קורס Basic Security במכללת Net4U

שירות אישי - צור קשר

Net4U

אהבת? שתף ב:

 קורס Basic Security במכללת Net4U נט פור יו פתח תקווה


ככל שהטכנולוגיה מתפתחת והופכת למורכבת יותר, ויותר גופים מתבססים על שימוש בה, כך גורמים עוינים מפתחים שיטות מתוחכמות יותר לפריצה והשגת מידע. מסיבה זו, אבטחת המידע היא תחום שנמצא בראש סדר העדיפויות של ארגונים רבים, ודורשת מיומנות ומומחיות אצל אנשי המקצוע שעוסקים בה.

 

את הידע הדרוש עבור מי שרוצים להשתלב בעולם אבטחת המידע ניתן לרכוש בקורסים והכשרות מקצועיות המוצעות במוסדות הלימוד השונים. בקורס Basic Security שאותו מציעה מכללת Net4U, הסטודנטים רוכשים את עקרונות השימוש בטכנולוגיות אבטחת מידע, היכרות עם רשתות תקשורת אזוריות רחבות (WAN), וכן עם רשתות פנים ארגוניות.

 

הכשרה זו מוצעת בסניף פתח תקווה של מכללת Net4U.


שימו לב - הקורס פתוח לתושבי המרכז ופתח תקווה בלבד!

 

תכנית הלימודים

 

חומר הלימוד בקורס מקיף הן את הרקע התיאורטי הדרושה להיכרות בסיסית עם עולם אבטחת המידע, והן ידע מעשי וכלים פרקטיים שמסייעים לבוגרי ההכשרה להשתלב במקצועות IT, רשתות ואבטחת מידע. הלימוד מתבסס על טכנולוגיות הרשת של תאגידי ההייטק הבינלאומיים Fortinet ו- Checkpoint, אך הידע הנרכש יכול לשמש גם עבור הבנה ושליטה בטכנולוגיות של גופים אחרים. תכנית הלימודים בנויה סביב הדרישות העכשוויות בשוק העבודה, בתחומי ניהול רשת, תכנונה ושימוש יעיל בה. בין נושאי הלימוד ניתן למנות פרוטוקולים של אבטחת מידע, היכרות עם ציוד טכנולוגי רלוונטי, יישום אבטחת מידע בארגון, וארכיטקטורות אבטחת מידע וגיבוי.

 


מתכונת הלימודים

 

אורך הקורס הוא 54 שעות לימוד מלאות. הסטודנטים יכולים ללמוד במסלול ערב שהיקפו 14 מפגשים או במסלול בוקר ובו 7 מפגשים.

 

נושאי הלימוד

 

  • אבטחת מידע בסיסית
  • אבטחה ב Enterprises / ISP
  • איומי אבטחה
  • Fortinet Firewall
  • Checkpoint Firewall
  • סוגים שונים של ציוד Firewall
  • ועוד


על סגל ההוראה

 

סגל המרצים מורכב מאנשי מקצוע ממקצועות ההייטק והטכנולוגיה השונים, בעלי ניסיון בשוק העבודה וכן בהוראה. רבים מהמרצים עבדו הן בתעשייה והן ביחידות צבאיות טכנולוגיות, והם מגיעים מתחומים מגוונים; אבטחת מידע, וגם תחומים נוספים כמו רשתות נתונים, אוטומציה, מחשוב ענן ועוד.

 

על מוסד הלימודים

 

במכללת Net4U מציעים מגוון של מסלולי לימוד במקצועות הטכנולוגיה וההייטק. בין הקורסים במכללה ניתן למנות קורסים בבדיקת תוכנה ואוטומציה, קורס CCNA, קורס CCNP, קורסים בשפות תכנות שונות ועוד. הלמידה מתבצעת בכיתות קטנות של עד 16 תלמידים על מנת לאפשר למרצים לתת יחס אישי לכל תלמיד. מתכונת הלימודים ברוב הקורסים היא מתכונת ערב, המתאימה גם לעובדים במשרה מלאה וגם להורים.

 

התכנים המועברים בהכשרות המקצועיות המתקיימות במכללה ממוקדים בעשייה ובפרקטיקה, ומותאמים לדרישות העכשוויות של התעשייה. בחלק מן ההכשרות מקבלים הסטודנטים את הידע הנדרש לקראת מבחני הסמכה מטעם חברות הייטק בינלאומיות גדולות. הסמכות אלו יכולות להעניק יתרון לבוגרי הקורסים, בעת השתלבותם בשוק העבודה התחרותי.

 

במכללה מציעים סיוע לסטודנטים ולבוגרים במציאת עבודה; סגל ההוראה מלווה ומדריך את הסטודנטים שמחפשים עבודה, עוזרים להם לבנות קורות חיים שמתאימים לצרכי השוק, וכן משתמשים בקשרים שהמכללה מקיימת עם ארגונים מובילים בתעשייה כדי לפתוח דלתות עבור בוגרים מצטיינים.

 

תנאי קבלה

 

הקורס מצריך ידע מוקדם בתקשורת נתונים, והוא מיועד להעמקת ידיעותיהם בתחום אבטחת המידע של אנשים בעלי רקע בתקשורת נתונים או רקע טכני במחשבים, מנהלי רשת, ואנשי מקצוע בתחומי שליטה ובקרה, לינוקס, IT, טכנאים בענפים השונים וכן מתקיני תשתיות תקשורת.

 

אפשרויות תעסוקה


אנשי מקצוע מוכשרים בתחום אבטחת המידע הם מצרך מבוקש בגופי וחברות תקשורת, כמו גם בארגונים בענפים נוספים בתעשייה - כיום, כל חברה בעלת תשתית טכנולוגית זקוקה למומחה לאבטחת מידע שיוכל להגן על המידע שלה מפני איומי אבטחה. מומחה אבטחת מידע מתחיל יכול להרוויח מעל ל-13 אלף שקלים בחודש, לאחר שנתיים ניסיון בתחום יכול להרוויח בין 16-22 אלף שקלים בחודש, ולאחר 10 שנים בתחום יכול להרוויח בסביבות 27 אלף שקלים בחודש. כמו כן ניתן להמשיך לקורסים והכשרות מקצועיות נוספות כדי להתקדם לתחומים נוספים בעולם ההייטק.

 

 

למידע נוסף לחצו: מכללת Net4U

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם