בינתחומיות היא הכלי החשוב למנהלי המחר - על קריירה אחרי לימודי מינהל ממשל ומשפט

27/8/2019 מאת: מערכת "לימודים בישראל" (416 צפיות)

איך ראייה בין תחומית יכולה לעזור לכם להשתלב בתפקידי ניהול? הכל על לימודי מינהל ממשל ומשפט

 

שוק התעסוקה בישראל ובעולם עובר שינויים קיצוניים - תפקידים ומקצועות חדשים, שלא היו קיימים בעבר, נולדים ומתחלפים אחרים שאט אט נעלמים.


במקביל, עולה הצורך בבינתחומיות - מזיגה של יכולות מדיסציפלינות מסורתיות זו לזו - כך עצמאיים נדרשים גם להבנה משפטית וגם ליכולת עבודה מול ארגונים בירוקרטיים, מנהלים חייבים חשיבה אסטרטגית חדשנית והבנה בכוחות המניעים את השוק ועוד.

הצורך בראייה בינתחומית רלוונטי ביתר שאת לתפקידי ניהול והנהגה בזירה הציבורית, הדורשים שילוב של כישורים ומיומנויות לפעילות במספר זירות במקביל: העסקית, המשפטית, הפוליטית, הציבורית ועוד.

 

ברור כי אם בעבר תפקיד המנהל התמקד במתודולוגיות ניהוליות והיבטים כלכליים, הרי שהיום, מנהלים במגזר הפרטי והציבורי כאחד, נדרשים גם לראיה מערכתית ואסטרטגית, קבלת החלטות מהירה והבנה עמוקה בדיסציפלינות מקבילות כמו משפטים, משילות ומערכות בירוקרטיות וממשלתיות. בכדי לתת מענה לצרכי השוק, נפתחה בשערי מדע ומשפט תכנית ייחודית לתואר ראשון במינהל ממשל ומשפט.

 

היעד של התכנית הוא להכשיר דור חדש של מנהלים, המביאים עימם חשיבה חדשנית. זו מתבטאת ביכולת לחבר מספר עולמות ולהוביל ראיה מערכתית - אסטרטגית, המתכללת את כלל המרכיבים בעבודת הארגון וממקסמת אותם.

 

לנוחיות הסטודנטים, תכנית הלימודים גמישה ומאפשרת שילוב עבודה וחיי משפחה במקביל.


בנוסף, הנדסאים המבקשים להשלים לתואר ראשון, מוזמנים להירשם לתכנית וליהנות ממסגרת לימודים מותאמת וקצרה האורכת עד שנתיים וחצי.

 

במקביל פועלת בשערי מדע ומשפט ״תוכנית גל״, שמטרתה לפתח את הדור הבא של מנהיגות מקומית. מעבר לתואר ראשון במינהל, ממשל ומשפט, מקנה התוכנית למי ששואף להוביל שינוי חברתי כלים ומיומנויות לפעילות אקטיביסטית, לעבודה מול ומתוך השלטון עירוני, השלטון המרכזי, המגזר השלישי, גופים וחברות ממשלתיות ועירוניות, מועצות ערים וקהילות והתושבים עצמם. המשתתפים בתוכנית טסים לסיור לימודי בארה״ב בשנה השלישית ללימודים, ונהנים ממלגה בסך 10,000 מדי שנה!

 

אל תפספסו שנה! ההרשמה למועד אוקטובר בעיצומה!


לבדיקת זכאותכם למלגות, ולתכנית לימודים גמישה ומותאמת מלאו פרטיכם.

אולי יעניין אותך גם

איך להצליח בקידום אתרים? מקדמים חושפים את סודות המקצוע

מאת: אנאבל אדמסקי, 18/5/2020
איך בונים קריירה בקידום אתרים? מה כדאי ללמוד? ומה השכר? שאלנו את עמית אדלר, עידן בן אור ושמוליק דורינבאום את כל מה שמתחילים בתחום ה – SEO חייבים לדעת. לכתבה המלאה >>

איך זה ללמוד אונליין מהבית? שאלנו סטודנטים מה דעתם על הלמידה המקוונת

מאת: תובל קליין, 13/5/2020
משבר הקורונה אילץ את מוסדות הלימוד לעבור ללמידה מקוונת. שאלנו כמה סטודנטים ממוסדות שונים בארץ, מה דעתם על הלמידה מהבית, וקיבלנו כמה תשובות מפתיעות. לכתבה המלאה >>

מנהלת שירותי הפיזיותרפיה באיכילוב מסבירה איך מגפת הקורונה משפיעה על התחום

מאת: תובל קליין, 10/5/2020
מנהלת שירותי הפיזיותרפיה באיכילוב מספרת איך משבר הקורונה השפיע על המקצוע, מה צפוי לתחום בעתיד, ולמה היא ממליצה ללמוד פיזיותרפיה. לכתבה המלאה >>

מעצבת הפנים ריקי קורי על הצלחה כמעצבים

מאת: אנאבל אדמסקי, 3/5/2020
מעצבת הפנים ריקי קורי מספרת על דרכים להשתלבות בשוק העיצוב התחרותי בארץ, על הכלים שחשובים לכל מעצב מתחיל ועל הדואליות שבין מענה לבקשות הלקוח ושמירה על הקול הייחודי כמעצב. לכתבה המלאה >>

מנהלת מכון הפיזיותרפיה בבילינסון מספרת על מגוון האפשרויות להשתלב בתחום

מאת: אנאבל אדמסקי, 27/4/2020
נירה כהן צוברי, מנהלת מכון הפיזיותרפיה בבית החולים בילינסון, מספרת על האפשרויות הרבות לפיתוח קריירה בתחום הפיזיותרפיה ועל הכלים שחשובים לאנשי המקצוע. לכתבה המלאה >>

סיגל פרישמן, מנהלת היחידה לתזונה בבלינסון מספרת מה כל כך מושך בלימודי תזונה

מאת: תובל קליין, 20/4/2020
מנהלת היחידה לתזונאות בבלינסון מסבירה במה אפשר לעסוק אחרי שמסיימים לימודי תזונה לכתבה המלאה >>


לכל כתבות המגזין

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי מינהל ממשל ומשפט ומנהלי העתיד?

רוצה לדעת יותר על לימודי מינהל ממשל ומשפט ומנהלי העתיד?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp