קורס אנגלית מדוברת למורי דרך במכללה האקדמית בוינגייט

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על האקדמית בוינגייט - אנגלית למורי דרך.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אנגלית מקצועית למורי דרך ולמדריכי טיולים במכללה האקדמית בוינגייט


מיליוני תיירים מרחבי העולם מגיעים מדי שנה לישראל, תיירים אלה מכניסים לקופת המדינה למעלה מעשרים מיליארד שקלים בשנה. מספר התיירים לישראל הולך ועולה בהתמדה לאחרונה, בין היתר בעקבות קמפיינים שעורך משרד התיירות. העלייה בהיקפי התיירות מביאה גם לדרישה מוגברת למדריכים איכותיים, שביכולתם להציג לתיירים את פניה היפות של הארץ. אחת השפות הנחוצות בתחום הדרכת הטיולים היא אנגלית, שכן היא מדוברת בקרב תיירים ממדינות רבות ברחבי העולם. ידע באנגלית יכול גם לסייע למדריכי תיירות שיוצאים במשלחות וטיולים עם קבוצות ישראלים במדינות דוברות אנגלית, כדי ליצור קשר גם גורמים רשמיים במדינות השונות.


בבית הספר לתיירות ופנאי אתגרי של המכללה האקדמית בוינגייט מתקיים קורס אנגלית בתכנית ייעודית למורי דרך ולמדריכי תיירים. קורס זה מאפשר למורי דרך ולמדריכים להכיר אוצר מילים שימושי באנגלית מדוברת, בעזרתו ניתן להדריך מגוון רחב של אוכלוסיות בארץ וכן להדריך ישראלים במבחר מדינות בחו"ל.


תכנית הלימודים


מטרת הקורס היא הקניית אוצר מילים המותאם לתחום הדרכת הטיולים. המשתתפים בקורס מפתחים מיומנויות שיחה והדרכה בשפה האנגלית ונחשפים לאוצר מילים עשיר המותאם לענף התיירות המקומית והעולמית.


בקורס שמים דגש על אוצר המילים באנגלית מדוברת. המשתתפים לומדים כיצד לשוחח עם קבוצות תיירים באנגלית שוטפת, תוך היכרות עם ביטויים שימושיים ואף סלנג ייחודי למדינות שונות בעולם. הם גם מבחינים בין ההבדלים הקיימים בסגנונות השיחה באנגלית בשלל מדינות. כמו כן, הם מתוודעים לתרבות השיחה של שלל מדינות דוברות אנגלית, כדי לחזק ולשכלל את מיומנויות ההדרכה שברשותם.

 


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס אנגלית למורי דרך הוא כ - 48 שעות לימוד אקדמיות המחולקות ל - 12 מפגשים. השיעורים מתקיימים אח לשבוע בשעות הערב, בקמפוס המכללה האקדמית בוינגייט.


כדי לסייע למשתתפים לפתח את מיומנויות ההדרכה בשפה האנגלית, במהלך הקורס נערכים מגוון של תרגולים קבוצתיים. המשתתפים לוקחים חלק בהתנסויות מעשיות בשיחה, שבמהלכן הם יכולים לתרגל הדרכת קבוצות באנגלית תוך הרחבת הידע באוצר המילים הייעודי למדינות שונות.


נושאי הלימוד


משתתפים בקורס זה לומדים מגוון של נושאים, ביניהם גם:

 

  • מיומנויות הדרכה
  • סלנג וביטויים יום יומיים
  • תרבות שיחה של מדינות
  • אוצר מילים בתחום התיירות
  • אנגלית מדוברת ברחבי העולם
  • ועוד


סגל הוראה


מרכזת הקורס היא מורה מנוסה להוראת אנגלית, היא מלמדת את השפה במגוון מסגרות ומתמחה בהוראת אנגלית מדוברת. היא בעלת רקע אקדמי בתחום הספרות האנגלית ובמדעי הרוח.

 

על מוסד הלימוד


בבית הספר לתיירות ולפנאי אתגרי של המכללה האקדמית בוינגייט מתקיימים עוד מגוון מסלולים ללימודי תעודה. בין הקורסים ניתן למנות קורס מורי דרך, קורס להכשרת מדריכי מסעות לפולין, קורס סוכני נסיעות, קורס מומחים לפנאי אתגרי וקורס התמחות המיועד למדריכי טיולים שבו הם יכולים להתמקצע בהדרכת טיולים בדגש יהודי במדינות פורטוגל וספרד. במהלך הקורסים הללו המשתתפים מקבלים את הכלים להדרכת טיולים ומסעות בארץ ובחו"ל וכן לעבודה עם שלל סוגי תיירים.


חזונו של בית הספר היא הכשרת הבוגרים להשתלבות בתפקידים משמעותיים בכוח ההדרכה הישראלי בענף התיירות ובתחומי פעילות האתגר. כדי לספק לסטודנטים את הכלים הנדרשים לפיתוח קריירה זו, תכניות הלימוד משלבות תכנים פרקטיים כגון פעילות בשטח, סיורים לימודיים ופרויקטים שבהם מכירים מקרוב את תהליכי העבודה והפעילות. צוות בית הספר מסייע לתלמידים לקראת ההשתלבות בתעסוקה, הקורסים כוללים מפגשים עם גורמים שונים בתעשיית התיירות כדי לעזור לתלמידים לפתח רשת קשרים מקצועיים להמשך דרכם.


תנאי קבלה


קורס זה מיועד לעוסקים בתחום התיירות, שברצונם להרחיב את הידע והשליטה בשפה האנגלית המדוברת כדי לפתח את הקריירה ולהדריך בשפה זו במגוון של מסגרות בארץ ובעולם. הוא מתאים למורי דרך מוסמכים, שברצונם לגשת למבחן שעורך משרד התיירות בשפה האנגלית לצורך קבלת אישור רשמי מטעמו. כמו כן, יכולים ללמוד בקורס גם מדריכי טיולים בחו"ל ומלווים בקבוצות ומשלחות לחו"ל. התכנית מתאימה גם לסטודנטים הלומדים בקורס מורי דרך שמעוניינים בהעשרת סל הכלים המקצועי שברשותם.


תעודה


תלמידים המשלימים את הקורס ועומדים בהצלחה בכל החובות הנדרשים בו מקבלים תעודת השתתפות מטעם המכללה האקדמית בוינגייט.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת וינגייט - המכללה האקדמית לחינוך גופני ולספורט וינגייט

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp