רוצה פרטים על למה לבחור בהנדסת חשמל ב-SCE?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך


תקשורת, ביטחון וגם הייטק - איך נראית קריירה של בוגרי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה?


במשך שנים, מוביל תחום הנדסת החשמל והאלקטרוניקה את תעשיית ההייטק בישראל – החל מימי המרכזיות האוטומטיות, וכלה בתכנון מערכות חכמות לבתים, פיתוח מכשירים סלולריים, לוויינים, אופטיקה ועוד. על כן, הביקוש למהנדסי חשמל ואלקטרוניקה עולה בעקביות.


"אנו מוצאים את הבוגרים שלנו בקשת רחבה של מקצועות ועיסוקים" , מספר ד"ר פיטר בקר, חוקר ומרצה במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה ב- sce , המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון.


"גם בתחומי התשתית – הקמת מערכות חשמל בכל רחבי העולם, בתעשיות הביטחוניות וכמובן בתעשיית הייטק בחברות המפתחות שבבים, תעשיות המוליכים למחצה, תקשורת לוויינים ועוד".


מה הופך את בוגרי המכללה למבוקשים כל כך?


"ראשית, אנחנו, מהחוגים הותיקים והמובילים בישראל. ועם השנים השכלנו "לייצר" מאות רבות של מהנדסים. הסיכוי הוא שאם תגיע לארגון כלשהו העוסק בתחום, תעבוד עם בוגרי sce, וחלקם אפילו יראיינו אותך למשרה. שנית, שיטת הלימודים שלנו היא ייחודית בנוף האקדמי הישראלי, ומזכירה את שיטת הלימודים באוניברסיטאות המובילות בעולם. היא נקראת project oriented , והיא מתמקדת בלימוד דרך פרוייקטים. הלימודים הם בקבוצות קטנות, והסטודנטים נדרשים לבצע פרוייקטים המדמים מקרי בוחן אמיתיים, כך כשבוגר שלנו נקלט בארגון, הוא כבר מגיע מיומן, עם סט כלים גם תיאורתי ובעיקר מעשי.


אנחנו גם מאמינים בחשיבות הערכית של עבודת המהנדס, ובהחלט מחפשים את אלו בעלי הרוח היזמית – מהנדסים עם חזון ויוזמה, אשר רוצים גם להיטיב עם הסביבה והחברה. "מהנדסים לעולם טוב יותר" היא לא רק סיסמה, אלא עשיה עם קבלות – ואנו מקדישים סדנאות, הרצאות אורח והאקטונים לנושא".


SCE שהיא המכללה האקדמית להנדסה הגדולה בישראל, היא מ"יצרניות" המהנדסים הגדולות בישראל, ומתוקף כך מאפשרת לסטודנטים להתמחות במגוון תחומים: טכנולוגיות תקשורת, חשמל ומערכות הספק, לוויינים וחלל, מערכות RF, אלקטרואופטיקה ועוד. הלימודים מתקיימים בקמפוסים באשדוד ובבאר שבע.

 

לבדיקת התאמתכם ללימודים בחוג להנדסת חשמל ואלקטרוניקה, ולבדיקת זכאותכם למלגת לימודים לשנה שלמה מלאו את פרטיכם

 

המידע בשיתוף SCE, המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון

שירות אישי חינם

רוצה פרטים על למה לבחור בהנדסת חשמל ב-SCE?

רוצה לדעת יותר על למה לבחור בהנדסת חשמל ב-SCE?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp