קורס וורדפרס מורחב במכללת מנטור

מכללת מנטור לעיצוב ומחשבים

קורס וורדפרס מורחב במכללת מנטור ברמת גן


מערכת WordPress, המשמשת לניהול תוכן ומבוססת על קוד פתוח, מאפשרת בניית אתרים ובלוגים למגוון של צרכים כמו קידום תדמית, כתיבת תוכן, חנויות אינטרנטיות, ועוד. לצד שלל התבניות המוכנות מראש והתוספים בהם ניתן להשתמש לצורך עיצוב אתרים, קיים מבחר של אפשרויות מתקדמות נוספות לבעלי היכרות עם המערכת וכן עם שפות התגיות HTML ו - CSS.


מוסדות לימוד שונים מציעים הכשרות מקצועיות עבור אלו שמעוניינים לשדרג את האתרים הנבנים באמצעות Wordpress, לערוך תבניות קיימות ולהתאים אותן לדרישות ספציפיות של לקוחות, ליצור אתרי אינטרנט מורכבים וכן להתאים אתרים לשימוש במובייל. מעצבים גרפיים ומעצבי אתרים יכולים להשתתף בקורס Wordpress מורחב במכללת מנטור על מנת להתמקצע בתחום ולהרחיב את ידיעותיהם על השימוש בפלטפורמה זו, שנמצאת בשימוש רחב כיום.


תכנית הלימודים


במסגרת הלימודים נסקרים ההיבטים התיאורטיים של העבודה עם Wordpress, כגון מבנה המערכת, שימושיה והיתרונות שבשימוש בה, היכרות עם בונה העמודים של המערכת אלמנטור (Elementor), שימוש בשפת התגיות CSS, ועוד. כמו כן, קיים דגש מעשי בחומר הלימוד, במסגרתו מיישמים המשתתפים את הידע הנלמד בפרויקטים שונים המתבצעים תוך הדרכת המרצים, לומדים כיצד להתקין ולהשתמש בתוספים השונים, ליצור הגדרות תפריטים ומשתמשים לאתר, ולהשתמש בפונקציות השונות שהשימוש במערכת התוכן Wordpress מאפשר.

 


מתכונת הלימודים


הלימודים מתקיימים במהלך כ - 3 חודשים, כאשר חלקם מוקדש ל - 13 מפגשים והרצאות פרונטליות של 3.5 שעות כל אחד, נוסף על 39 שעות תרגול מונחה. סך כל שעות הלימוד והתרגול הוא 112 שעות אקדמיות (84 שעות בפועל).


לקראת סיום הקורס המשתתפים נדרשים להגיש פרויקטים על מנת ליישם את החומר העיוני בצורה מעשית, כמו גם לבנות אתרים רספונסיביים בפלטפורמות שונות כמו סמארטפונים וטבלטים, תוך היעזרות בהנחיית המרצים.


נושאי הלימוד

 

 

  • שימוש ב - CSS
  • גיבוי והעלאת האתר לשרת
  • הקמת עמודים, פוסטים ותבניות
  • התקנה ושימוש בתוספים השונים
  • עבודה עם בונה האתרים אלמנטור
  • מערכות לניהול תוכן ושימושיהן הנפוצים
  • יצירת הגדרות תפריטים ומשתמשים לאתר
  • בניית אתרים רספונסיביים בפלטפורמות שונות
  • ועוד

 

על סגל ההוראה


המרצים במכללה בעלי ניסיון בהדרכה וכן בתעשייה בתחומי הלימוד השונים, כגון עיצוב גרפי, צילום, בניית אתרים, פיתוח משחקים ועוד. סגל המרצים בקורס Wordpress כולל, בין היתר, מרצים מוסמכים רשמית של חברת Adobe, שמומחיותם נעה בין עיצוב גרפי, בניית אתרים ומערכות ניהול תוכן, וכן איש מקצוע המתמחה בתוכנת After Effects.


על מוסד הלימודים


במכללת מנטור ניתן ללמוד במסלולי לימוד ולהשתתף בקורסים והכשרות מקצועיות בתחומי הניו מדיה, העיצוב והצילום. מסלולי הלימוד השונים כוללים בתוכם קורסים בתחומי הידע הרלוונטיים, כגון מסלול עיצוב ופיתוח משחקים, מסלול עיצוב לדיגיטל ובניית אתרים, ומסלול עיצוב פנים. ניתן גם להשתתף בקורסים ספציפיים מתוך מסלולי הלימוד, בלי צורך ללמוד את המסלול כולו.
צוות ההוראה במכללה מדגיש את היחס האישי לסטודנטים, ובמסגרת הלימודים ניתנים שירותים שונים של ליווי והדרכה מצד מדריכי הקורסים השונים. המרצים בעלי ניסיון בהדרכה וכן בעבודה בתעשייה. קמפוס מכללת מנטור ממוקם ברמת גן.


תנאי קבלה


ההכשרה מיועדת עבור מעצבים גרפיים בעלי ידע קודם עם שפות HTML וכן CSS, אשר מעוניינים ללמוד כיצד לשדרג את האתרים שהם בונים במערכת Wordpress. על המשתתפים לשלוט גם בשפה האנגלית ברמה בסיסית לפחות. ניסיון קודם עם תוכנות גרפיקה מהווה יתרון עבור המשתתפים.


אפשרויות תעסוקה


בעולם הטכנולוגי של היום, כאשר תקשורת דיגיטלית הפכה להיות מדיום מרכזי עבור פרסום, קיימת דרישה לאתר או בלוג מאנשי מקצוע רבים, המגיעים מעולמות שונים, כגון אקדמאים, בעלי עסקים קטנים וחנויות אינטרנטיות, פרילנסרים ממקצועות מגוונים, ועוד. מערכת Wordpress היא המערכת הפופולרית ביותר לבניית אתרים, ומאפשרת מרחב יצירתי רב עבור מעצבים גרפיים בעלי היכרות עם הממשק שלה, שיכול להוות יתרון בהגדלת מספר הלקוחות להם ניתן לתת שירות.

 

 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp