קורס משפרי פסיכומטרי במדיקל דוקטור

שירות אישי - צור קשר

מדיקל דוקטור
מדיקל דוקטור
מדיקל דוקטור
מדיקל דוקטור
מדיקל דוקטור

קורס משפרי פסיכומטרי במדיקל דוקטור - Medical Doctor


בין הדרישות לקבלה ללימודי הרפואה בישראל, המועמדים נדרשים להציג ציון גבוה במיוחד בבחינה הפסיכומטרית. ציון זה משתנה משנה לשנה וממוסד למוסד, אולם לרוב נדרש ציון של מעל 730 כדי להיות מועמדים לפקולטות לרפואה ובפועל בדרך כלל יש צורך בציון של מעל 740 כדי להתקבל ללימודים. ככל שהציון שבידי המועמדים גבוה יותר כך סיכוייהם לקבלה ללימודים המבוקשים גבוה יותר. משמעות הדבר היא כי עליהם לעבור את המבחן עם מספר אפסי של טעויות ולדעת לנווט בהצלחה את הבחינה כדי להגיע לציון הגבוה ביותר שניתן.

 

מדיקל דוקטור עורכים קורס משפרי פסיכומטרי, אשר מתאים לבעלי ציון של 650 ומעלה שמעוניינים לשפר את סיכויי קבלתם ללימודי הרפואה בישראל באמצעות שיפור ההישגים במבחן הפסיכומטרי. בקורס זה יכולים המועמדים לרפואה להכיר טכניקות מתקדמות לייעול ההכנה לפסיכומטרי, שיכולות לסייע להם לתכנן ביעילות את הזמן ולהגיע מוכנים יותר ליום הבחינה. בחברה סבורים כי מועמדים אלה מכירים היטב את החומר למבחן משום שקיבלו בו ציון גבוה, אותו מקבלים בין עשרה לעשרים אחוזים מן האוכלוסיה בלבד לפי נתוני המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. עם זאת, מועמדים אלה נדרשים לציון גבוה עוד יותר כדי לעמוד בתנאי הקבלה לרפואה באוניברסיטאות בארץ.


קורס זה מוכר למימוש הפיקדון לחיילים משוחררים.


יש להדגיש כי ציון הפסיכומטרי הוא רק אחד מן התנאים הנדרשים לקבלה ללימודי הרפואה בישראל. מועמדים המעוניינים להתקבל נדרשים לעמוד בכל תנאי הקבלה לרפואה, הכוללים בין היתר מבחני אישיות וימי הערכה, ציון בבחינות מרק"ם ומו"ר ותנאים נוספים.


תכנית הלימודים


הקורס מותאם במיוחד לבעלי היכרות עם הפסיכומטרי ומבנהו, לא נלמד במהלכו חומר חדש אלא נלמדות בו טכניקות לשיפור עצמי לקראת שיפור הציון בפסיכומטרי. במוסד הלימוד יוצאים מנקודת הנחה כי תלמידים שברשותם ציון של מעל 650 בפסיכומטרי אינם זקוקים ללימוד החומר מחדש אלא לדגשים וטכניקות לשיפור כדי להעלות את הציון ולהגיע לרף הנדרש לצורך עמידה בתנאי הקבלה לרפואה.


במהלך המפגשים המשתתפים עוסקים בגישות לפתרון יעיל של שאלות מורכבות בפרקים השונים. בין היתר הם סוקרים את תכנון הזמנים הפרק הכמותי ולומדים כיצד למקסם את הידע בפרקי האנגלית כי להגיע לתוצאה מירבית. נלמדות גם סוגיות מרכזיות בפרקים המילוליים במבחן. הסטודנטים מקבלים כלים לתחקור עצמי כדי לשפר את ההישגים מסימולציה לסימולציה.

 

לאורך הקורס מתמקדים בשני היבטים מרכזיים - היכרות עם דגשים חשובים בכל אחד מפרקי המבחן וכן ניהול נכון של זמנים. בתחום ההיכרות עם הפרקים, עוסקים המשתתפים בין היתר בשיטות לקריאה יעילה יותר של השאלות, טכניקות לבחירת פתרונות מתוך מכלול אופציות וניצול יעיל של הזמן הקצר למענה על כל שאלה. מבחינת לוחות הזמנים, המשתתפים דנים בניהול זמנים לפני הבחינה וכן בעת פתרון הסימולציות. דרך מיומנויות אלה הם יכולים לבנות יכולות לעמידה בזמנים בזמן הבחינה עצמה.

 

מתכונת הלימוד

 

היקפו של הקורס הוא תשעה מפגשים, שבעה מפגשים בכיתה ו - 2 מפגשי סימולציות. השיעורים בקורס מתקיימים פעמיים במהלך השבוע ואורכו של כל מפגש הוא כארבע שעות.

 

הוא מתקיים בכמה מסלולים הנפתחים במהלך השנה בהתאם למועדי הפסיכומטרי. נפתחים קורסים בחודשים נובמבר, פברואר ומאי.

 

לאורך הקורס המשתתפים מתרגלים בפועל שלל טכניקות שיכולות לייעל את הכנתם לבחינה הפסיכומטרית. הם לומדים טכניקות לפתרון של פרקים ביעילות, מרחיבים באופן אינטנסיבי את אוצר המילים ומתאמנים בקריאה בשפה האנגלית לצורך שיפור מהירות הקריאה.

 

סגל הוראה


המרצים בקורס משפרי הפסיכומטרי הם סטודנטים לרפואה שלהם ניסיון רב בלימוד לקראת הפסיכומטרי. לצוות רקע ברפואה וכן ניסיון בהכשרה חינוכית ובהוראה בקורסי הכנה והוא מעיר מן הניסיון שלו אל הסטודנטים במהלך הקורסים.

 

על מוסד הלימוד


מדיקל דוקטור היא חברה המתמקדת בהכנה לקראת לימודי רפואה בחו"ל, אשר נוסדה בשנת 2006. שלוחת החברה בישראל פועלת בעיר תל אביב, לחברה שלוחות גם במדינות בחו"ל. במוסד זה שואפים לסייע למועמדים ללימודי רפואה לקבל הכנה מקיפה לקראת מבחני הקבלה שעורכים בתי ספר במדינות שונות באירופה ללימודי רפואה ולמקצועות רפואיים נוספים כגון לימודי רפואת שיניים, וטרינריה או רוקחות. החברה עורכת מכינה להכנה לרפואה בחו"ל וכן קורסי הכנה אונליין שבהם ניתן לקבל הכנה לקראת מבחני קבלה ללימודי הרפואה בחו"ל.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים לבעלי ציון של 650 ומעלה בפסיכומטרי, אשר מעוניינים לשפר את הציון שבידיהם לצורך קבלה ללימודי רפואה בארץ.

 

למידע נוסף לחצו: מדיקל דוקטור
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp