קורס בדיקות ריגול בסלולר בעולם הסייבר

שירות אישי - צור קשר

עולם הסייבר

קורס בדיקות ריגול בסלולר בעולם הסייבר - Cyber World

 

לאחרונה חלה עלייה בהיקף השימוש בתוכנות ריגול וציתות בטלפונים סלולריים. תוכנות אלה עשויות להיות מותקנות על ידי מתחרים עסקיים לצורכי מודיעין תחרותי, מעסיקים המעוניינים לנטר את פעילות העובדים שלהם, בני זוג במקרים של חשש לבגידות ובמצבים נוספים. איתור התוכנות הללו יכול להיעשות רק על ידי אנשי מקצוע הבקיאים בתחום, עקב התחכום הרב של אותן תוכנות והקושי בזיהוין.


בחברת "עולם הסייבר" מתקיים קורס בדיקות ריגול בסלולר, שבו מתמקדים באיתור ובדיקה של תוכנות האזנה וריגול במכשירי סמארטפון. במהלך תכנית זו המשתתפים מקבלים את ההכשרה הנדרשת למתן פתרונות מתאימים ללקוחות המעוניינים לבדוק את מכשירי הטלפון הנייד שלהם מחשש להימצאות של תוכנות ציתות או מעקב.

  


תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים מתמקדים בתוכנות וכלים המאפשרים איתור של תוכנות ריגול המותקנות במכשירים סלולריים מסוג אנדרואיד ואייפון. תחילה הם מתוודעים למערכות ההפעלה אנדרואיד ו - IOS ובהמשך לומדים על שלל תוכנות הריגול והניטור הקיימות כיום בשוק ועל שימושיהן השונים.


נוסף על כך הם לומדים על תהליכי פריצת מכשירי סלולר מסוג Root למכשירי אנדרואיד ושיטת Jailbreak לפריצה להתקנים במכשירי אייפון. הם בוחנים גם את שלל הסיבות שמצריכות פריצה למכשירים הניידים.


בהמשך התכנית הם דנים בהרחבה בתהליך הבדיקה הנחוץ לאיתור של תוכנות הריגול במכשירי הסלולר, החל משלבי קבלת המכשיר, דרך פריקתו וביצוע בדיקת תעבורת הנתונים ועד להפקת דוחות מסכמים שמהם ניתן ללמוד על קיומה או אי קיומה של תוכנת ריגול במכשיר.


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס בדיקות ריגול בסלולר הוא 48 שעות לימוד והוא נפרש על פני שלושה חודשים. השיעורים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע ואורך כל מפגש הוא כשעתיים.


הקורס מבוסס על תרגול Hands On כלומר לימוד מעשי והתנסות בפועל בעקרונות הנלמדים. במהלך התכנית משולבות הרצאות תיאורטיות פרונטליות יחד עם תרגולים פרקטיים שבהם המשתתפים יכולים ליישם את הכלים הנלמדים במצבים מן החיים האמיתיים וכך לצבור ניסיון יישומי בתחום איתור תוכנות הריגול.

 

נושאי הלימוד


משתתפים בקורס בדיקות ריגול בסלולר לומדים על מגוון של נושאים במהלך ההכשרה, כגון:

 

  • תוכנות ניטור וריגול
  • פריצת JAILBREAK
  • בדיקת תעבורת נתונים
  • פריצת מכשירים ROOT
  • כלים לאיתור תוכנות הריגול
  • מערכות ההפעלה ios ואנדרואיד
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


עולם הסייבר, או Cyber World, היא חברה העוסקת מזה מספר שנים בענפי חקירות הסייבר, בדיקת הריגול ושחזור המידע. נוסף על שירותי איתור תוכנות הריגול והסייבר אותם היא מציעה ללקוחותיה עורכת החברה גם מגוון של קורסים בתחומי התמחותה. קורסים אלה יכולים להתאים למעוניינים להשתלב מבחינה מקצועית בענפי הסייבר והמידע שהדרישה להם הולכת וגדלה לאחרונה. אלה הם קורסים מעשיים במתכונתם שבהם מתרגלים בפועל את הכלים הטכנולוגיים הנלמדים.


בחברת עולם הסייבר עורכים קורסים נוספים בתחומי הסייבר, שחזור המידע ותוכנות הריגול. בין הקורסים הללו נכללים קורס שחזור מידע בסלולר, שבו לומדים על תהליכי השחזור של נתונים שנעלמו ונמחקו ממכשירי סמארטפון; קורס שחזור מידע ממחשבים ומדיה דיגיטלית ובו נלמדים תהליכי השחזור של מידע משלל התקנים דיגיטליים, לרבות דיסקים חיצוניים ודיסק און קי; קורס OSINT המתמקד באיתור של מידע חקירתי באינטרנט לצורכים אישיים ועסקיים; קורס מובייל פורנסיקס שבו לומדים בהרחבה על תוכנות ריגול ושחזור מידע במובייל; וקורס שחזור מידע מלא שבו נלמדים כלים לשחזור המידע ממכשירי סלולר, מחשבים, מדיה חיצונית ועוד.

 

תנאי קבלה


קורס זה מיועד לבעלי זיקה לעולם המחשבים המעוניינים להשתלב באופן מקצועי בתחום בדיקת תוכנת הריגול בסלולר. במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להיות בעלי היכרות בסיסית עם מערכת ההפעלה חלונות של מיקרוסופט. מומלץ כי המועמדים יכירו וישלטו בשימוש בשפה האנגלית. כמו כן, על המשתתפים בקורס להחזיק במחשב נייד עם מערכת ההפעלה חלונות 7 או 10 לצורכי תרגול של החומר הנלמד בתכנית. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת הפרטים המלאים על תנאי הקבלה.

 


תעודה


משתתפים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות בקורס מקבלים בסיומו תעודה המאשרת את השתתפותם בקורס ומפרטת את משך הקורס, המוענקת על ידי חברת עולם הסייבר.

למידע נוסף לחצו: עולם הסייבר - Cyber World
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp