קורס חשבי שכר בכירים בסינאל אקדמי - Synel Academy

שירות אישי - צור קשר

סינאל אקדמי

אהבת? שתף ב:

קורס חשבי שכר בכירים בסינאל אקדמי

 

חשבי שכר הם אנשי המקצוע שאחראים על ניווט במבוך של דיני מיסים, קרנות פנסיה וקרנות השתלמות, ביטוח לאומי, וקופות גמל. הם מהווים מצרך דרוש בכל ארגון עסקי שמעסיק מספר עובדים, ואחראים על המשכורות, הזכויות הסוציאליות והסדרת התשלומים שכל עובד נדרש לשלם. לשם כך נדרשת היכרות והבנה בתחומים רבים ומורכבים כגון מס הכנסה, ביטוח לאומי, פנסיה, ועוד.


בקורסי חשבי שכר בכירים, המשתתפים מקיפים את עולם הידע של חשבות שכר ורוכשים כלים ומיומנויות על מנת ללמוד כיצד לדאוג לזכויות העובדים בארגון, תוך כדי שמירה על האינטרסים שלו. אחת מהאפשרויות לרכישת הכשרה מקצועית זו היא קורס חשבי שכר בכירים בסינאל אקדמי.


הקורס מוצע בסניפי יקנעם ורמת גן של סינאל אקדמי.


תכנית הלימודים


בתכנית הלימודים נסקרים עקרונות דיני עבודה, דיני מסים ומס הכנסה, ביטוח לאומי, וביטוח פנסיוני. המשתתפים לומדים על חוקים שמגנים על זכויות העובד כגון חוק הודעה לעובד, חוק שכר שווה לעובד ולעובדת, וגם עדכוני חקיקה שונים. כמו כן, המשתתפים רוכשים היכרות עם דיני מס הכנסה כולל חישובי מס, זיכויים והטבות, והכנסות חייבות ופטורות ממס. במסגרת תכנית הלימודים נבחנים גם נושא הביטוח הפנסיוני וכן עקרונותיו של חוק ביטוח לאומי ונושאים מרכזיים כגון גמלאות יחסיות ושאינן יחסיות, זכויות הנובעות מאימהות, תאונות עבודה, פשיטת רגל, ועוד.


התכנים הנלמדים בקורס מיועדים להקניית הידע הנדרש לחשבי שכר על היבטיו המשפטיים והפיננסיים, הבנת תחומי אחריותו של חשב השכר הבכיר ורכישת כלי בקרה נדרשים עבור העבודה השוטפת.

 


מתכונת הלימודים


אורכו של הקורס הוא כ - 4 חודשים, והוא נערך במתכונת דו שבועית בשעות אחר הצהריים.


נוסף על התכנים העיוניים אותם סוקרים המשתתפים בקורס, סביב הנושאים השונים שבהם עוסקים חשבי שכר, הם גם מתנסים באופן מעשי בעבודה באמצעות תכנת הרמוני שכר של חברת סינאל. מדובר בתוכנה שנמצאת בשימוש רחב בחברות גדולות בשוק העבודה.


הקורס מהווה הכנה לקראת בחינות של לשכת רואי החשבון ומשרד הכלכלה, אליהן יש לגשת באופן חיצוני.


נושאי הלימוד

 

  • דיני עבודה
  • ביטוח פנסיוני
  • בקרה ודו"חות
  • דיני מס הכנסה
  • מבוא לחשבות שכר
  • חוק הביטוח הלאומי
  • תכנת הרמוני שכר לחישוב שכר
  • ועוד


על מוסד הלימודים


חברת התוכנה סינאל Synel, היא חברה גדולה שמוצריה נמצאים בשימוש רחב במחלקות משאבי אנוש בגופים שונים במשק, וכן מספקת מערכות אבטחה חכמות לארגונים וחברות. מכללת סינאל אקדמי פועלת במסגרת חברת סינאל ומעניקה הסמכה מקצועית לחשבי שכר, המוכרות על ידי לשכת רואי החשבון ומשרד הכלכלה.


השיעורים וההדרכות במכללה נערכים בקבוצות קטנות, בהן המשתתפים מקבלים יחס אישי מצוות מרצים מקצועי, שכולל גם רואי חשבון, עורכי דין ואקדמאים מתחומי דיני העבודה והפיננסים. חלק מהקורס משלב התנסות מעשית בתכנת הרמוני שכר, בה משתמשים ארגונים רבים, על מנת להכין את המשתתפים לקראת שוק העבודה.


במסגרת הקורס במכללה מושם דגש על השמה תעסוקתית וסיוע במציאת עבודה לאחר סיום הלימודים, באמצעות הקשרים והנטוורקינג אותם מקיימת המכללה עם גופים טכנולוגיים, וכן חברות הייטק וביוטק שונות.


תנאי קבלה


ההכשרה הניתנת בקורס מתאימה לבעלי תפקידים בארגונים, שתחומי עיסוקים כוללים חשבות שכר, משאבי אנוש וכוח אדם, מנהלים ומנהלי חשבונות, וכן עצמאיים. עם זאת, לא נדרש רקע קודם בחשבות שכר, חשבונאות או פיננסיים על מנת להשתתף בקורס - הוא נותן את הידע הדרוש כדי להשתלב במקצועות מגוונים בעולמות החשבונאות והפיננסים.


כדי להשתתף בהכשרה, המועמדים נדרשים להציג תעודת סיום 12 שנות לימוד.


תעודה


מי שמסיימים בהצלחה את חובות הקורס, זכאים לתעודת סיום קורס חשבי שכר בכירים מטעם סינאל אקדמי.


נוסף על כך, קיימת האפשרות להיבחן בבחינות של לשכת רואי החשבון וכן של משרד הכלכלה, ולקבל תעודות הסמכה מטעמם.


אפשרויות תעסוקה


חשבי שכר הם מצרך הכרחי בכל חברה או ארגון שבהם מועסקים מספר עובדים, מסיבה זו מדובר במקצוע מבוקש. רמות השכר בתחום גבוהות מהשכר הממוצע הכללי במשק, כאשר באפשרותו של חשב שכר בכיר ללא ניסיון להרוויח גם 12 אלף שקלים בחודש.
ההכשרה הרשמית מטעם סינאל יכולה לפתוח דלתות נוספות עבור המשתתפים, משום שהמוצרים שלה נפוצים בחברות גדולות במשק הישראלי.

 

למידע נוסף לחצו: סינאל אקדמי - Synel Academy

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם