הכנה לבגרויות באורט סינגאלובסקי

שירות אישי - צור קשר

אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב

אהבת? שתף ב:

הכנה לבגרות במכללת אורט סינגאלובסקי תל אביב


כדי להתקבל ללימודי הנדסאים, על המועמדים לעמוד בכמה תנאים, בהם ציוני תעודת הבגרות. מי שאין ברשותם בגרויות במקצועות הנדרשים, או שציוני הבגרות שברשותם לא גבוהים מספקי לצורכי קבלה, יכולים לנסות לשפר בגרויות במסגרת מכינה מתאימה. ישנם מספר מקצועות יסוד שאותם על המועמדים להשלים כדי לעמוד בדרישות הקבלה.


במכללת אורט סינגאלובסקי שבתל אביב מתקיימת תכנית הכנה לבגרויות, שבה שואפים לסייע לסטודנטים לטפח את הפוטנציאל שברשותם ולהשלים פערים. תכנית המכינה מתאימה במיוחד למועמדים ללימודים הטכנולוגיים המתקיימים במכללה ומאפשרת השלמה של המקצועות הנדרשים לקבלה ללימודי ההנדסאים.


תכנית הלימודים


במהלך מכינה זו, המשתתפים יכולים לשפר או להשלים את הבגרויות במקצועות נחוצים. במכינה שמים דגש על הדבקת פערים אצל הסטודנטים, כדי לעמוד בחובות הבגרויות הנדרשים לצורך קבלה ללימודים הטכנולוגיים.


במכינה של מכללת אורט סינגאלובסקי ניתן להשלים את הבגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד ואת הבגרות באנגלית ברמת 3 יחידות לימוד. כמו כן, ניתן להתכונן לקראת מבחן מה"ט אשר שווה לבגרות בהבעה עברית ברמת 2 יחידות לימוד במסלול הבעה עברית ולשון.


הסטודנטים יכולים להשלים או לשפר בגרות אחת או ללמוד במקביל לכמה מבחני בגרות, בהתאם לצורכיהם האישיים. במכללה מסייעים לסטודנטים בהכנתם לקראת הבחינות, תוך היכרות עם מבנה המבחן ופתרון של שאלוני בגרויות למטרות תרגול.

 

מתכונת הלימוד


היקף השעות משתנה בהתאם לבגרויות אותן משלימים הסטודנטים. בתכנית להשלמת בגרות במתמטיקה נכללות 130 שעות לימוד, היא נפרשת על פני שנת לימודים ומתקיימת בין החודשים אוקטובר ליוני.


התכנית למעוניינים להשלים את הבגרות באנגלית נמשכת כשנה אחת והיא נערכת בין החודשים אוקטובר ליוני. היא כוללת 80 שעות לימוד.


המעוניינים להשלים את מבחן מה"ט בהבעה עברית יכולים ללמוד בתכנית שהיקפה כ - 20 שעות לימוד, אשר מתקיימת בין החודשים אוקטובר ליוני.


השיעורים מתקיימים בדרך כלל בשעות אחר הצהריים והערב כדי להתאים לצורכיהם של אנשים עובדים שברצונם לשלב את ההכנה לבגרויות בלוח הזמנים שלהם.

 

סגל הוראה


צוות המורים במכינה לבגרויות של אורט סינגאלובסקי מורכב מבעלי ניסיון רב בהכנת סטודנטים לבחינות הבגרות. הם מלווים את הסטודנטים במהלך תכניות ההכנה ומסייעים להם בעזרת תגבורים במקרה הצורך.

 

קהל יעד ותנאי קבלה


המכינה לבגרויות מיועדת למועמדים ללימודי ההנדסאים במכללת אורט סינגאלובסקי, שאינם עומדים ברף ציוני הבגרות הנדרשים במסגרת תנאי קבלה להנדסאים, כפי שאלה נקבעים על ידי מה"ט. השלמת הבגרויות מתאימה הן למי שברצונם לשפר את הציון בבגרות באנגלית, מתמטיקה והבעה, וכן למי שאין בידיהם בגרויות אלה וברצונם להשלים בגרויות לצורך עמידה בתנאי הקבלה. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת הפרטים המלאים אודות תנאי הקבלה למכינה.


על מוסד הלימוד


במכללת אורט סינגאלובסקי מתקיימות מגוון תכניות ללימודים טכנולוגיים, בהן לימודי הנדסאים, לימודי עתודה טכנולוגית ותכניות לימודי תעודה. במכללה שואפים להכשיר דור של אנשי מקצוע להשתלבות בתפקידי מפתח בתעשייה, אשר יוכלו לקדם ולפתח את התעשייה הטכנולוגית הישראלית. לימודי ההנדסאים במכללה זו מתקיימים במגוון של מגמות ומסלולים ומפוקחים על ידי מה"ט. בין התכניות שניתן ללמוד במכללה נמנים לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי מכונות בהתמחות מכטרוניקה, לימודי הנדסאי אלקטרוניקה, לימודי הנדסאי תוכנה, לימודי הנדסאי קירור ומיזוג אוויר, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול, לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, לימודי הנדסאי עיצוב המדיה, לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי ועוד.


המשך לימודים


בתום המכינה להשלמת בגרויות, מי שעומדים בהצלחה במבחני הבגרות יכולים לנסות להגיש מועמדותם ללימודי ההנדסאים במכללת אורט סינגאלובסקי. יש לציין כי על המועמדים לעמוד בכל דרישות הקבלה הנוספות הנדרשות לקבלה ללימודי ההנדסאים המתקיימים במכללה, בהתאם לשיקולי מוסד הלימוד.

עוד מסלולי לימוד - אורט סינגאלובסקי תל אביב

מתוך פורום אורט סינגאלובסקי תל אביב

בקרים מתוכנתים חברת אומרים
מקרו
ללא תגובה
קורס אנדרואיד הדרכה כמרצה
אדי ברשצקי
ללא תגובה
לימודי עיצוב פנים באורט
נועה
1 תגובות
תעסוקה לבוגרי לימודי טכנאי חשמל
רוני מועלם
ללא תגובה
לימודים אלקטרוניקה כיתה יג
דוד אלמקייס
ללא תגובה
מתי נפתחים לימודי חשמלאי מוסמך?
קובי
1 תגובות
קורס ממונה בטיחות באורט סינגלובסקי
עמיר אלקיים
1 תגובות
קורס טכנאי קירור ומיזוג אויר
כחלון דני
1 תגובות
קורס עד שנה לחייל משוחרר
רון
ללא תגובה
הנדסאי עיצוב פנים בגיל 50+
ענת
ללא תגובה
עלויות לשנת לימוד יג יד
ויקי
1 תגובות
לימודי הנדסאים בשנת תשע"ח
נירית
1 תגובות
לימודי חשמלאי מוסמך באורט
יוסי
1 תגובות
עלות קורס סייעת רופא שיניים
אביבה גדיב
1 תגובות
קורס ממונה בטיחות - מתי נפתח?
נדלר דורית
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם