רוצה פרטים על למה ללמוד הנדסת תעשייה וניהול ב-SCE?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך


חדשנות, טכנולוגיה ואסטרטגיה: איך נראית קריירה של בוגרי לימודי הנדסת תעשייה וניהול?


מציאות חיינו, מזמנת היום יותר מתמיד, תפקידי מפתח מרתקים למהנדסים עם יכולות ניהוליות גבוהות, עם ראייה מערכתית, ויכולות מולטי דיסציפלינריות. כך עולים הביקושים למנהלי חדשנות, מנהלי" נכסים דיגיטליים", לצד תפקידים של מנהלי פרוייקטים, מנהלי מוצר, אנליסטים, מפתחים פתרונות לייעול הארגונים, כי כל ארגון מוביל צריך עשייה וייעול.


את המענה לתפקידים אלו, נותנים בדרך כלל בוגרי החוג להנדסת תעשייה וניהול, בזכות מגוון היכולות שהם רוכשים ומשכללים במהלך התואר – אוריינטציה טכנולוגית, לצד חשיבה תהליכית ואסטרטגית, ראייה רחבה ומערכתית, בקיאות בשיטות ניהול מתקדמות וחדשניות לצד הבנה עמוקה בצרכי התעשייה ועוד.


בוגרי התואר בהנדסת תעשייה וניהול, עוסקים במגוון רחב של תחומים ונושאים, ובכללם ייעוץ אסטרטגי, שיווק, ניהול פרוייקטים, ניתוח עיצוב והטמעת מערכות מידע, ניהול איכות, בדיקות של כדאיות כלכלית, ניהול הרכש, ניהול המשאב האנושי בארגון, תכנון ופיקוח על הייצור, בקרת איכות ועוד.


"היום ברור כי הפן האנושי, חשוב לא פחות מזה הטכנולוגי" אומרת ד"ר עדי כץ, ראש המחלקה להנדסת תעשיה וניהול בקמפוס אשדוד, ב- SCE, המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון. " מהנדסי תעשייה וניהול מגיעים אל ארגון עם סט כלים ייחודי, הכולל גם הבנה דיגיטלית וטכנולוגית, גם הבנה ארגונית ואנושית, אך גם עם יכולות ניהוליות – ניהול תהליכים, ראיה רחבה ואינטגרטיבית ועוד. אם יש תכונה שהיא קריטית היום לתפקודו של ארגון, הרי שזו גמישות – תגובה מהירה והיכולת לעשות שינויים מהירים. כאן מהנדסי תעשיה וניהול מביאים את מלוא יכולותיהם, ולכן לא פלא שניתן למצוא אותם בצמתי ההחלטה החשובים בארגון."


"בכדי לתת מענה לצרכי השוק, במהלך הלימודים לתואר ניתן לבחור בין מספר התמחויות – מערכות מידע, ניהול פרוייקטים הנדסיים ומערכות תעשייה. בנוסף, על הרלוונטיות המובהקת של בוגרינו, ועל הביקושים בשוק, יכול להעיד אחוז ההשמה הגבוה שלהם – מסקרים שאנו עושים, אנו יודעים כי 88% מבוגרי המכללה מועסקים היום בתפקיד בתחום, ושכ- 10% המשיכו ללימודי תואר שני".
SCE המכללה האקדמית להנדסה, היא המכללה האקדמית להנדסה הגדולה בישראל, והיא פועלת שבני קמפוסים: אשדוד ובאר שבע.

לבדיקת התאמתכם ללימודים בחוג להנדסת תעשיה וניהול, ולבדיקת זכאותכם למלגת לימודים לשנה שלמה מלאו את פרטיכם

  

המידע בשיתוף SCE, המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון

שירות אישי חינם

רוצה פרטים על למה ללמוד הנדסת תעשייה וניהול ב-SCE?

רוצה לדעת יותר על למה ללמוד הנדסת תעשייה וניהול ב-SCE?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp