תעודת הוראה - הסבת אקדמאים להוראת מוזיקה לעל יסודי במכללת לוינסקי לחינוך

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי חינוך לתעודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על לוינסקי - תעודת הוראה במוזיקה לעל יסודי.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


תעודת הוראה במוזיקה לבית הספר העל יסודי - הסבת אקדמאים להוראת מוזיקה לעל יסודי במכללת לוינסקי לחינוך


עבור רבים, מוזיקה היא הרבה יותר מסתם תחביב, אלא צורת ביטוי עצמי, מקום מפלט, ואף דרך חיים. לימוד מוזיקה לילדים ונוער יכול לקדם אותם בתחומים רבים, לסייע בהתפתחות השכלית וגם לעזור בבניית ביטחון עצמי ומיומנויות חברתיות.


מוזיקאים ואנשי חינוך שמתמקדים בתחום המוזיקה במסגרת עשייתם החינוכית, ומלמדים במגמות מוזיקה בבתי ספר על יסודיים, חטיבות ותיכונים, יכולים להשלים את השכלתם הפורמלית ולרכוש ידע תיאורטי, שיטות פדגוגיות וכישורים נוספים הדרושים להוראת מוזיקה באמצעות השתתפות בלימודי תעודת הוראה במוזיקה לבתי ספר על יסודיים.


לימודי תעודת ההוראה מתקיימים במגוון של מוסדות לימוד, וביניהם מכללת לוינסקי לחינוך.


תכנית הלימודים


הלימודים מתמקדים בהקניית ההשכלה הנדרשת למורים במגמות מוזיקה בתיכונים ובתי ספר על יסודיים, ובמסגרתם הסטודנטים לומדים תכנים עיוניים וכן קורסים במתודיקה. כמו כן, קיים דגש על התאמת הלימודים לדילמות ולאתגרים שעולים מתוך העבודה בשטח, ולמענה על הצרכים שמעלים המורים המשתתפים בתכנית.

 


מתכונת הלימודים


הלימודים מתקיימים במתכונת גמישה, הסטודנטים פועלים כמורים במהלכם - לכן תכנית הלימודים בנויה תוך התאמה אישית של מערכת השעות לצרכי כל סטודנט. מסיבה זו, משך הלימודים נע בין שנה לשנתיים, כאשר הסטודנטים לומדים במהלך יום אחד בשבוע.


על סגל ההוראה


צוות המרצים מורכב מאנשי מקצוע, חוקרים ומרצים בעלי ניסיון רב בתחום המוזיקה והחינוך המוזיקלי שמכירים את העבודה בשטח ומקשרים את נושאי הלימוד לסיטואציות מתוך עבודת המורה למוזיקה; ראש התכנית הוא דוקטור לסוציולוגיה של החינוך וחינוך מוזיקלי, המלמד מוזיקה שנים רבות הן במערכת החינוך והן בהכשרות למורים למוזיקה ולגננות. כמו כן, הוא פעל בעבר כמנהל קונסרבטוריון, ובענפים שונים של תחום המוזיקה במשרד החינוך.


על מוסד הלימודים


מכללת לוינסקי לחינוך היא מוסד לימודים ותיק בתחום הכשרת המורים, במסגרתה ניתן ללמוד לתואר ראשון ושני בחינוך לבתי ספר יסודיים או על יסודיים, בחינוך מיוחד, בחינוך לגיל הרך, ועוד. כמו כן, מוצעות מספר תכניות להסבת אקדמאים להוראה הידועות גם כתכניות לתעודת הוראה. תכניות ההסבה לחינוך בבתי ספר יסודיים מוצעות בהתמחויות מקרא, ספרות וספרות ילדים, מתמטיקה, ביולוגיה וטבע, ואנגלית. תכניות ההסבה לחינוך בבתי ספר על יסודיים מציעות, נוסף על התמחויות אלה, גם התמחות בלשון. כמו כן, ניתן להשתתף בלימודים לתעודת הוראה בעברית כשפה נוספת, למוזיקה, לחינוך לגיל הרך או לחינוך מיוחד.


קיים מבחר של מלגות והלוואת מותנות עבור הסטודנטים שלומדים במכללה. הסטודנטים שמקבלים מלגה ממפעל הפיס מחויבים גם בלקיחת הלוואה מותנית ממשרד החינוך ובמעורבות חברתית תוך כדי הלימודים.


ההלוואות המותנות ניתנות מטעם משרד החינוך, מדובר בהלוואה שהופכת למענק בתנאי שלאחר סיום הלימודים עומדים בהתחייבויות מסוימות. כדי להיות זכאים להלוואה כזו, יש להחזיק בממוצע תואר אקדמי לפי הקריטריונים ולהשתתף בהיקף נדרש של שעות לימוד שבועיות. כמו כן, ניתנת עדיפות במתן ההלוואה למי שהתואר האקדמי שלהם הוא במקצוע של ההתמחות שאותה הם לומדים. מומלץ לפנות למוסד הלימודים כדי לקבל את המידע הרלבנטי על מלגות והלוואות.

 


תנאי קבלה


תכנית הלימודים מתאימה למי שפועלים כבר כמורים למוזיקה בבתי ספר על יסודיים, מלמדים במגמות המוזיקה בתפקידים השונים, וברשותם תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר. דרך תכנית זו, אותם מורים יכולים להשלים את ההשכלה הפורמלית הדרושה ולקבל את תעודת ההוראה שנחוצה לעיסוק במקצוע.


על המועמדים להחזיק בתואר ראשון בממוצע של 75 או יותר, כאשר בעלי תואר ראשון במדעים מדויקים או במדעי החיים נדרשים לממוצע 70 או יותר. מי שברשותם תואר אקדמי ממוסד אקדמי מוכר בחו"ל, ואין להם תעודת בגרות ישראלית, צריכים להציג אישור שקילה כמו גם ציון במבחן יע"ל של 110 לפחות ומחויבים גם בקורסי עולים שהיקפם הוא 4 שעות שבועיות.


מי שמעוניין להשתתף בהסבת אקדמאים להוראת מוזיקה ואין ברשותו תואר אקדמי מתחום המוזיקה, צריך לעמוד במבחן קבלה שבוחן את הידע המוזיקלי בתחומי התיאוריה של המוזיקה, ופיתוח שמיעה. כמו כן, אותם מועמדים נדרשים לעבור ראיון אישי ומבחן מעשי בשירה ונגינה.


על המועמדים שלא עומדים בהצלחה במבחני הקבלה בתיאוריה ובפיתוח שמיעה להשתתף במכינה שנערכת במהלך חודשי הקיץ, במשך 4 שבועות, וכרוכה בתשלום נוסף.


מומלץ לפנות למוסד הלימודים כדי לקבל את המידע העדכני ביותר על תנאי הקבלה.

 


תעודה


בוגרי לימודי תעודת ההוראה שעומדים בהצלחה בחובות ההכשרה זכאים לתעודת הוראה במוזיקה לבית ספר העל יסודי (כיתות ז' עד י"ב), הניתנת מטעם מכללת לוינסקי לחינוך.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת לוינסקי לחינוך

עוד מסלולי לימוד - מכללת לוינסקי לחינוך

פורום לימודי חינוך

תעודה לניתוח התנהגות לבוגרת תואר שני בהדרה
סוהא קובטי
ללא תגובה
הסבה מתואר שני במדעי החברה לייעוץ חינוכי - השלמת קורסים או תואר שני מלא?
אן
ללא תגובה
הסבה מהנדסאי לתחום ההוראה
סלאם
ללא תגובה
הרחבת הסמכה לבית ספר יסודי
אפרת
ללא תגובה
הסבה להוראת אנגלית\מתמטיקה
יואב
ללא תגובה
אבחון דידקטי ליועץ עם תואר ראשון בחינוך מיוחד ותואר שני בייעוץ חינוכי
רון
1 תגובות
תואר שני בלקויי למידה בשפה הערבית
בסמה פחמאוי
1 תגובות
מעבר לעבודה כגננת שילוב
ספי
1 תגובות
הסבה מחוקרת מופ בכימיה להוראה
לאה דדון
1 תגובות
קבלה לתעודת הוראה עם פחות מ132 במבחן יעל
4ימאן
1 תגובות
כמה זמן נמשכים לימודי חינוך?
ליטל
1 תגובות
הסבת מקצוע להוראת חינוך מיוחד
ירדנה בנאיון
1 תגובות
תעודת הוראה אחרי תואר ראשון
שרון ברקוביץ׳
1 תגובות
לימודי תואר שני בחינוך סביבתי
לירון
1 תגובות
הסבה מחינוך מיוחד לגננת שילוב
חן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר 669 חוות דעת

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין 653 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון 1,074 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

מלגות חדשות

ימים פתוחים