עולם הסייבר - Cyber World

שירות אישי - צור קשר

עולם הסייבר

עולם הסייבר

 

על מוסד הלימוד

 

עולם הסייבר, או סייברוורלד (Cyberworld) היא חברה המעניקה שירותים בתחום המחשבים, הסייבר והטלפונים הסלולריים. בחברה זו ניתן לקחת חלק במגוון של קורסים לתעודה בתחומים כגון חקירות סייבר, שחזורי מידע ובדיקות ריגול.


הקורסים המתקיימים בעולם הסייבר הם פרקטיים ומבוססים על לימוד מעשי Hands On לצד למידה תיאורטית. במהלכם המשתתפים מתנסים בכל הכלים הנלמדים וכך מכירים מקרוב את המושגים עליהם הם לומדים ואת יישומם בחיים האמיתיים.


בסיומם של הקורסים מקבלים הבוגרים תעודה אשר מאשרת את השתתפותם ואת משך הקורס, על ידי "עולם הסייבר". בעזרת תעודה זו ובאמצעות הידע הנרכש במהלך הקורסים הם יכולים לפתוח דלת לקריירה בענפי הסייבר, המחשבים והטכנולוגיה.

 

בין הקורסים הנלמדים בחברת עולם הסייבר נכללים המסלולים הבאים:

 

קורס בדיקות ריגול בסלולר


בקורס זה ממקדים בבדיקות ובאיתור של תוכנות האזנה וריגול בטלפונים הסלולריים. לאחרונה גוברת מגמת השימוש בתוכנות ניטור וציתות במכשירי הסלולר, כגון על ידי מתחרים עסקיים או מעסיקים. הסטודנטים בקורס לומדים כיצד להעניק פתרונות מקיפים ללקוחות המעוניינים לבדוק את מכשירי הסלולר שלהם מחשש לציתות ומעקב. במהלכו הם מתוודעים לתוכנות המשמשות לאיתור תוכנות ריגול במכשירי אנדרואיד ובמכשירי אייפון.


בין הכלים הנלמדים במהלך הקורס נכללת היכרות עם מערכות הפעלה, עם תוכנות ריגול במובייל ועם כלים לפריצת מכשירים כגון Jailbreak ו - Root. המשתתפים לומדים על תהליך איתור תוכנות הריגול החל משלב קבלת המכשירים, דרך פריקתם ובדיקת תעבורת הנתונים ועד להפקתם של דוחות הסיכום.


היקפו של הקורס הוא 48 שעות לימוד והוא נפרש על פני כ - 3 חודשים. מתקיימים שני מפגשים בשבוע.

 

קורס שחזור מידע בסלולר


במסגרת תכנית זו המשתתפים לומדים על שיטות מקצועיות לשחזור מידע בטלפונים סלולריים. בטלפונים החכמים קיים כיום מידע רב ויקר ערך, החל ממידע על פגישות ועסקאות ועד לתמונות והודעות ווטסאפ אישיות ועסקיות. במקרים בהם החומרים הללו נמחקים יכולים מומחים לשחזר את המידע האבוד באמצעות תהליכים שונים. במהלך הקורס המשתתפים לומדים כיצד להעניק פתרונות מתאימים ללקוחות שברצונם לשחזר מידע אבוד מן המכשירים הסלולריים שלהם, תוך היכרות עם תוכנות מבוקשות לשחזור מידע ועם מערכות ההפעלה אנדרואיד ו - iOS. כמו כן, נלמדים תהליכי השחזור של מידע ממכשירי טאבלט ואייפוד.


היקפה של ההכשרה כחודש אחד, היא כוללת 16 שעות לימוד. נערכות שתי פגישות במהלך השבוע שאורך כל אחת מהן כשעתיים.

 

קורס שחזור מידע ממחשבים ומדיה דיגיטלית


כמויות המידע המאוחסנות במחשבים האישיים ובכרטיסי הזיכרון הן אדירות ובמקרים רבים מדובר בנתונים יקרי ערך. במקרים בהם מידע זה נמחק יכולים מומחים לשחזר אותו באמצעים שונים.


המשתתפים לומדים על תהליכי שחזור המידע מדיסקים קשיחים, דיסקים חיצוניים, מכרטיסי זיכרון, מדיסק און קי, ממצלמות אבטחה וממדיות נוספות. כמו כן, נלמדות שיטות לבניית קהל לקוחות לאחר תום הקורס.

 

בוגרי הקורס יכולים לעבוד כפרילנסרים ועצמאיים, רמות השכר לעובדים בתחום מתחילות משכר של כ - 10,000 שקלים לחודש ואף מעבר לכך. ניתן לעבוד בתחום זה כהכנסה נוספת.


היקף התכנית ללימודי תעודה הוא כ - 16 שעות לימוד ואורכו כחודש אחד. מתקיימים מפגשים פעמיים בשבוע שהיקפם שעתיים. כדי לסייע למשתתפים להטמיע את החומר הנלמד השיעורים משלבים תיאוריה ופרקטיקה, המשתתפים מתרגלים תהליכי שחזור ממקורות מדיה שונים, וכך מתכוננים למתן שירות ללקוחות.


קורס OSINT לאיתור מידע חקירתי באינטרנט


קורס זה בתחום ה - OSINT, כלומר Open Source Intelligence מתמקד בחיפוש מידע ברשת האינטרנט. משתתפים בקורס לומדים שיטות מהירות ומקצועיות לאיתור של מידע ברשת. תהליכי איתור המידע נעשים ממגוון של סיבות כגון לאיתור הונאות, לבדיקת מידע על מתחרים עסקיים, לצורכי מחקר ולמטרות נוספות. היקף הקורס הוא כ - 3 חודשים והוא כולל 48 שעות לימוד. מתקיימים שני מפגשים שבועיים שאורך כל אחד מהם שעתיים.


קורס שחזור מידע מלא


במהלך הקורס לומדים שיטות לשחזור של מידע ממחשבים, מטלפונים סלולריים, מדיסקים חיצוניים ומדיות חיצוניות נוספות כגון כרטיסי זיכרון ודיסק און קי. לאורך התכנית מקבלים המשתתפים סל כלים נרחב בעזרתו ניתן להעניק מענה מקיף ויעיל ללקוחות המעוניינים לשחזר מידע אבוד בפלטפורמות השונות, תוך היכרות עם תרחישים שונים של אובדן מידע והתמודדות עמם. היקף התכנית הוא כ - 3 חודשים והיא כוללת 48 שעות לימוד.


קורס מובייל פורנסיקס


במהלך הקורס, המשתתפים לומדים בהרחבה על תוכנות וכלים פורנזיים למכשירי מובייל. בין היתר הם מכירים את מערכות ההפעלה אנדרואיד ו - iOS ולומדים על טכניקות פריצת מכשירים. כמו כן, הם לומדים על תוכנות ניטור וריגול למובייל ועל תהליכי איתור של תוכנות ריגול במכשירים. בהמשך התכנית נלמדות שיטות שחזור של מידע מן הענן ותהליכי הגיבוי של מידע ושחזורו בהצלחה. היקף קורס זה הוא כ - 6 חודשים. מתקיימים שני מפגשים שבועיים שאורכו של כל אחד מהם הוא כ - 4 שעות.

 

תנאי קבלה וקהל היעד

 

תנאי הקבלה לקורסים משתנים ממסלול למסלול ומעת לעת. באופן כללי, הקורסים מיועדים לבעלי היכרות קודמת עם מערכת ההפעלה חלונות ועם עבודה ביישומי מחשב. כמו כן, ישנה עדיפות למועמדים בעלי שליטה ברמה טובה בשפה האנגלית. בחלק מן ההכשרות על המשתתפים להיות בעלי מחשב נייד ובו מערכת ההפעלה חלונות 7 או 10 לצורכי תרגול של החומר הנלמד. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת הפרטים המלאים והמדויקים אודות תנאי הקבלה לכל קורס.


הקורסים הנלמדים בחברת עולם הסייבר מתאימים לבעלי זיקה לעולם הטכנולוגי המעוניינים לרכוש את הכלים להשתלבות בקריירה בתחומי הסייבר, שחזור המידע ובדיקות הריגול. בעידן שבו כמויות המידע והנתונים רק הולכות וגדלות משנה לשנה, הדרישה לעובדים השולטים בענפים אלה היא רבה במיוחד וצפויה רק להמשיך לעלות בעתיד הקרוב. עובדים בענפים אלה יכולים לעבוד כעצמאיים וכן להשתמש בתחום כהכנסה נוספת.

 

מתכונת הלימוד


הקורסים המתקיימים בחברות עולם הסייבר הם פרקטיים ומשלבים מגוון של תרגולים מעשיים כדי לאפשר למשתתפים בהם להטמיע ביעילות את הטכניקות והשיטות הנלמדות, בחברה סבורים כי עבודה בשיטת Hands On יכולה להכין את הסטודנטים לקראת האתגרים הצפויים להם בהמשך דרכם בשוק העבודה. המשתתפים מתרגלים הלכה למעשה את השיטות לאיתור ושחזור מידע ואת הכלים הטכנולוגיים הנוספים הנלמדים במהלך הקורס.


משך תכניות הלימוד משתנה מקורס לקורס, אורכם של מרבית הקורסים נע בין חודש לכחצי שנה. השיעורים מתקיימים בדרך כלל פעמיים במהלך השבוע.

 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp