הנדסאי תעשייה וניהול התמחות בייצור באורט הרמלין נתניה

רוצה לדעת על לימודים בנושאי הנדסאי?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על אורט הרמלין - הנדסאי תעשייה וניהול וייצור.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות ייצור - אורט הרמלין נתניה


במכללת אורט הרמלין נתניה מתקיימים לימודי הנדסאים במגוון מסלולים, בהם לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות ייצור. זוהי אחת המגמות המתקיימות במסגרת לימודי הנדסת תעשייה וניהול, שבה ניתן להתמקד בכלים מתקדמים ועדכניים לייעול ולקידום ייצור בתעשייה. לימודים במגמה זו ללימודי הנדסאים יכולים לסייע לבוגרים לפתוח דלת לשלל תפקידים בסקטור הפרטי והציבורי, כגון במפעלים בתעשייה ובארגונים קטנים וגדולים. בין היתר, הם יכולים להשתלב בתפקידים כגון ניהול ייצור, ניהול מלאי ורכש, תפעול מערכות תומכות ייצור, חקר ושיפור של שיטות עבודה ותפקידים נוספים שלהם חשיבות רבה בייעול של ארגון העבודה בתעשייה.


תכנית הלימודים


סטודנטים בתכנית ללימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות ייצור מתמקדים בכלים לתכנון ולניהול של מערכות ייצור בתעשייה ולפיקוח ובקרה שוטפת על פעילותם. הם לומדים לעומק על סוגיות בניהול פרויקטים וניהול הפן הלוגיסטי בעבודה, תוך הקפדה על ידע באבטחת איכות ובשיפור של שיטות העבודה כדי להגדיל יעילות ורווחיות.


במהלך לימודי הנדסאי תעשייה וניהול הם מפתחים מיומנויות רב תחומיות בענפים כגון ניהול וארגון בתעשייה, כלכלה, לוגיסטיקה ושיווק, תוך היכרות עם כלים ונהלים בענפי המסחר והשירותים. נוסף על כך, הם מתוודעים ליישומים ולתוכנות אשר יכולים לתרום לעבודתם של מנהלי ייצור ולוגיסטיקה, כגון אקסל, MS Project, פריוריטי ERP ויישומים נוספים.


מתכונת הלימוד


לימודי הנדסאי תעשייה וניהול מתקיימים בשני מסלולים במכללת אורט הרמלין, הסטודנטים יכולים לבחור בין לימודי יום שהיקפם ארבעה סמסטרים ואורכם שנתיים, לבין לימודים במסלול משולב ללימודי ערב וימי שישי, מסלול הכולל שמונה סמסטרים ונפרש על פני שלוש שנים.


במהלך לימודי ההנדסאי, הסטודנטים לוקחים חלק במגוון של שיעורים עיוניים וכן בתרגולים מעשיים במסגרת מעבדות שונות הפועלות במכללה, בהם מכירים מקרוב תוכנות ותהליכים מעולם התעשייה. כמו כן, לקראת סיומם של הלימודים עליהם לערוך פרויקט גמר שבו הם מתרגלים תכנון של פתרונות יישומיים עבור התעשייה והעולם הארגוני בהתאם לכלים הנלמדים. הפרויקט מתקיים בדרך שלל בזוגות ובהנחייה של מנחה מצוות המרצים.


על מוסד הלימוד


במכללת אורט הרמלין נתניה מתקיימת גם תכנית לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות שיווק, שבה יכולים הסטודנטים לרכוש כלים שיווקיים וניהוליים המותאמים לתעשייה הטכנולוגית תוך היכרות עם ענפים כגון מכירות ושיווק טכנולוגי. כמו כן, פועלות במוסד הלימוד מגמות הנדסאי נוספות, ביניהן לימודי הנדסאי תוכנה, לימודי הנדסאי מכונות מכטרוניקה, לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי עיצוב מדיה ועוד. מסלולים אלה מפוקחים על ידי מה"ט ומכינים למבחני הגמר להכשרת הנדסאים.


במכללה ניתן לקחת חלק גם במסלולים מגוונים ללימודי תעודה, אלה מתקיימים במקצועות כגון הכשרת טכנאים, מכונות, חשמל ואלקטרוניקה, עיצוב וענפים נוספים. בין הקורסים נכללים קורס התקנה ושירות למתקני מיזוג אוויר ביתיים, קורס עוזרי בטיחות בתחום הבנייה, קורסים בהנהלת חשבונות ועוד. התכניות לתעודה יכולות להתאים בין היתר להנדסאים ולאנשי מקצוע שברצונם להרחיב ולשכלל את סל הכלים המקצועי שבידיהם.

 

תנאי קבלה


תנאי הקבלה ללימודי ההנדסאים מותאמים לדרישות מה"ט, על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה או לחלופין להציג ציון עובר במקצועות מתמטיקה, אנגלית והבעה עברית בתעודת בגרות חלקית. מועמדים המשלימים מכינה טכנולוגית להנדסאים נדרשים לעבור בהצלחה את מבחני הגמר של מה"ט במקצועות מתמטיקה, אנגלית והבעה כדי להתקבל ללימודים. כמו כן, ניתן להתקבל על סמך סיום בהצלחה של מכינה אוניברסיטאית או קדם אקדמית מוכרת. מועמדים שגילם מעל 35 שנים שברשותם אישור מטעם משרד החינוך על השלמת 12 שנות לימוד יכולים להתקבל גם הם ללימודי ההנדסאים.


תעודה


תעודת הנדסאי מטעם מה"ט מוענקת לבוגרי המסלול שעומדים בהצלחה בכל הדרישות הלימודיות. על הבוגרים לעבור את המבחנים החיצוניים שעורך מה"ט בתחומי הלימוד השונים וכן להשלים את פרויקט הגמר ולהציג אותו בפני וועדה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אורט הרמלין נתניה - מכללת אורט נתניה

עוד מסלולי לימוד - אורט הרמלין

ssssssssss

פורום הנדסאים

תעסוקה נדרשת במכשור רפואי
פיני
1 תגובות
הנדסאי מיזוג או הנדסאי מכשור ובקרה?
ציון
1 תגובות
השלמת תואר ראשון להנדסאי מדיה
אנונימית
1 תגובות
המשך לימודים להנדסאי כימיה
מונא
1 תגובות
התחשבות בטעות נגררת במבחן מהט קונסטרוקציות בטון
דולב פולאד
1 תגובות
ניסיון קבלה להנדסה לאחר סיום הנדסאי
נתנאל
1 תגובות
פתרון מבחן מה"ט מכונות חשמל 2019 מועד ב
יאיר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו1,045 חוות דעת

  • 4.2

    מכללת תל חי554 חוות דעת

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא הנדסאי

ד"ר יוכבד פנחסי אדיב
ד"ר יוכבד פנחסי אדיב מאמינה שלימודי ההנדסאים הם כלי חשוב בהתקדמות המשק הישראלי. "ההשכלה הטכנולוגית היא בסיס למקצועות עתידיים. המומחיות שלימודי ההנדסאים מעניקים הם הבסיס לכל מערכת." לדבריה, הלימודים פותחים דלת למגוון רחב מאוד של אפיקי תעסוקה. "הנדסאים הם ללא תקרת זכוכית, הם מנוף להצלחה."
"הסטודנטים צריכים להתייחס ברצינות ללימודי ההנדסאים, שהם תובעניים אך מגיעים עם המון תפוקה לצדם... הנדסאי טוב הוא איש מקצוע מיומן, ואם התברך גם באישיות המתאימה, הוא יכול לטפס במעלה הסולם ולהגיע רחוק."
ד"ר יוכבד פנחסי אדיב
יו"ר פורום המכללות הטכנולוגיות
Whatsapp Whatsapp