אורט הרמלין נתניה - תנאי קבלה

רוצה לדעת על לימודים בנושאי תנאי קבלה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על אורט הרמלין תנאי קבלה.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי קבלה - אורט הרמלין להנדסאים נתניה

 

כדי להתקבל ללימודים באורט הרמלין נתניה המועמדים צריכים לעמוד בדרישות מה"ט. תנאי הקבלה ללימודי ההנדסאים הם אחידים ונקבעים על ידי מה"ט. תנאים אלה לרוב מתבססים על ההישגים של המועמדים בתעודת הבגרות או בציונים שהם מקבלים במבחני הגמר של מכינות מוכרות, אשר מיועדות למי שברצונם לשפר את סיכויי קבלתם ללימודי ההנדסאים. תנאי הקבלה הם אחידים לרוב המסלולים אולם במקרים מסוימים מועמדים למגמות נדרשים לעמוד בחובות נוספים כגון מבחנים פנימיים שעורכת המכללה.

 

אורט הרמלין נתניה תנאי קבלה


מועמדים ללימודי ההנדסאים באורט הרמלין נתניה צריכים לעמוד בתנאי הקבלה להנדסאים כפי שאלה נקבעים על ידי מה"ט. במסגרת תנאים אלה, המועמדים צריכים לעמוד באחת הדרישות הבאות:


חשוב להדגיש - תנאי הקבלה ללימודים עשויים להשתנות מעת לעת וממסלול למסלול. מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לקבלת המידע העדכני ביותר לגבי תנאי קבלה. המסתמכים על המידע בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.


מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה


מועמדים שברשותם בגרות חלקית אשר כוללת ציון עובר בבגרות במקצועות הבאים: בגרות באנגלית ברמה של 3 יחידות לימוד, בגרות במתמטיקה ברמה של 3 יחידות לימוד, בגרות בעברית ברמת 2 יחידות לימוד. במקרים מסוימים יכולים להתקבל בעלי ציון 50 בבגרות במתמטיקה ובאנגלית ברמת 4 או 5 יחידות.


בוגרי מכינה טכנולוגית להנדסאים המוכרת על יי מה"ט. בסים המכינה הטכנולוגית על הסטודנטים לגשת למספר מבחנים מקצועות אנגלית, הבעה ומתמטיקה. כדי לסיים את המכינה בהצלחה יש לעבור את הבחינות הללו ברף ציונים העומד בדרישות מה"ט.


מועמדים בוגרי מכינות קדם אקדמיות או מכינות אוניברסיטאיות ממוסדות אקדמיים המוכרים על ידי מל"ג, אשר עומדים בהצלחה בכל הבחינות והחובות הלימודיים באותן מכינות.


מועמדים שגילם מעל 35 שנים שברשותם תעודה מטעם משרד החינוך המאשרת סיום 12 שנות לימוד פטורים מהצגת תעודת בגרות במסגרת תנאי הקבלה.


בחלק ממגמות הלימוד במכללה, על המועמדים לעמוד במבחני התאמה פנימיים שעורכת המכללה נוסף על חובות הקבלה הנ"ל.
נוסף על כך, מועמדים למגמות מסוימות צריכים לקחת חלק במכינה במתמטיקה, שמתקיימת לפני תחילת הלימודים ומאפשרת להשלים פערים בתחום הכמותי. המכינה מיועדת למועמדים ללימודי הנדסאי תוכנה וללימודי הנדסאי חשמל. מומלץ גם למועמדים למגמות אחרות, כמו הנדסאי תעשייה וניהול או הנדסאי מכונות לקחת חלק במכינה במתמטיקה.

 

מסלולי לימודי הנדסאים


סטודנטים במכללת אורט הרמלין יכולים לקחת חלק בלימודי הנדסאי במגוון של מסלולים. בכל אחת ממגמות הלימוד ניתן לרכוש ידע

טכנולוגי וכלים פרקטיים להשתלבות בענפי תעשייה מבוקשים. הלימודים בדרך כלל נפרשים על פני פרק זמן שבין שנתיים לשלוש שנים והם כוללים פרויקט גמר.


בין התכניות ללימודי הנדסאי שניתן ללמוד באורט הרמלין נתניה:

 

 

 • הנדסאי חשמל
 • הנדסאי תוכנה
 • הנדסאי עיצוב מדיה
 • הנדסאי תעשייה וניהול
 • הנדסאי מכונות מכטרוניקה
 • הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות מחשבים


על מוסד הלימוד


אורט הרמלין נתניה היא מכללה טכנולוגית להנדסאים שפועלת כחלק מרשת המכללות הארצית אורט. מוסד הלימוד ממוקם באזור ההייטק ספיר בנתניה, שבו פועלות כיום חברות שלל תעשייה והייטק גדולות. במוסד הלימוד שואפים להעניק לסטודנטים את הכלים להשתלבות בתעשייה כדור העתיד של ההנדסאים. תכניות הלימוד השונות במכללה מתמקדות בהיבטים הפרקטיים של המקצוע וכוללות תכנים מעשיים כגון פרויקטים, עבודה במעבדות וסיורים לימודיים.


באורט הרמלין נתניה ניתן ללמוד במסלולי לימודי הנדסאים וכן בתכניות לימודי עתודה טכנולוגית המיועדים לבוגרי י"ב המעוניינים במסלולים טכנולוגיים משמעותיים בצה"ל. כמו כן, ניתן לקחת חלק בקורסים לתעודה בענפים כגון חשבונאות, עיצוב, חשמל וטכנולוגיה. מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם שלל גופים בתעשייה ובמשק כדי להעשיר את הכשרתם של הסטודנטים ולפתוח את החינוך הטכנולוגי הישראלי.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אורט הרמלין נתניה - מכללת אורט נתניה

עוד מסלולי לימוד - אורט הרמלין

ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

תורת המשחקים לתואר שני - איך ואיפה?
שי
ללא תגובה
איזה תואר משלב עיצוב ומתמטיקה?
מור
1 תגובות
קבלה לתארים שניים עם ממוצע 77-78
עמיר
1 תגובות
הכרה בלימודים באוניברסיטה הפתוחה
ניקולאי
1 תגובות
תנאי קבלה לספרות זרה או אנגלית
איה
1 תגובות
יעוץ להרשמה לתואר ראשון
Aseel Tareef
2 תגובות
לימודי הערכת אמנות ועתיקות
זנדני אבנר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי554 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp