רוצה פרטים על לימודי חשבונאות וקריירה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך


 

הקריירות הנחשקות ביותר בעולם העסקים בישראל ובחו"ל, מתחילות בתואר בראיית חשבון!

 

"מאחורי העסקאות הגדולות והנחשקות במשק - אקזיטים, מיזוגים ורכישות, עומדים רואי חשבון" , מספר ד"ר רוני לזר, ראש בית הספר לחשבונאות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט, "והדבר נכון גם לדמויות הבולטות והמובילות את כלכלת ישראל – החל מרקפת רוסק עמינח וכלה בסמדר ברבר צדיק, שהתחילו את דרכן בראיית חשבון".


"בישראל, כמו בכל העולם, הפך העיסוק בראיית חשבון למקפצה לתפקידי המפתח הנחשקים ביותר - בבנקים, חברות ייעוץ כלכליות ואסטרטגיות, חברות הייטק ועוד. בפועל זהו מקצוע "סקסי" בעיני כל מי שנמשך לאקשן של עולם העסקים, או חולם על תפקיד בעל השפעה ארגונית, כלכלית וחברתית עצומה".

 

אילו תכונות נדרשות כדי להפוך לרואי חשבון מצליחים? דייקנות? יכולות מתמטיות?


"אלו המיתוסים. התפיסה הציבורית היא שרואי חשבון הם אנשים אפרוריים שטובים במתמטיקה, סופר דייקנים שעוסקים כל היום בעריכת דו"חות ומאזנים. המציאות רחוקה מכך – אתה קודם כל צריך להיות בן אדם עם הבנה תהליכית ועסקית, להיות בקיא בנושאי המיקרו ובעולמות המקרו, ובעיקר – להיות יצירתי. יצירתיות של רואה חשבון היא לא פעם ההבדל בין ארגון מתפקד, לארגון נחשק ומצליח.


באשר למתמטיקה – תופתעו לגלות שיש לא מעט רואי חשבון מצליחים עם 4 יחידות בגרות ואפילו עם 3. כפי שציינתי המפתח הוא לדבר בשפה העסקית ולהיות מתודי ולוגי".


ד"ר לזר מספר כי החוג לחשבונאות בשערי מדע ומשפט הוא מהוותיקים והבולטים בישראל, עם הצלחות מזהירות בבחינות מועצת רואי החשבון, והצלחות מסחררות בהשמת בוגרים. " אנו נמצאים בקשר ישיר עם הפירמות הגדולות במשק, אשר בשמחה קולטות את בוגרינו. הביקושים לסטאז'רים ולרואי חשבון גבוהים, ואין ספק כי זהו תחום מתגמל, מרתק שבו השמיים הם הגבול".


מתעניינים בקריירה בחשבונאות?


אל תפספסו שנה! ההרשמה למועד אוקטובר בעיצומה!


לבדיקת זכאותכם למלגות, ולתכנית לימודים גמישה ומותאמת מלאו פרטיכם.

 

המידע בשיתוף המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

שירות אישי חינם

רוצה פרטים על לימודי חשבונאות וקריירה?

רוצה לדעת יותר על לימודי חשבונאות וקריירה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp