קורס יצירת באנרים בתכנת Animate במכללת מנטור

מכללת מנטור לעיצוב ומחשבים

אהבת? שתף ב:

קורס יצירת באנרים בתכנת Animate במכללת מנטור ברמת גן


תוכנת Animate מבית Adobe מיועדת להנפשת איורים ודמויות אנימציה תוך שילוב שמע, פרסומות ובניית סביבה למשחקי מחשב ועוד מגוון של יישומים שונים. ניתן להשתמש בתוכנה על מנת ליצור באנרים אינטראקטיביים לפרסום באינטרנט, שמגיבים לפעולות המשתמש השונות כמו הקלקה ותנועות באמצעות העכבר, מגע במסך, וכן הלאה. אחד מהיתרונות של תוכנה זו הוא האפשרות לייצא את התוצרים שלה למגוון רחב של פלטפורמות פרסום ורשתות חברתיות כגון אינסטגרם ופייסבוק.

 

מעצבים גרפיים המעוניינים ברכישת סט מיומנויות נוסף למאגר הכישורים שלהם, יכולים להשתתף בהכשרות מקצועיות שונות, וכך ללמוד איך לשלוט בתוכנה ולהשתמש בה ליצירת אנימציה מונפשת ואינטראקטיבית. אחת מההכשרות בהן ניתן להשתתף היא קורס יצירת באנרים בתכנת Animate המתקיים במכללת מנטור ברמת גן.

 

תכנית הלימודים

 

תכנית הלימודים מתמקדת ביצירת מודעות ובאנרים מונפשים בתוכנת Animate, באמצעותן עסקים וחברות יכולים לפרסם ברשתות החברתיות השונות וכן בגוגל. מטרתה של תכנית הלימודים להקנות את הידע הדרוש לצורך עבודה עם תוכנת Animate, והיא מחולקת ל -5 חלקים; במסגרתה לומדים המשתתפים מבוא לפרסום ברשת, רוכשים היכרות עם תוכנת Animate, ומיומנויות בסיסיות ומתקדמות באנימציה. כמו כן, המשתתפים לומדים להפיק באנרים, להתאים גדלים של באנרים לצרכי פלטפורמות פרסום שונות, כמו גם את המאפיינים המיוחדים של פלטפורמות אלו וכיצד להעלות קמפיין המותאם לכל אחת מהן. חומר הלימוד מכיל גם ידע טכני, כולל כישורי תכנות בסיסיים ועבודה עם קוד, ועם Java Script.

 

 

מתכונת הלימודים

 

הלימודים מחולקים ל - 5 חלקים, בהם הסטודנטים רוכשים ידע פרקטי ותיאורטי הדרוש לצורך שליטה בתוכנה: מבוא לפרסום ברשת, היכרות עם תוכנת ANIMATE, אנימציה בסיסית ואנימציה מתקדמת, והפקה.

 

הלימודים מתקיימים במשך כחודשיים ומתפרשים על פני 6 מפגשים בני 4 שעות כל אחד, סך כל שעות הקורס הוא 32 שעות אקדמיות.

 

 

נושאי הלימוד

 

 • טכניקת Tween Animation
 • התאמת אנימציה ל - 5HTML
 • התאמות גדלים והתאמות קוד
 • כלים מתקדמים ליצירת אנימציה
 • שינוי הגודל והמשקל של הבאנר
 • טכניקות להנפשת מודעות פרסום
 • יצירה ועריכה באמצעות תוכנת Animate
 • העלאת קמפיינים למערכות פרסום שונות
 • אנימציה אינטראקטיבית באמצעות Java script
 • כלים ליצירת מודעות ברשתות החברתיות השונות
 • ועוד

 

על סגל ההוראה

 

סגל ההוראה כולל אנשי מקצוע מנוסים מתחומי הפרסום הדיגיטלי, עיצוב אתרים ומשחקים, אנימציה וכן עריכת וידאו. בין המרצים ניתן למנות מנהל סטודיו ומעצבת משחקים ואתרים בעלי הסמכה של חברת Adobe, כמו גם מעצב ובונה אתרי תדמית המתמחה בהדמיות תלת ממד.

 

על מוסד הלימודים

 

מכללת מנטור היא מוסד לימודים המתמחה במקצועות הניו מדיה, העיצוב והצילום. מסלולי הלימוד השונים במכללה מוצעים בתחומים כמו עיצוב גרפי, עיצוב פנים, עריכת וידאו, עיצוב ופיתוח משחקים, צילום ועוד. ההכשרות המקצועיות שמועברות במכללה מתאימות גם לגרפיקאים שמעוניינים לרכוש מיומנויות נוספות כדי להתמקצע עוד בתחומם, וגם לאלו שמתעניינים בעולם העיצוב ואין ברשותם ידע קודם.

 

סגל ההוראה במכללה מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון בתעשייה בתחומי העיצוב, הצילום, עריכת הוידאו, עיצוב האתרים והגרפיקה. הלימודים במכללה מתקיימים במתכונת גמישה, תוך ליווי והדרכה מצד סגל המרצים; כך למשל, קיימת אפשרות לסטודנטים לתרגל במהלך השבוע במתחם המכללה, להתייעץ בפורום אינטרנטי עם המרצים.

 

תנאי קבלה

 

קהל היעד של הקורס הוא מעצבים גרפיים שמעוניינים ללמוד כיצד לשדרג באנרים פרסומיים באמצעות הנפשה, ולהתאים אותם לפלטפורמות פרסום שונות. שליטה בסיסית באנגלית היא חובה עבור השתתפות בקורס, כמו כן ידע מוקדם בתוכנות גרפיקה מהווה יתרון למשתתפים.

 

אפשרויות תעסוקה

 

פרסום ושיווק באינטרנט הם תחומים בהם צריכה להשקיע כל חברה שרוצה להצליח במציאות הכלכלית של היום. מסיבה זו, קיימת דרישה למעצבים גרפיים מוכשרים ויצירתיים. הכשרה מקצועית בתוכנת Animate יכולה לסייע לגרפיקאים להגדיל את תיק העבודות שלהם ואת היצע השירותים שהם מעניקים ללקוחות, וכך להפוך לאטרקטיביים יותר בשוק העבודה התחרותי של ימינו.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מנטור לעיצוב ומחשבים