קורס אוטומציה במכללת QA Experts

שירות אישי - צור קשר

QA EXPERTS

קורס אוטומציה במכללת QA Experts רמת גן


לפתח קריירה בהייטק


הצמיחה הבלתי פוסקת וההתפתחות המהירה של תעשיית ההייטק לא פוסחות על עולם בדיקות התוכנה. הכלים בהם משתמשים בודקי התוכנה מתעדכנים כל העת, וקיים צורך לשלוט במגוון האמצעים העומדים לרשותם.


מפתחי אוטומציה כותבים תוכנות שבאמצעותן ניתן להריץ בדיקות תוכנה באופן אוטומטי, בלחיצת כפתור, וכך לחסוך זמן רב וטעויות אנוש. מדובר בתחום מבוקש, בו רמות השכר גבוהות. תחום האוטומציה מהווה הזדמנות לעובדי הבדיקות הידניות שרוצים לשדרג את הקריירה ואף עבור מי שמחפש להשתלב לראשונה בעולם ההייטק. על מנת לרכוש את המיומנויות הדרושות עבור פיתוח אוטומציה, ניתן להשתתף בקורס אוטומציה במכללת QA Experts.


תכנית הלימודים


תכנית הלימודים מחולקת לארבעה מודולים הסוקרים את הנושאים המרכזיים אותם מפתח אוטומציה צריך להכיר: פיתוח JAVA, אוטומציית ווב, אוטומציית מובייל וכן בניית תשתית באמצעות Jenkins, בו ניתן להשתמש על מנת לערוך אינטגרציה רציפה בעת פיתוח התוכנה.


נוסף על התכנים המקצועיים, התלמידים מקבלים סדנת הכנה למציאת עבודה. הסדנה מועברת על ידי אשת מקצוע המתמחה בהכנה לראיונות להייטק, ובמסגרתה המשתתפים רוכשים מיומנויות שימושיות להתנהלות בעת ראיון עבודה, כתיבת קורות חיים, חיפוש עבודה באופן יעיל - גם באמצעות LinkedIn, ועוד.

 


מתכונת הלימודים


הלימודים מדגישים את היישום הפרקטי של הידע הנלמד, וכוללים לצד הרצאות פרונטליות גם תרגולים בכיתה ומטלות להגשה בין השיעורים. נוסף על המטלות הניתנות בסוף כל מפגש, יש להגיש שלושה פרויקטים מסכמים בנושאי JAVA, אוטומציית ווב, ואוטומציית מובייל.

 

נושאי הלימוד

 

 

  • פיתוח בשפת JAVA
  • HTML
  • אוטומציית ווב
  • אוטומציית מובייל
  • בניית תשתית באמצעות Jenkins
  • ועוד

 

על סגל ההוראה


צוות המדריכים של מוסד הלימוד QA Experts College מגיעים כולם עם רקע מעשי בתחומי ה-QA והאוטומציה. המדריכים עובדים בתעשיית ההייטק במקביל לעבודתם במכללה, מה שמבטיח את היכרותם עם השינויים והעדכונים החדשים ביותר בשוק. מרצה קורס האוטומציה הוא מנהל מחלקת האוטומציה בחברת גיימינג מובילה וברשותו ניסיון רב בתחום ההדרכה הטכנולוגית.


על מוסד הלימודים


מכללת QA Experts מציעה מסלולים ללימודי תעודה בתחום בדיקות התוכנה. הקורסים מתמקדים בעשייה ובהתנסות בפועל, וחלק משמעותי מהלימודים מוקדש לתרגול וצבירת ניסיון מקצועי. המשתתפים לומדים בקבוצות קטנות בליווי צמוד של המרצים. למידה עצמאית ותרגולים בבית הם חלק חשוב מתוכנית הלימודים.


המכללה רואה חשיבות גדולה בהכשרת הסטודנטים למקצועות מבוקשים בשוק העבודה הדינמי והתחרותי, לכן ישנו דגש על עבודה פרקטית ועל סיוע במציאת עבודה. חלק מתכני הלימוד מוכוונים כלפי ראיונות וחיפושי עבודה, כולל סדנה ייעודית להכנה למציאת עבודה. נוסף על כך, המכללה מקיימת קשרים עם חברות מתחום ההייטק, על מנת לסייע לבוגרי ההכשרות להשתלב בשוק העבודה.


המכללה מציעה גם קורסי אוטומציה ו - QA המותאמים לדרישות ספציפיות של ארגונים; קיימת האפשרות לתכנן את תכני הלימוד לפי צרכי כל ארגון, כולל בחירת שפת התכנות הנלמדת. מטלות ההגשה בקורסים אלו בנויות סביב מוצרי כל חברה, וכך מתקבל תוצר שימושי עבורה בסיום ההכשרה. מתכונות הלימוד גמישות, ומאפשרות לארגונים המזמינים את ההכשרות לבחור את השעות בהן מתקיימים המפגשים ואת תדירותם.


תנאי קבלה


כל מועמד נדרש לעבור ראיון טלפוני. הקורס מיועד הן עבור בעלי ידע מוקדם והן עבור מי שאין לו ניסיון או רקע בתחום, שמתעניינים בכתיבת קוד ובתכנות.


תעודה


על מנת לסיים את ההכשרה בהצלחה, יש לעמוד בחובת הנוכחות של 80% מהמפגשים וכן לקבל ציון עובר בכל אחד מהפרויקטים המסכמים. בוגרי הקורס מקבלים ממכללת QA Experts תעודת מוסמכי קורס פיתוח אוטומציה.


אפשרויות תעסוקה


מפתחי אוטומציה מיומנים הם מצרך מבוקש בשוק העבודה, ורמות השכר גבוהות בהתאם לרמת הביקוש - מפתח מתחיל יכול להרוויח כ-16,000 שקלים בחודש. לאחר 6 שנות ניסיון השכר יכול לטפס עד מעל ל - 26,500 שקלים בחודש.

 

למידע נוסף לחצו: מכללת QA EXPERTS
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp