קורס שחזור מידע ממחשבים ומדיות דיגיטליות בעולם הסייבר

שירות אישי - צור קשר

עולם הסייבר

קורס שחזור מידע ממחשבים ומדיות דיגיטליות בעולם הסייבר - Cyber World


כמויות המידע האדירות הקיימות כיום מהוות משאב חיוני וחשוב הן למטרות אישיות והן למטרות עסקיות ומסחריות. נתונים אלה מאוחסנים במגוון רחב של מכשירים, החל ממחשבים אישיים ועד למדיה כגון כרטיסי זיכרון. מכשירים אלה אינם עמידים לחלוטין וכך עלולים לקרות מצבים של מחיקת מידע או אובדן נתונים חשובים. אמנם קיימים כלים חינמיים שונים לשחזור קבצים מחוקים, אולם תוכנות אלה לא תמיד יכולות לספק פתרון מלא הן אינם מתאימות למגוון רחב של מקרי אובדן. אנשי מקצוע המומחים לשחזור מידע יכולים לספק פתרון מקיף ויעיל בהרבה ללקוחות, שכן הם מתמחים בלל פתרונות שעשויים להתאים לכל מקרה.


בחברת עולם הסייבר (Cyber World) ניתן ללמוד בקורס שחזור מידע ממחשבים ומדיות דיגיטליות ובו לקבל הכשרה למתן של פתרונות מהירים ויעילים עבור לקוחות המעוניינים לשחזר מידע אבוד ממגוון של מקורות, כגון דיסקטים פנימיים וחיצוניים, מצלמות אבטחה, דיסק און קי ועוד.


הידע והכלים הנרכשים במהלך תכנית זו יכולים לסייע לבוגריו לפתח קריירה בתחום שחזור המידע, שהביקוש לה הולך וגדל. באפשרות הבוגרים לעבוד כעצמאיים וכן לעסוק בתחום שחזור המידע כהכנסה נוספת. בתחום זה ניתן להגיע לרמות שכר גבוהות ממספר שעות של עבודה ביום, שכר שיכול להגיע ל - 10,000 שקלים בחודש כהכנסה נוספת מעבר למשכורת הנוכחית של עובדים בתחומי המחשבים השונים.

 

תכנית הלימודים


הסטודנטים בקורס מתמקדים בתוכנות וכלים בהם משתמשים לשחזור של מידע אבוד. הם לומדים להתמודד עם שלל מצבים של שחזור קבצים, כגון במקרים של פירמוט או של קבצים שנמחקו מסיבות שונות. הם מתוודעים לכללי העבודה הנדרשים במקרי השחזור וסוקרים שלל תהליכים לשחזור המידע - מדיסקים חיצוניים, מדיסקים קשיחים, מכרטיסי זיכרון, מדיסק און קי, ממצלמות אבטחה וכן ממדיות דיגיטליות נוספות.


כמו כן, הם מכירים את מערכות ההפעלה ואת פעילותן ואת הדרכים שבהן הן שומרות מידע. נוסף על כך, משתתפי הקורס מקבלים כלים לאיתור של לקוחות ולבניית קהל לקוחות איכותי אחרי סיום ההכשרה, ידע זה יכול לסייע לפיתוח המקצועי שלהם בהמשך הדרך.


יש לציין כי קורס זה מתמקד בתהליכי השחזור של מידע סטנדרטי ואינו עוסק בשחזורים בסביבות עבודה סטריליות או בהחלפות של חלקי דיסקים והלחמות לצורכי שחזורים. יחד עם זאת, הסטודנטים לומדים מה ניתן לעשות עם דיסק פגום במקרים בהם נחוצה החלפה של חלקים בסביבות סטריליות ללא צורך בהקמתה של מעבדה יקרה.


מתכונת הלימוד


אורך קורס שחזור מידע ממחשבים ומדיות דיגיטליות הוא חודש אחד, הוא כולל 16 שעות לימוד המחולקות למפגשים היקף של שעתיים המתקיימים פעמיים בשבוע.


בחברת עולם הסייבר שואפים לספק לסטודנטים סל נרחב של כישורים וכך משולבים בקורס תיאוריה ופרקטיקה. הם מתרגלים תהליכי שחזור על מדיה מסוגים שונים במטרה להטמיע את החומר הנלמד ולהתכונן למתן שירות איכותי ללקוחות בהמשך הדרך המקצועית.


נושאי הלימוד


סטודנטים בקורס לומדים שלל כלים בתחום שחזור המידע, הנה כמה מן הנושאים הנלמדים:

 

 

  • שחזור מדיסק און קי
  • תהליכי שחזור המידע
  • שחזורי מידע מדיסק קשיח
  • מידע מחוק ומפורמט ושחזורו
  • שחזורי מידע ממדיה דיגיטלית
  • מידע ממצלמות אבטחה ושחזורו
  • ועוד


על מוסד הלימוד


חברת עולם הסייבר, המתמחה בשירותי בדיקות ריגול ושחזורי מידע, מציעה קורסים נוספים לתעודה למעוניינים בקריירה בתחום הסייבר והמחשבים. בין ההכשרות המקצועיות הללו ניתן למנות קורס בדיקות ריגול בסלולר, קורס שחזור מידע בסלולר, קורס מובייל פורנסיקס, קורס איתור מידע חקירתי באינטרנט ותכניות נוספות. קורסים אלה מתמקדים בכלים פרקטיים הנחוצים לאנשי המקצוע כדי לערוך בדיקות ושחזורי מידע, בהתאם לצורכי הלקוחות בשוק של היום.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס על המועמדים להיות בעלי היכרות עם מערכת ההפעלה חלונות. מומלץ כי הסטודנטים יהיו בעלי שליטה בשפה האנגלית.

 

 

תעודה


בוגרי הקורס שעומדים בהצלחה בכל הדרישות זכאים לתעודה המאשרת את ההשתתפות בתכנית ואת היקף השעות בקורס המוענקת מטעם עולם הסייבר.

למידע נוסף לחצו: עולם הסייבר - Cyber World
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp