קורס שחזור מידע בסלולר בעולם הסייבר

שירות אישי - צור קשר

עולם הסייבר

קורס שחזור מידע בסלולר בחברת עולם הסייבר - Cyber World


הטלפונים הסלולריים מכילים כיום מידע יקר ערך רב, החל מנתונים עסקיים אודות עסקאות ופגישות ועד למידע אישי. סוגי המידע הם מגוונים כגון הודעות ווטסאפ או טקסט, תמונות, סרטוני וידאו ונתוני גלישה באינטרנט. מקרים של אובדן מידע זה יכולים ליצור פגיעה משמעותית ואף נזק כלכלי במקרים של עסקים וחברות. במצבים מסוג זה בעלי המכשירים לרוב שוכרים את שירותיהם של מומחים שיכולים לסייע להם בשחזור של המידע האבוד באמצעות תוכנות ייעודיות. תפעול תוכנות אלה דורש ידע והתמקצעות מתאימה כדי לספק פתרונות יעילים ומהירים למקרי אובדן הנתונים.

 

המעוניינים להשתלב באופן מקצועי בתחום שחזור המידע יכולים ללמוד בקורס שחזור מידע בסלולר המתקיים בחברת "עולם הסייבר". התכנית מתמקדת בשיטות לשחזור של מידע מטלפונים סלולריים מסוג אנדרואיד ואייפון ומכשירים נוספים. במסגרת הקורס הסטודנטים לומדים כיצד להעניק פתרונות ללקוחות שברצונם לשחזר מידע אבוד מן המכשירים הסלולריים שלהם.

  

 

תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס לומדים על תוכנות וכלים אשר משמשים לשחזור מידע אבוד בטלפונים סלולריים. בין היתר, נלמדים השלבים בתהליך שחזור המידע מסמארטפונים מסוגים שונים וכן ממכשירי טאבלט ואייפוד. הסטודנטים מתוודעים למערכות ההפעלה iOS ואנדרואיד ומכירים את התוכנות העדכניות המשמשות לשחזור המידע. נוסף על כך, הם לומדים על יתרונותיהם של מכשירים פרוצים וסוקרים מספר שיטות לפריצת מכשירים.

 

מתכונת הלימוד


קורס שחזור מידע בסלולר של חברת עולם הסייבר נפרש על פני פרק זמן של חודש אחד והוא כולל 16 שעות לימוד. נערכים שני שיעורים שבועיים שהיקפו של כל אחד מהם שעתיים. במהלך שיעורים אלה הסטודנטים לוקחים חלק בהרצאות תיאורטיות וכן בתרגולים מעשיים. בקורס מתמקדים בלמידה בשיטת Hands On והוא כולל תרגול יישומי רב של הכלים הנלמדים לשחזור מידע, המשתתפים מתנסים בעצמם בתפעול התוכנות השונות וכך צוברים ניסיון בחומר הנלמד.

 

על מוסד הלימוד


חברת Cyber World מתמחה בפתרונות בתחומי תוכנות הריגול ושחזור המידע והיא עורכת תכניות לימודי תעודה שבהן ניתן להכיר את התחומים הללו ולקבל את ההכשרה הנדרשת להשתלבות בהם באופן מקצועי.


המעוניינים ללמוד בקורסים נוספים בתחומי תוכנות הריגול והסייבר יכולים למצוא בחברת עולם הסייבר קורסים כגון קורס בדיקות ריגול לסלולר, קורס שחזור מידע ממחשבים ומדיות דיגיטליות, קורס איתור מידע חקירתי באינטרנט OSINT, קורס שחזור מידע מלא, קורס מובייל פורנסיקס ועוד.


הכשרות אלה מתמקדות בכלים מתקדמים לאיתור ולזיהוי תוכנות ריגול וכן בשיטות לשחזור של מידע מכשירים שונים, אלה הם תחומים שהביקוש להם הולך ועולה ובוגרי ההכשרות יכולים להשתמש בכלים הנרכשים בקורסים כדי לפתח קריירה כעצמאיים או שכירים. אלה הם קורסים מעשיים שבהם מתרגלים בפועל את אופן האיתור והזיהוי של התוכנות ואת השימוש בכלים לשחזור המידע, מתוך מטרה לסייע לסטודנטים לצבור ניסיון וידע לקראת המשך דרכם המקצועית.

 

תנאי קבלה


במסגרת תנאי הקבלה לקורס שחזור מידע בסלולר, על המועמדים להיות בעלי היכרות קודמת עם העבודה במערכת ההפעלה חלונות. ישנה עדיפות למועמדים בעלי שליטה טובה בשפה האנגלית. על המועמדים להיות בעלי מחשב נייד עם מערכת הפעלה מסוג חלונות 7 או 10 כדי לבצע את המטלות הנדרשות במהלך הקורס.


תכנית זו מתאימה במיוחד לבעלי זיקה לעולמות המחשבים והסייבר, שברצונם לפתח קריירה טכנולוגית ולהשתלב באפיקים שונים בתחום שחזור המידע. הקורס יכול להתאים גם למי שכבר עוסקים בענפים כגון סייבר ותוכנה ומעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי שברשותם, בין אם כהסבה מקצועית או כהכנסה נוספת.


תעודה


בתום הקורס מקבלים המשתתפים העומדים בדרישות התכנית תעודה המאפשרת את ההשתתפות בקורס ואת היקף השעות שבו, תעודה זו מוענקת על ידי חברת Cyber World.

למידע נוסף לחצו: עולם הסייבר - Cyber World
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp