קורס נדל"ן בארה"ב באקדמיה לפיננסים BDO

שירות אישי - צור קשר

האקדמיה לפיננסים
האקדמיה לפיננסים
האקדמיה לפיננסים
האקדמיה לפיננסים

קורס יזמות והשקעות נדל"ן בארצות הברית באקדמיה לפיננסים


עבור מי שמתעניינים בהשקעות נדל"ן, השקעות ורכישת נכסים מעבר לים יכולות לפתוח מבחר של הזדמנויות עסקיות. ביצוע עסקאות מסוג זה אינו מצריך מעבר למדינות בהן מתבצעת ההשקעה, אך נדרשת היכרות עם מגוון ההיבטים העסקיים, המשפטיים, והכלכליים של רכישת נכסים בחו"ל, כולל הבנה במאפיינים הספציפיים של השוק, מדיניות החקיקה ונהלי המס בכל מדינה ומדינה בה בוחרים להשקיע.


על מנת לרכוש את הידע המקיף שבו צריך לשלוט כדי לאתר ולבצע השקעות נדל"ן בחו"ל באופן נכון ורווחי, ניתן להשתתף בהכשרות מקצועיות במספר מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מי שרוצים להתמחות בשוק הנדל"ן בארצות הברית, יכולים ללמוד בקורס יזמות והשקעות נדל"ן ארה"ב של האקדמיה לפיננסים.


תכנית הלימודים


במסגרת הקורס המשתתפים רוכשים ידע ממוקד וכלים מעשיים לבניית אסטרטגיות השקעה ולבחירה נכונה של נכסים להשקעה על מנת להגיע לעסקאות משתלמות ורווחיות ככל האפשר. בתכנית הלימודים נסקרים נכסים מסוגים שונים, ביניהם מגרשים, פרויקטים למגורים, משרדים, תחנות דלק, ועוד.


נוסף על כך, המשתתפים לומדים על עקרונות מרכזיים של ניהול ותפעול נכסים, בפרט נכסים המיועדים להשכרה ועבודה על עסקאות נדל"ן יחד עם צוותים של מתווכים, חברות ניהול, רואי חשבון וכיוצא בזה. הם רוכשים מיומנויות באיתור של הזדמנויות השקעה, כולל עריכת מחקר שוק דרך האינטרנט ודרכי חישוב תשואה באמצעותן ניתן לבחון כדאיות של עסקאות. חלק מהקורס מוקדש להכרות עם היבטים משפטיים אותם יש לדעת לפני שמבצעים השקעות בחו"ל, וכן עם הביצוע בפועל של ההשקעות מתחילת התהליך ועד סיומו.

 

 • רוצים ללמוד איך להשקיע בצורה נכונה? קראו עוד על לימודי נדל"ן

 

מתכונת הלימודים


אורך הקורס הוא 8 מפגשים שמשך כל אחד מהם 4 שעות אקדמיות, סך השעות בקורס הוא 32 שעות אקדמיות. המפגשים נערכים פעם בשבוע בשעות הערב, כך שהקורס מתאים לשילוב עם עבודה ועם חיי משפחה.


המשתתפים בקורס לומדים הן באמצעות הרצאות פרונטליות והן באמצעות עבודה מעשית במהלך השיעורים. כמו כן, במסגרת המפגשים עובדים על פרויקט גמר שאותו יש להגיש בסיום הלימודים. הפרויקט משלב בין התכנים השונים הנלמדים תוך כדי הקורס, וכולל איתור של נכס להשקעה והכנת מצגת המיועדת למשקיעים, אותה מציגים במפגש האחרון. כך המשתתפים מתנסים באופן העבודה בשטח.


נושאי הלימוד

 

 

 • עסקאות FLIP
 • עבודה עם חברות ניהול
 • אשראי בישראל ובארה"ב
 • חוקי מס בישראל ובארה"ב
 • הרכבת צוות לעסקאות נדל"ן
 • מבוא לנדל"ן בשוק האמריקאי
 • חקר שוק באמצעות האינטרנט
 • רכישת נכסים ממכירות פומביות
 • עקרונות מרכזיים בהשכרת נכסים
 • איתור של עסקאות מבטיחות בארה"ב
 • ועוד


על סגל ההוראה


המרצה בקורס הוא יזם נדל"ן המנוסה בהשקעות בשוק האמריקאי, וכן בעל ניסיון בהוראה והדרכת התחום.

 


על מוסד הלימודים


האקדמיה לפיננסים היא מוסד לימודים שפועל מאז שנת 2007 ומתמקד בהוראת תחום הפיננסים מטעם חברת BDO, פירמת רואי חשבון וייעוץ עסקי. במסגרת המכללה פועלות חטיבות לימוד בענפים השונים של הפיננסים: חטיבה ללימודי שוק ההון, חטיבה ללימודי יזמות עסקית ונדל"ן, חטיבת רשיונות, חטיבת חשבי שכר והנהלת חשבונות, וכן חטיבה לראיית חשבון.


פירמת BDO ישראל משתייכת לרשת BDO שפועלת בכ - 160 מדינות ברחבי העולם. שלוחות ישראליות של הפירמה נמצאות בסין, הודו, ארה"ב ומדינות נוספות.


בחטיבה ללימודי הנדל"ן של האקדמיה לפיננסים מעבירים קורסים ברמות שונות, החל מרמת הבסיס ועד רמה מתמקדת. המרצים הם אנשי מקצוע המגיעים מהענפים השונים של תחום הנדל"ן, ומעבירים מהידע המקצועי שלהם את התיאוריה והפרקטיקה הנדרשת לעיסוק בתחום.


חלק מהקורסים בחטיבה ללימודי נדל"ן מהווים הכנה לקראת בחינות הסמכה, כמו רישיון רשם המתווכים. בין הקורסים שאותם ניתן ללמוד בחטיבה ניתן למנות קורס יזמות נדל"ן, קורס יועץ משכנתאות, קורס תיווך נדל"ן, ועוד.


תנאי קבלה


הקורס מתאים למי שמתעניינים בהשקעות נדל"ן ורוצים ללמוד את המאפיינים הייחודיים של השוק האמריקאי. אין צורך ברקע קודם בהשקעות נדל"ן.


תעודה


בסיום הלימודים, המשתתפים מקבלים תעודת בוגרי קורס השקעות ויזמות נדל"ן בארה"ב. התעודה מוענקת מהאקדמיה לפיננסים BDO.

 

 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp