קורס מובייל פורנסיקס בעולם הסייבר

שירות אישי - צור קשר

עולם הסייבר

קורס מובייל פורנסיקס בעולם הסייבר - Cyber World


בקורס מובייל פורנסיקס המתקיים בחברת "Cyber World" (עולם הסייבר) יכולים הסטודנטים לרכוש סל כלים נרחב המקיף הן שיטות שחזור מידע ממכשירי מובייל והן יכולות לאיתור של תוכנות ריגול המותקנות במכשירים. בקורס נלמדות שיטות עבודה עם מערכות ההפעלה הפופולריות בשוק של היום תוך תרגול מעשי של הכלים הנלמדים כדי לרכוש ניסיון פרקטי.


הידע הנרחב הנרכש במסגרת תכנית זו יכול לשרת את בוגריו בעת מתן מענה ללקוחות בשלל מצבים. שירותי שחזור מידע וזיהוי תוכנות מעקב הפכו לאחרונה לנחוצים ומבוקשים במיוחד והציפייה היא כי הביקוש לאנשי מקצוע המתמחים בענפים אלה רק יילך ויגדל.

  

 

תכנית הלימודים


בקורס מובייל פורנסיקס המשתתפים מתמקדים בלימוד כלים ותוכנות פורנסיות למובייל. הם מכירים את אופן הפרימה למכשירים סלולריים ואת הסיבות לפריצה למכשירים ומתוודעים לאופן הפעילות של מערכות ההפעלה הפופולריות למובייל, IOS של אפל ואנדרואיד של גוגל.


בהמשך, הם דנים בתהליכי גיבוי המידע בסלולר ובשיטות לשחזור מידע במקרה של אובדן נתונים או תקלות שונות. הם לומדים על השלבים הנדרשים בעת שחזור המידע מסוגים שונים של מכשירים סלולריים לרבות מידע שנמחק. הם בוחנים גם שיטות לשחזור של מידע מן הענן, ומכירים דרכים לשחזור של ססמאות ואיפוסן.


נוסף על כך, הם מכירים תוכנות שונות המשמשות לריגול וניטור בטלפון הנייד, לשימושים עסקיים ופרטיים. כמו כן, הם לומדים כיצד ניתן לבדוק את המכשירים הסלולריים של הלקוחות ולאתר את קיומן של תוכנות ריגול אלה על גבי המכשירים תוך הפקה של דוחות מתאימים.


מתכונת הלימוד


תכנית זו נפרשת על פני פרק זמן של שישה חודשים, הוא כולל 192 שעות לימוד המחולקות ל - 48 מפגשים. השיעורים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע ואורכו של כל אחד מהם ארבע שעות.


הנרשמים לקורס מקבלים חוברת לתרגול של הנושאים הנלמדים וכן דיסק תוכנות באמצעותו ניתן לתרגל באופן עצמאי את החומר הנלמד. התכנית נערכת בגישת Hands On, כלומר תרגול יישומי רב של הנושאים השונים כדי להתנסות בכלים לשחזור מידע ובדיקות מובייל במצבים מן החיים האמיתיים.


נושאי הלימוד


במהלך קורס מובייל פורנסיקס המשתתפים לומדים על מגוון של תחומים, ביניהם הנושאים הבאים:

 

 

  • פריצת מכשירים
  • שחזור מידע וגיבוי
  • שחזור מידע מהענן
  • איתור תוכנות ריגול
  • תוכנות פורנסיות למובייל
  • תוכנות ניטור וריגול למובייל
  • מערכות הפעלה IOS ואנדרואיד
  • ועוד


על מוסד הלימוד


עולם הסייבר, או Cyber World היא חברה העוסקת בתחומי חקירת הסייבר, שחזור המידע ממחשבים וטלפונים סלולריים ואיתור של תוכנות ריגול ומעקב. בחברה עורכים קורסים שונים, המבוססים על ניסיונה המעשי במתן מענה ללקוחות התחומים אלה. בקורסים הללו יכולים הסטודנטים להכיר מקרוב טכנולוגיות שחזור נתונים וזיהוי תוכנות ריגול. הידע הנרכש במסגרת התכנית יכול לסייע לבוגרים בשדרוג הקריירה בענפים כגון סייבר, אבטחת מידע, מחשבים ומקצועות טכנולוגיים נוספים.


בין ההכשרות המקצועיות שאותן ניתן ללמוד בחברת עולם הסייבר נכללים קורס שחזור מידע בסלולר, קורס שחזור מידע ממחשבים ומדיות דיגיטליות, קורס בדיקות ריגול במובייל, קורס OSINT איתור מידע חקירתי באינטרנט, קורס שחזור מידע מלא ותכניות נוספות. הכשרות אלה מתקיימות במתכונת המשלבת לימוד עיוני ומעשי, המכינה את הסטודנטים לקראת אתגרי המקצוע בהמשך דרכם.

 

תנאי קבלה


המעוניינים להתקבל לקורס מובייל פורנסיקס נדרשים להיכרות עם מערכת ההפעלה חלונות של מיקרוסופט. כמו כן, מומלץ ידע בשפה האנגלית. הסטודנטים נדרשים גם למחשב נייד שבו ניתן לתרגל את החומר הנלמד בקורס, יש צורך במערכת ההפעלה חלונות 7 או 10.

 

תעודה


תעודה המאשרת את ההשתתפות בקורס ומפרטת את סך השעות בו מוענקת על ידי חברת "Cyber World" לבוגרים שעומדים בכל הדרישות הלימודיות.

 

למידע נוסף לחצו: עולם הסייבר - Cyber World
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp