קורס QA Automation במכללת Net4U

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על Net4U - קורס בדיקות אוטומטיות.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אוטומציה QA Automation במכללת Net4U

 

בדיקות אוטומטיות הן בדיקות תוכנה שאותן מבצעים בתוכנה ייעודית באופן אוטומטי. תהליך זה מאפשר לשלוט על אופן ביצוע הבדיקות ולהשוות את הפלט הרצוי לפלט בפועל. בודקי תוכנה משתמשים בסוג בדיקה זה למספר מטרות, כגון לצורך ביצוע של בדיקות שקשה לערוך אותן באופן ידני, או לצורך הרה אוטומטית של בדיקות במסגרת תהליך בדיקה פורמלי.


במכללת Net4U ניתן ללמוד בקורס QA Automation, שבו נלמדים עקרונות האוטומציה בתחום ה - QA. קורס זה יכול לסייע לבודקי תוכנה ידניים לבצע את המעבר לתחום הבדיקות האוטומטיות, שהפכו לאחרונה למשאב מבוקש בתעשיית ההייטק. כמו כן, קורס זה יכול לסייע לעובדים בענפי הייטק משיקים אחרים לקבל כלים מתחום הבדיקות כדי לייעל ולקדם את עבודתם.

 

לתשומת לבכם - בקורס זה יכולים ללמוד תושבי אזור פתח תקווה בלבד!

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים לומדים על מגוון כלים בתחום אוטומציית הבדיקות. הם מתחילים מהיכרות עם הגדרת האוטומציה ומטרותיה ולאחר מכן בוחנים כיצד לבחור את כלי האוטומציה המתאימים לבדיקה ולעשות בהם שימוש יעיל. בהמשך, נלמדים סוגי בדיקות שאנשי ה - QA מבצעים לצד מיומנויות תכנות וכתיבת קוד שחיוני לאותם בודקים.

 

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס 200 שעות אקדמיות, ניתן ללמוד במסלול בהיקף 42 מפגשים במתכונת קורס ערב, או 28 מפגשים במתכונת בוקר.

 

במהלך התכנית המשתתפים לוקחים חלק בשיעורים עיוניים וגם בתרגילים פרקטיים שבהם מתנסים בפועל בשימוש במתודולוגיות בדיקה שונות. תרגולים אלה יכולים לסייע למשתתפים להכיר מקרוב את התחום הנלמד ולצבור ניסיון לקראת השתלבותם בשוק העבודה עם תום ההכשרה.

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים שנלמדים במהלך הקורס נכללים התחומים הבאים:

 

 

  • ISTQB
  • סוגי בדיקות
  • הבטחת איכות
  • הגדרת האוטומציה
  • אוטומציה ומטרותיה
  • תכנות מונחה עצמים
  • שימוש בשפת פייתון
  • ארכיטקטורת אוטומציה
  • ועוד

 

סגל הוראה


סגל מוסד הלימוד מורכב מבעלי ניסיון בתחומי ההייטק השונים. מייסדיו הם בוגרי יחידה בחיל התקשוב, שברשותם ניסיון בענפים כגון תקשורת נתונים, אבטחת מידע, בדיקות תוכנה ו - IT. במהלך ההכשרות, הסגל מעביר מניסיוני ומן הידע שברשותו אל התלמידים דרך תרגולים וסיוע לאורך הקורס.

 

על מוסד הלימוד


במכללת Net4U ניתן ללמוד במבחר תכניות ללימודי תעודה בענפים כגון IT, תקשורת נתונים, פיתוח ואבטחת מידע. במכללה מתקיימים מסלולים, קורסים ארוכים וקורסים קצרים. מרבית הקורסים יכולים להתאים הן למי ששואפים לעשות את הצעדים המקצועיים הראשונים בחברות הייטק, לצד עובדים ותיקים יותר שברצונם להתקדם לתפקיד חדש או לשכלל את הידע המקצועי שברשותם.


נוסף על כך, במוסד הלימוד נערכים קורסי הכשרה מטעם חברות רשתות נתונים מוכרות, כגון Juniper ו - Cisco. בקורסים אלה מקבלים הכנה לקראת מבחני ההסמכה שעורכות אותן חברות לקראת קבלת דיפלומה מוכרת מטעמן. בין הקורסים אשר נערכים במכללת נט פור יו נכללים קורס CCNA, קורס CCNP, קורס פייתון, קורס לינוקס, קורס דבאופס, מסלול ניהול רשתות ותכניות נוספות.


מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם ארגונים בתעשייה במטרה לסייע לבוגריו בעת השתלבותם בעבודה בהייטק. כמו כן, סגל המרצים מסייע לתלמידים ומייעץ להם בהתמודדות עם אתגרים וקשיים במהלך הקורסים.


תנאי קבלה

 

קורס זה מתאים לחסרי רקע בבדיקות תוכנה. הוא מיועד לאנשי QA ידני שברצונם לשדרכ את הידע המקצועי ולהכיר את תחום האוטומציה. נוסף על כך, הקורס מתאים לאנשי אוטומציה שברצונם לקבל הכשרה מתאימה בתחום עבודתם כדי לפתח את הידע המקצועי. כמו כן, התכנית יכולה להתאים גם לעובדים בתחום דבאופס שברצונם להכיר את תחום בדיקות האוטומציה כדי להרחיב את האפשרויות המקצועיות שבפניהם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת Net4U

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp