קורס ניהול מהימנות עובדים במרכז לניהול וביטחון במכללה האקדמית בוינגייט

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על וינגייט - קורס ניהול מהימנות עובדים.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול מהימנות עובדים במכללה האקדמית בוינגייט - המרכז לניהול וביטחון


חברות וארגונים מחזיקים במידע חסוי וכספים שאת ביטחונם יש לשמור, ומסיבה זו משקיעות משאבים רבים כדי להתגונן מפני איומי אבטחה וגורמים חיצוניים שברצונם לתקוף את המידע. עם זאת, גורמים עוינים חיצוניים אינם היחידים מפניהם יש להתגונן; רוב גדול ממקרי תקיפת המידע העסקי והמסחרי של חברות בשוק נעשה על ידי גורמים פנימיים ועובדים בחברה עצמה.


בחירה וניהול נכון של ההון האנושי הוא מפתח בהצלחה הכלכלית של חברות, ולכן קיימת חשיבות גדולה לתחום הגיוס וההשמה בכל ארגון עסקי. כיום ניהול מהימנות עובדים הוא תחום שנמצא בצמיחה. במסגרת ההכשרות המקצועיות השונות בתחום, לומדים על הליכי המיון שיכולים לסייע בבחירה נכונה של מועמדים לעבודה וכן לחזות סיכונים פוטנציאליים בהעסקת מועמדים מסוימים. על מנת לרכוש את ההיכרות הנדרשת עם ענף זה, ניתן ללמוד בקורס ניהול מהימנות עובדים במרכז לניהול וביטחון במכללה האקדמית בוינגייט.

 

תכנית הלימודים


תכנית הלימודים בקורס מעוצבת כך שהיא נותנת למשתתפים את הידע והמיומנויות לפיתוח מענה לסיכון שמגלמים עובדים מסוימים בחברה. המשתתפים בקורס לומדים כיצד לזהות פוטנציאל סיכון במועמדים לעבודה וכן בעובדים שכבר מועסקים בחברה. כמו כן, הם רוכשים בקיאות בתחום היושרה התעסוקתית ומקבלים כלים שבאמצעותם ניתן לבצע בדיקות למועמדים ולעובדים בחברה, ביניהם בדיקות רקע, איסוף מידע, וחוות דעת. בין הנושאים הנלמדים בקורס ניתן למנות איתור גורמי סיכון פוטנציאליים, סיווג נכון של תפקידים בחברה, בדיקת יושרה תעסוקתית, ועוד.

 


מתכונת הלימודים

 

הלימודים מתקיימים במשך 96 שעות לימוד, וכוללים 12 שיעורים שנערכים אחת לשבוע.

 

במסגרת הקורס, המשתתפים רוכשים כלים מקצועיים בתחום האבטחה וכן מיומנויות ניהול. לצד התכנים העיוניים, הם מתרגלים באופן מעשי את החומר הנלמד.

 

נושאי הלימוד

 

 • מתן חוות דעת
 • בדיקת יושרה תעסוקתית
 • גורמי סיכון פוטנציאליים
 • כלים מרכזיים לבדיקות ואיסוף מידע
 • זיהוי סיכונים בקרב מועמדים לעבודה
 • עקרונות בסיס בניהול המהימנות בארגון
 • סיווג תפקידים ומידור נכונים של העובדים
 • ועוד

 

על סגל ההוראה


המרצים בקורס הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום ניהול מהימנות העובדים. הרכזת המקצועית של הקורס היא ראש החטיבה להתאמה ביטחונית ולבדיקות מהימנות בשב"כ לשעבר.


על מוסד הלימודים


המכללה האקדמית בוינגייט מוכרת בעיקר בשל לימודי הוראת החינוך הגופני בהם היא מתמקדת. בבתי הספר ללימודי תעודה והשתלמויות שפועלים במסגרת המכללה ניתן להשתתף בקורסים והכשרות בהדרכה ואימון בספורט, ובמגוון של נושאים נוספים, כמו רפואה משלימה, תיירות ופנאי אתגרי, רפואה ומתודיקה בספורט, ובמרכז לניהול וביטחון.

 

המרכז לניהול וביטחון פועל מעל עשור ובמסגרתו מתקיימות הכשרות של מנהלי אבטחה וקציני ביטחון, וכן הכשרות ואימון למנהלים בחברות וגופים שונים, כמו מועצות אזוריות, חברות מסחריות, ועוד. המשתתפים בהכשרות מקבלים את הכלים להתמודדות עם מצבים מסוכנים כתוצאה מאסונות טבע, כשלים טכניים, או מצבי מלחמה.

 

בין הקורסים שמוצעים במרכז ניתן למנות קורס ניהול בכיר, קורס מנהלי אבטחה, קורסים להכשרת מנהלים ולהכשרת צוותי משימה להתמודדות עם מצבי אסון וחירום, קורס מודיעין עסקי או תחרותי, קורס ראשי משמרות, קורס מניעת אבדן עסקי, קורס אבטחת מידע וסייבר ועוד.

 

כמו כן, המרכז מקיים גם השתלמויות וימי עיון בנושאים שונים בתחומי הניהול והביטחון.

 

תנאי קבלה


הקורס מיועד הן לבעלי תפקידים ניהוליים בענפים השונים של משאבי אנוש, כוח אדם, השמה וגיוס בארגונים וחברות מסחריות, והן לעובדים שעוסקים בגיוס ומיון עובדים. כמו כן, יכולים ללמוד בקורס אנשי מקצוע מתחומים מגוונים שרוצים להרחיב את ידיעותיהם בנושא.

 

תעודה

 

בוגרי הקורס שעומדים בדרישותיו בהצלחה זכאים לתעודת מסיימי קורס ניהול מהימנות עובדים במרכז לניהול וביטחון במכללה האקדמית בוינגייט.

 

אפשרויות תעסוקה

 

מחלקות גיוס והשמה קיימות בכל חברה או גוף מסחרי גדול, וקיים בהן ביקוש לעובדי גיוס והשמה מיומנים שיכולים לצרף לחברה עובדים מוכשרים, בעלי יוזמה ויושרה תעסוקתית. קורס זה וההבנה שרוכשים מסיימיו בניהול סיכונים וגיוס נכון של עובדים, יכול לתת להם יתרון על פני מועמדים אחרים בשוק העבודה התחרותי של ימינו.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית לחינוך גופני ולספורט בוינגייט

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

מתי נפתח קורס קוסמטיקה?
מיטל
ללא תגובה
קורס מפתח BI או ייעוץ פנסיוני
דן
ללא תגובה
קורס איפור קבוע לשפתיים
מור לנקרי
ללא תגובה
מתי מתחילים קורסים באזור באר שבע?
דבורה
1 תגובות
קורס לימוד שפה צרפתית
עמי קפלן
1 תגובות
קורס בילוש ומודיעין במרכז
אוריאן סלמן
1 תגובות
קורס הנחיית הורים בירושלים
נירית בן יקר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,045 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן948 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp