קורס שחזור מידע מלא בעולם הסייבר

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על עולם הסייבר - שחזור מידע מלא.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס שחזור מידע מלא בעולם הסייבר - Cyber World

 

החל מהמחשב האישי, דרך הטלפון הנייד ועד לכרטיסי זיכרון ניידים, כל אחד מאיתנו מחזיק כיום בכמויות גדולות של מידע. סוגי המידע רבים ושונים, החל מתמונות וסרטונים אישיים ועד לנתונים עסקיים יקרי ערך. במכשירים השונים עלולות להיווצר לעיתים תקלות שעשויות לגרום לבעיות בגישה למידע ואף למחיקתו של המידע החשוב. קיימות דרכים לשחזור של הנתונים שנמחקו, אולם שימוש בכלים אלה מצריך ידע מקצועי מתאים והיכרות עם שיטות עבודה מתקדמות, כדי לאתר את הנתונים בהצלחה.


ב"עולם הסייבר" נערך קורס שחזור מידע מלא, שבו לומדים על שיטות לשחזור מידע מטפונים ניידים, מחשבים, דיסקים חיצוניים ומדיות חיצוניות נוספות. בקורס שמים דגש על הקניית ידע יישומי ועדכני שיכול לסייע לבוגרי ההכשרה להעניק פתרונות מהירים ויעילים המותאמים לצורכי לקוחות שברצונם לשחזר מידע אבוד במבחר פלטפורמות טכנולוגיות.

  


תכנית הלימודים


בתכנית זו יכולים המשתתפים להיחשף למגוון רחב של תוכנות וכלים שבהם משתמשים בתחום שחזור המידע במקרה של אובדן נתונים או מחיקתם. הם מתחילים מלימוד שחזור מידע מטלפונים סלולריים, תוך היכרות עם מערכות ההפעלה אנדרואיד ו - IOS ועם תהליכי פריצת מכשירים ויתרונותיהם של מכשירים אלה. לאחר מכן, נלמדים גם תהליכי העבודה בשחזור נתונים ממדיות נוספות, לרבות דיסקים פנימיים וחיצוניים, כרטיסי זיכרון, התקני דיסק און קי ועוד. הם דנים גם באופן שחזור המידע ממצלמות אבטחה.


יש להדגיש כי בתכנית זו מתמקדים בשחזור מידע סטנדרטי ולא נלמדים בו הכלים לשחזור בסביבות סטריליות והחלפתם של חלקי דיסק.

 

מתכונת הלימוד


קורס שחזור מידע מלא נפרש על פני שלושה חודשים וכולל 48 שעות לימוד. השיעורים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע ואורך כל מפגש שעתיים.


במסגרת המפגשים הסטודנטים לוקחים חלק הן בהרצאות עיוניות והן בתרגולים פרקטיים. במוסד הלימוד סבורים כי תרגול Hands On יכול לסייע למשתתפים להתכונן לקראת אתגרים מקצועיים בתחום הנלמד וכך מתקיימים תרגולים של התהליכים הנלמדים לשחזור מידע בשלל פלטפורמות באופן המדמה מצבים מן התעשייה.

 

נושאי הלימוד


משתתפים בקורס שחזור מידע מלא לומדים על מגוון של תהליכי שחזור. הנה כמה מן הנושאים הנלמדים במהלך הקורס:

 

 

 • מידע בדיסק און קי
 • תוכנות לשחזור מידע
 • מערכת ההפעלה IOS
 • תהליכי פריצת מכשירים
 • שחזור מידע מטאבלטים
 • פריצת מכשירים ROOT
 • יתרונות במכשירים פרוצים
 • מערכת ההפעלה אנדרואיד
 • שחזור המידע מכרטיסי זיכרון
 • מידע בדיסקים חיצוניים ופנימיים
 • מידע ממצלמות אבטחה DVR ושחזורו
 • ועוד


על מוסד הלימוד


בחברת סייבר וורלד ניתן לקחת חלק בשלל תכניות נוספות ללימודי תעודה, שבהן ניתן לקבל כלים פרקטיים להשתלבות בתפקידי שחזור מידע, בדיקת תוכנות ריגול וחקירת סייבר. קורסים אלה מתמקדים בתהליכי השחזור והבדיקה בפלטפורמות כגון מחשבים, טלפונים ניידים, דיסקים חיצוניים ועוד. בין הקורסים המתקיימים בחברה זו נכללים קורס מובייל פורנסיקס, קורס שחזור מידע בסלולר, קורס שחזור מידע ממחשבים, קורס מחקר מידע באינטרנט OSINT, קורס בדיקות ריגול בסלולר ועוד.


חברת "עולם הסייבר" עוסקת גם במתן שירותי שחזור מידע אבוד, איתור של תוכנות ריגול, חקירות סייבר וכדומה. החברה עושה שימוש בידע ובניסיון המקצועי שברשותה בענפים אלה במסגרת לימודי התעודה הנערכים בה, שבהם נכללים תרגולים יישומיים של שיטות העבודה השונות. קורסים אלה יכולים לתרום להכנתם של הסטודנטים להשתלבות בקריירה בתחומים הנלמדים, וכן בעיסוק בהם כהכנסה נוספת.

 

תנאי קבלה


מועמדים המעוניינים להתקבל לקורס שחזור מידע מלא צריכים להיות בעלי היכרות עם מערכת ההפעלה חלונות, מומלץ כי יהיו בעלי שליטה בשפה האנגלית.

 

 • כמה מרוויחים עובדים בתחום הסייבר? קראו גם על שכר סייבר

 

תעודה


בתום הקורס מקבלים סטודנטים תעודה המעידה על השלמת הקורס בהצלחה ועל היקף השעות בקורס, התעודה מוענקת על ידי חברת Cyber World.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: עולם הסייבר - Cyber World

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp