קורס פיתוח משחקים בהאקריו

שירות אישי - צור קשר
קורס פיתוח משחקים בהאקריו

קורס פיתוח משחקים Gaming ו - VR בהאקריו

 

בהאקריו מתקיים קורס פיתוח משחקים Gaming and VR. בקורס זה יכולים ללמוד בעלי רקע באנימציה ותלת ממד שברצונם להשתלב בתעשיית הגיימינג היצירתית והצומחת. בהכשרה זו לומדים בין היתר על מנוע הפיתוח Unreal Engine, על עקרונות Game Design ועל פיתוח משחקי VR (מציאות מדומה), תחום שהביקוש לו הולך וגדל לאחרונה באופן משמעותי.


בעזרת הכלים הפרקטיים הנרכשים במהלך הקורס, המשתתפים יכולים לפתוח דלת להשתלבות בתעשיית הגיימינג במבחר תפקידים. בארץ כיום תעשיית פיתוח המשחקים נמצאת בפריחה ומצמיחה שלל פרויקטים יצירתיים ומקוריים. הציפייה היא כי תעשיית הגיימינג הישראלית רק תמשיך להתפתח, מה שעשוי להעלות את הדרישה למפתחי משחקים יצירתיים ומיומנים.

 

הקורס נערך בשלוחת האקריו ברמת גן

 

ניתן ללמוד גם במתכונת אונליין

 

תכנית הלימודים


במהלך קורס פיתוח משחקים המשתתפים מכירים את אחד מן המנועים הפופולריים בתעשיית המשחקים, Unreal Engine. זהו מנוע ותיק שבו פותחו משחקים רבים ומוכרים בתעשייה. המשתתפים לומדים כיצד ליצור משחקים שאותם ניתן להריץ על שלל סוגי פלטפורמות. כמו כן, הם לומדים לעשות שימוש בתחומים בהם משולב Unreal, כגון סביבות וירטואליות לקולנוע ולטלוויזיה.


לאורך ההכשרה הם מתמקדים בתהליכי תכנון המשחקים, ביצירת התכנים השונים בפלטפורמות המשחק ובשימוש במודלים בתלת ממד בתהליך פיתוח המשחק. כמו כן, נלמדים היבטים בתכנות ויזואלי ושילוב של אנימציות. בעזרת מגוון הכלים הנרכשים במסלול זה לומדים המשתתפים כיצד ליצור משחקים בסביבות תלת ממדיות בהם ניתן לצפות Real Time. כמו כן, הם לומדים על פיתוח משחקים ושימוש בציוד הייעודי למשחקים במציאות מדומה VR.

 


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס פיתוח משחקים בהאקריו הוא 120 שעות לימוד. הקורס מתקיים במתכונת ערב ואורכו כ - 6 חודשים. השיעורים נערכים אחת לשבוע. בסיומו של הקורס המשתתפים עורכים פרויקט גמר שבו הם יכולים ליישם את הכלים הנלמדים במהלך התכנית.


נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים גם התחומים הבאים:

 

 

  • Game Design
  • מציאות מדומה VR
  • Blueprint ו - Unreal מתקדם
  • פיתוח משחקי מחשב ב - Unreal Engine
  • ועוד

 

סגל הוראה


המרצים בקורס פיתוח משחקים זה הם בעלי ניסיון רב בתעשייה. ביניהם ניתן למנות בעלי ניסיון בתחומי הגיימינג ופיתוח המשחקים ו - Unreal.

 

תנאי קבלה


קורס זה מיועד לאנשי מקצוע בעלי היכרות וניסיון בתחומי האנימציה והתלת ממד, שברצונם לעבור הסבה מקצועית לתחום הגיימינג ופיתוח המשחקים וכן לבעלי רקע באנימציה שברצונם לפתח את הקריירה. כחלק מתנאי הקבלה לקורס מתקיים ראיון אישי שבו יועצי לימודים מקצועיים בוחנים את הרקע הקודם של המועמדים ואת התאמתם לתכנית. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת הפרטים המדויקים אודות תנאי הקבלה לתכנית.


על מוסד הלימוד


בהאקריו מתקיימים מגוון מסלולי לימוד בתחומי ההייטק וכן בתחום הדיגיטל והעיצוב. בין התכניות הנלמדות במוסד זה נכללים קורס שיווק דיגיטלי, קורס אנימציה בתלת ממד וקורס עיצוב גרפי. הקורסים השונים כוללים שילוב של לימוד תיאורטי ופרקטי.


ניתן ללמוד בהאקריו גם בקורסים בתחומים נוספים, בהם קורס סייבר ואבטחת מידע, קורס פיתוח אפליקציות, קורס תכנות דוט נט, קורס Full Stack Developer, קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע וקורסים נוספים. הכשרות אלה מתמקדות בתהליכים עדכניים בהייטק ובמהלכן ניתן להכיר כלים חשובים למפתחים ולעובדים בתפקידים מבוקשים.


הקורסים הנלמדים בהאקריו יכולים להתאים לעובדי הייטק שמעוניינים להתמקצע ולשדרג את הכלים שברשותם וכן לעובדים מענפים אחרים שברצונם לעבור הסבה מקצועית ולהשתלב בתפקידים מגוונים בהייטק. בקורסים משולבת עבודה מעשית במסגרת תרגולים ופרויקטים, כדי לסייע לסטודנטים לצבור ניסיון פרקטי ולהתכונן לקראת ההשתלבות בתעשייה.


תעודה


תעודת גמר מטעם האקריו ניתנת לסטודנטים שמשלימים בהצלחה את כל הדרישות בקורס.

למידע נוסף לחצו: האקריו | HackerU