסד הלימוד. משום כך, מומלץ לפנות אל המכללה לצורך קבלת הפרטים המדויקים אודות הקבלה ללימודים.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת אורט ירושלים

עוד מסלולי לימוד - אורט ירושלים

ssssssssss

פורום בגרויות

בגרות הסטוריה אקסטרני
רבקה
1 תגובות
תעודת בגרות במעטפה חתומה למטרת תרגום למוסד לימודים אמריקאי
מיכאל
1 תגובות
בגרות בספרות קיץ 2020 שאלון 8282
חני
1 תגובות
קבלת תעודת גמר 12 שנות לימוד
אבי
3 תגובות
תוצאות ציוני בגרות מזורזים
אלכליל ניבין
1 תגובות
בגרויות חובה בבתי ספר דתיים?
מיכאל
1 תגובות
קבלת העתק תעודת גמר מבית ספר שנסגר
רחלי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp