קורס אנגלית עסקית בחברת טרייאינגליש - אנגלית עסקית TriEnglish

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על TriEnglish - קורס אנגלית עסקית.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אנגלית עסקית בחברת טרייאינגליש - אנגלית עסקית (TriEnglish)

 

השפה האנגלית נחשבת למצרך חיוני עבור מי שרוצים להיות מעורבים במה שמתרחש בעולם, הן בתחום העסקי והן בתחומי הפוליטיקה והכלכלה. עבור אנשי עסקים ויזמים, שליטה בשפה האנגלית היא הכרח מקצועי - כיום אין אפשרות לעסוק במסחר בלי להתחשב במה שקורה ברמה הבינלאומית, ובלי לנהל קשרים עסקיים עם גורמים בחו"ל.

 

על מנת לחזק את מיומנויות התקשורת באנגלית, לפתח מודעות לתרבויות הייחודיות של לקוחות המגיעים מרקעים שונים, וכן לרכוש אוצר מילים עסקי בתחומי הידע הרלבנטיים, ניתן להשתתף בהכשרות שונות בשפה האנגלית וכך לחזק את רמת השליטה בה.

 

ניתן לשפר את השליטה בשפה האנגלית באמצעות השתתפות בקורסים פרטניים באנגלית עסקית המועברים בחברת טרייאינגליש - אנגלית עסקית, המיועדים לאנשי עסקים ובכירים, וכן בקורסים קבוצתיים המיועדים לחברות וארגונים שמזמינים הכשרות ייעודיות במיוחד - קורסים אלו אינם פתוחים לקהל הרחב.


תכנית הלימודים

 

קיימים מספר מסלולי לימוד של השפה האנגלית בטרייאינגליש - אנגלית עסקית, וביניהם:

 

קורס אנגלית עסקית בקבוצה: הלימודים מוזמנים על ידי ארגונים וחברות שונות, ומותאמים לצרכיהן הספציפיים. המשתתפים רוכשים מיומנויות שיחה ותקשורת באנגלית עסקית, ומרחיבים את אוצר המילים באנגלית במונחים ובנושאים מתחום עיסוקים. זאת על מנת לפתוח הזדמנויות עסקיות חדשות מול גורמים בחו"ל ולחזק קשרי עבודה בינלאומיים קיימים.

 

בין התכנים הנלמדים בקורס: חיזוק אנגלית עסקית מדוברת בשיחות טלפון ושיחות ועידה, שיפור הכתיבה ודגשים לכתיבת מיילים ובניית מצגות, ניהול ישיבות ומשא ומתן, וכן הקניית מיומנויות תקשורת בין - תרבותית.

 

קורס אנגלית עסקית בשיעורים פרטניים: בטרייאינגליש - אנגלית עסקית מציעים קורס אנגלית עסקית פרטני, המותאם אישית לצרכי אנשי עסקים ויזמים שפועלים גם ברמה הבינלאומית. במסגרת הקורס, כל משתתף לומד כיצד להציג את עצמו ואת הארגון שלו ולנהל שיחות יומיומיות עם לקוחות וכיצד לנהל משא ומתן בשפה האנגלית מול גורמים עסקיים שונים. כמו כן, המשתתפים מתרגלים ניהול שיחות טלפון, השתתפות בפגישות עבודה, וכתיבה עסקית של מיילים ומסמכים שונים. תכנים אלו מסייעים לפתח מיומנויות שיחה באנגלית, וללמוד אוצר מילים שרלבנטי לעולמות התוכן של כל משתתף. נוסף על כך, חלק מהקורס מתמקד במודעות לתקשורת בין - תרבותית.

 

קורס אנגלית עסקית בשיעורים פרטניים בארבעה מיקודים: הקורס מותאם לצרכים האישיים של אנשי עסקים ובכירים, ומתקיים במתכונת אישית המאפשרת להתמקד במטרות הספציפיות של המשתתף. המיקודים עליהם שמים דגש בקורס הם:

 

  • הכנת מצגות
  • הכנה לראיון עבודה
  • כתיבת מיילים
  • מודעות ומיומנויות תקשורת בין - תרבותית

 

במסגרת ההכשרה, המשתתפים לומדים עקרונות בסיסיים לכתיבת מצגות ומיילים עסקיים, בונים קורות חיים ומתרגלים באמצעות סימולציות ראיונות עבודה, עמידה בפני קהל, וכן סיטואציות שונות ליצירת קשרים עסקיים ארוכי טווח עם אנשי עסקים מתרבויות שונות.


קורס אנגלית מדוברת וכללית: הקורס מיועד לעובדים בחברות וגופים עסקיים שונים, שמזמינות את ההכשרות במיוחד כדי להרחיב את שליטתם של עובדיהן בשפה האנגלית. המשתתפים בקורס מתרגלים שיחות יומיומיות באנגלית, מעשירים את אוצר המילים שלהם, ולומדים מונחים שימושיים באנגלית מדוברת עבור שיחות טלפון, הצגת הארגון ושיחה עם ספקים, שותפים וקולגות מחו"ל. קיימת אפשרות להוסיף מונחים טכניים רלבנטיים לתחום העיסוק של כל ארגון, לפי דרישתו.

 

  • מתעניינים בתקשורת עם אנשים מרחבי העולם? קראו עוד על לימודי שפות

 

מתכונת הלימודים

 

הלימודים מתקיימים בחברות ובארגונים השונים שמזמינים את ההכשרות, ומעוצבים על פי דרישותיהם וצרכיהם הספציפיים - הן ברמת התכנים הנלמדים והן ברמת שעות הלימוד ותדירות המפגשים.

 

הלמידה בקורסים מקיפה את שלושת הערוצים הנדרשים לצורך שליטה בשפה האנגלית: הבנה, כתיבה, ודיבור. המשתתפים מקבלים ספר קורס עשיר באנגלית, ויכולים להתייעץ עם המדריכים באמצעות פורום מקוון ייעודי.

 


על סגל ההוראה

 

צוות ההוראה מורכב ממורים מנוסים לאנגלית, בעלי ניסיון רב בעבודה בחו"ל ובהוראת אנגלית עסקית, דוברי אנגלית שפת - אם. הצוות פרוש בכל הארץ ומגיע למשרדי הלקוח, מלווה באופן צמוד את המשתתפים בהכשרות תוך התחשבות ברמת האנגלית של כל לומד וקבוצת לימוד.

 

על מוסד הלימודים


בחברת טרייאינגליש - אנגלית עסקית מציעים מגוון של קורסים ללימוד אנגלית עסקית. מסלולי הלימוד כוללים אנגלית עסקית הנלמדת במסגרת קבוצתית או פרטנית, אנגלית מדוברת, וכן סדנאות וקורסים ייעודיים בנושאים כמו הכנה לראיונות עבודה, משא ומתן באנגלית, תקשורת בין - תרבותית, הכשרות שונות בכתיבה עסקית ועוד.

 

מסלולי הלימוד הקבוצתיים מיועדים עבור ארגונים וחברות, מוזמנים על ידם במיוחד, וסובבים סביב הדרישות הספציפיות של כל אחד מהם. כך, מתכונות הלימוד גמישות ומשתנות לפי צרכי הארגון, המפגשים נערכים במשרדי החברות ושעותיהם מותאמות לבקשתן.

 

 

תנאי קבלה

 

מסלולי הלימוד מוזמנים על ידי גופים עסקיים שונים שמעוניינים לחזק את רמת האנגלית של עובדיהם. כל אחד מן המשתתפים עובר ראיון טלפוני על מנת לאמוד את רמתו ולהתאים עבורו תכנית לימודים אישית, או לשייך אותו לקבוצה ברמת לימוד אשר עונה על צורכיו. קיימים מסלולי לימוד פרטניים המיועדים לאנשי עסקים, יזמים ובכירים, שרוצים לרכוש מיומנויות נוספות בשפה האנגלית על מנת להרחיב את מגוון האפשרויות העסקיות הפתוחות בפניהם. גם הם עוברים ראיון באנגלית ותכנית אישית נבנית עבורם, בהתאם לרמתם, תוך שילוב תכנים של תכנים הייחודיים לתחום עיסוקם.

 

חשיבות שיפור רמת אנגלית עסקית


בארגונים עסקיים רבים, שליטה טובה בשפה האנגלית יכולה לפתוח אפשרויות לקידום. אנשי עסקים עצמאיים המעוניינים לקדם את הקריירה בחו"ל וחברות שמזמינות את ההכשרות בטרייאינגליש - אנגלית עסקית מעוניינות לקדם את עובדיהן מבחינה זו, וכן לפתוח הזדמנויות עסקיות בינלאומיות חדשות.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: טרייאינגליש - TriEnglish

פורום לימודי תעודה | קורסים
בירור לקורס סוכן נסיעות מוסמך
וויצאל ריאן
ללא תגובה
קורס סוכני ביטוח
רינת
ללא תגובה
אפשרויות תעסוקה בקורס בדיקת תוכנה
דני
ללא תגובה
האם אני עומד בתנאי הקבלה של אימון במקום אחר ממכון?
אייל זלישנסקי
ללא תגובה
מקומות ללימודי קורס lean
ניר
ללא תגובה
משך זמן קורס פקידות קבלה
ארשיד פריד
1 תגובות
קורס גישור בירושלים או גבעת זאב
מאיר
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp