קורס איתור מידע חקירתי באינטרנט OSINT בעולם הסייבר

שירות אישי - צור קשר

עולם הסייבר

קורס OSINT לאיתור מידע חקירתי באינטרנט בחברת עולם הסייבר - Cyber World


כמויות המידע האדירות המצויות כים ברשת משמשות לשלל מטרות, בהן גם למגוון שימושים עסקיים. חברות שברצונם לאתר מידע רלבנטי לצורכיהן יכולות לשכור את שירותיהן של אנשי מקצוע אשר מתמחים בחיפוש מידע ברשת. הסיבות לרצון לאיתור הדאטה הן מגוונות, לרבות עריכת מחקרים ובדיקות שוק על מתחרים בתחום העסקי, לאיתור של הונאות שונות ולאיתור של מידע אודות חשודים.


בתהליך החיפוש משתמשים המומחים לרוב בענף ה - OSINT, או Open Source Intelligence. כלי זה מאפשר להם לחפש את המידע הזמין המצוי ברשת האינטרנט. עם זאת, יש צורך בידע מקצועי מתאים כדי לדעת לערוך את החיפושים ביעילות, למקד את מטרות החיפוש ולהגיע למידע וראיות רבים ככל שניתן, כדי לענות באופן מלא על דרישות הלקוח.


בחברת Cyber World (עולם הסייבר) יכולים המעוניינים להשתלב בתחום איתור המידע ללמוד בקורס OSINT איתור מידע חקירתי באינטרנט. במהלך הקורס המשתתפים יכולים להכיר שלל שיטות לאיתור מידע ברשת ולרכוש מיומנויות להשתלבות מקצועית בענף זה, שהדרישה אליו הולכת וגדלה לאחרונה.

 

תכנית הלימודים


משתתפים בקורס OSINT לומדים על מגוון שיטות מקצועיות ויעילות לאיתור של מידע באינטרנט. הם סוקרים סיבות שונות לאיתור המידע, כגון לצורכי מחקר, לבדיקות מתחרים בשוק, לאיתור מידע אודות חשודים על ידי חוקרים, במקרים של איתור הונאות ועוד. הידע והכלים המקצועיים הנרכשים במהלך תכנית זו יכולים לשמש את בוגריו בתהליכי חיפוש מידע עבור מגוון סוגי לקוחות.

 

 

מתכונת הלימוד


היקפו של קורס OSINT לאיתור מידע חקירתי באינטרנט של חברת עולם הסייבר הוא שלושה חודשים, הוא כולל 48 שעות לימוד. היקפו של כל מפגש בקורס הוא כשעתיים, השיעורים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע.


במוסד הלימוד מתמקדים במתכונת Hands On שבה הסטודנטים מתרגלים בפועל את הכלים הנלמדים באיתור מידע וכך יכולים לצבור ניסיון פרקטי. בשיעורים משולבות הרצאות עיוניות יחד עם תרגולים יישומיים של החומר הנלמד.

 

על מוסד הלימוד


Cyber World או עולם הסייבר היא חברה המציעה שירותי שחזור מידע ואיתור של תוכנות ריגול, חברה זו עורכת גם מגוון הכשרות מקצועיות שבהן יכולים המעוניינים לפתח את הקריירה בענפי הסייבר והמחשוב לצבור ידע פרקטי לשדרוג הקריירה בתחומים הטכנולוגיים השונים. קורסים אלה מתמקדים ביישום פרקטי של תוכנות וכלים טכנולוגיים לשחזור נתונים, לאיתור תוכנות מעקב וריגול ולביצוע של חקירות סייבר, שירותים שיש להם ביקוש רב בשוק של היום.


בין הקורסים הנוספים אשר מתקיימים בחברת סייבר וורלד ניתן למנות קורס שחזור מידע ממחשבים ומדיות דיגיטליות, קורס שחזור מידע מטלפונים סלולריים, קורס בדיקות תוכנות ריגול סלולר, קורס מובייל פורנסיקס, קורס שחזור מידע מלא והכשרות נוספות. קורסים אלה מתקיימים בגישת Hands On והם כוללים תרגולים פרקטיים שיכולים לסייע למשתתפים להטמיע את החומר הנלמד ולהכיר מקרוב אתגרים מן השטח. הידע הנרכש במהלך הכשרות אלה יכול לשמש את הבוגרים לקידום הקריירה, להסבה מקצועית או להכנסה נוספת.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס איתור מידע חקירתי באינטרנט על המועמדים להיות בעלי היכרות קודמת עם מערכת ההפעלה "חלונות", מומלץ כי המועמדים יהיו בעלי ידע ברמה טובה בשפה האנגלית. כמו כן, עליהם להיות בעלי מחשב נייד ובו מערכת ההפעלה חלונות 10 או 7, לצורכי תרגול במהלך הקורס ועמידה במטלות השונות הניתנות במסגרתו. מומלץ לפנות הישר אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע העדכני והמדויק ביותר אודות תנאי הקבלה.

 

תעודה

 

בסיומו של קורס איתור מידע חקירתי באינטרנט מוענקת לסטודנטים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות תעודה מטעם חברת "עולם הסייבר" המאפשרת את השתתפותם במסלול ומפרטת את היקף השעות בהכשרה.

למידע נוסף לחצו: עולם הסייבר - Cyber World
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp