קורס QA במכללת QA EXPERTS

שירות אישי - צור קשר

QA EXPERTS

קורס QA בדיקת תוכנה במכללת QA EXPERTS רמת גן


בדיקות תוכנה הן שלה הכרחי ביצירה ובתחזוקה של מוצרי תוכנה. בתחום בדיקות התוכנה, מוודאים את איכותם של מוצרים ושירותים בתחום הטכנולוגיה - כל חברה המייצרת או מתחזקת מוצרי תוכנה נדרשת לבדוק אותם, לכן קיים ביקוש לבודקי תוכנה בקיאים ובעלי כישרון. כדי לרכוש את המיומנויות הנדרשות להשתלבות בתחום זה, ניתן להתמחות בקורס QA במכללת QA EXPERTS.


תכנית הלימודים


תכנית הלימודים בקורס מתוכננת סביב צרכי ודרישות שוק העבודה. מטרת תכנית הלימודים היא להקנות את הכישורים המעשיים והניסיון הנדרש לצורך מציאת תעסוקה בעולם ההייטק. תכני הלימוד, בין היתר, סוקרים את תחומי העיסוק של בודק התוכנה ותפישת התפקיד, בדיקות מסדי נתונים SQL כמו גם טכניקות לעיצוב בדיקות, ביצוע וניהול שלהן, תיעוד תקלות ובדיקות ווב ומובייל. כדי לסייע לתלמידים בהשתלבות בתעשייה המפגשים האחרונים בקורס מוקדשים להכנה לקראת ראיונות עבודה.


מתכונת הלימודים


הדגש המעשי הניתן בקורס, מתבטא גם באופן הלימוד במסלול, שמתבסס הן על הרצאות פרונטליות של המדריכים, והן על תרגילים הניתנים לפתרון בכיתה ובבית. המפגשים מתקיימים בקבוצות קטנות, כך שהמדריכים יכולים ללוות בצורה אישית את תהליך הלמידה של המשתתפים.

 

במהלך הקורס ניתנות מטלות להגשה מדי שבוע. לקראת סיומו של הקורס המשתתפים נדרשים להשלים שני פרויקטים מסכמים. הפרויקטים מהווים מצע לתיק עבודות ההכרחי לתהליך ראיונות העבודה בהייטק.

 

הקורס מתקיים במתכונת ערב כדי אפשר לאנשים עובדים בשרה מלאה ולהורים ללמוד.

 

נוסף על התכנים המקצועיים, כחלק מתכנית הלימודים מועברת גם סדנת הכוונה למציאת עבודה. הסדנה מועברת על ידי אשת מקצוע שתחום התמחותה הוא סיוע למחפשי עבודה בהייטק והדרכה לקראת ראיונות עבודה. הנושאים הנסקרים בסדנה כוללים בניית קורות חיים, הדרכות על חיפוש עבודה באמצעות LinkedIn, שפת גוף נכונה בראיונות, ועוד.


נושאי הלימוד

 

  •  מבוא לבדיקת תוכנה
  • SQL ובדיקות מסד נתונים
  • טכניקות עיצוב בדיקות
  • ביצוע וניהול של בדיקות
  • אסטרטגיות בדיקה שונות
  • תיעוד תקלות
  • בדיקות צד שרת
  • בדיקות ווב ומובייל
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


במכללת QA EXPERTS מוצעים מסלולים ללימודי תעודה בתחום בדיקות התוכנה. הקורסים ממוקדים בעשייה ובהתנסות בפועל. חלק משמעותי מהלימודים מוקדש לתרגול ולצבירת ניסיון מקצועי. המשתתפים לומדים בקבוצות קטנות ובליווי אישי של המרצים. למידה עצמאית ותרגול בבית הם חלק חשוב מתכנית הלימודים. במכללה רואים חשיבות גדולה בהכשרת התלמידים למקצועות מבוקשים בשוק התחרותי והדינמי, משום כך ישנו דגש על עבודה פרקטית וסיוע במציאת עבודה. חלק מתכני הקורסים מכוונים לחיפושי עבודה, כולל סדנה למציאת עבודה. נוסף על כך, המכללה מקיימת קשרים עם חברות הייטק, כדי לסייע לבוגרים להשתלב בשוק העבודה.


המכללה מציעה גם קורסי אוטומציה ו - QA אשר מותאמים לדרישות ספציפיות של ארגונים; קיימת האפשרות לתכנן את תכני הלימוד לפי צרכי כל ארגון, כולל בחירת שפות התכנות הנלמדות. מטלות ההגשה בקורסים בנויות סביב מוצריה של כל חברה, וכך מתקבל תוצר שימושי עבורה בסיום ההכשרה. מתכונות הלימוד גמישות, ומאפשרות לארגונים המזמינים את ההכשרות לבחור את השעות בהן מתקיימים המפגשים ואת תדירותם.


המכללה נמצאת ליד מתחם הבורסה ברמת גן, קרוב לתחנת הרכבת.
 


תנאי קבלה


הקורס מיועד למעוניינים להתמחות ולהתמקצע המבוקש של בדיקות תוכנה. הוא מתאים גם לחסרי ניסיון או רקע קודם, וגם לאלו שרוצים ללטש כישורים קיימים ולתרגל בליווי מדריכים.


תעודה


כדי לסיים את ההכשרה בהצלחה, יש לעמוד בחובות נוכחות של 80% מהמפגשים ולקבל ציון עובר בכל אחד מהפרויקטים המסכמים. בוגרי הקורס מקבלים ממכללת QA Experts תעודת מוסמכי קורס פיתוח אוטומציה.


אפשרויות תעסוקה


בישראל קיימות מגוון של אפשרויות עבור עובדים בתחום בדיקות התוכנה. קיים ביקוש רב לבודקי תוכנה בעלי ניסיון ויכולות גבוהות. הכשרה בתחום זה יכולה לפתוח אפיקים חדשים לתעסוקה עבור אנשים בעלי זיקה טכנולוגית ועניין בקידום קריירה בהייטק.
נוסף על הכנסת הרגל בדלת עולם ההייטק המבוקש, רמות השכר בבדיקת תוכנה גבוהות ביחס לתחומים אחרים. כך, עובדים מתחילים יכולים להרוויח גם כ - 9,000 שקלים בממוצע בחודש. ניתן להשתתף בהכשרה נוספת בפיתוח אוטומציה, תחום לו נדרשת הכשרה מיוחדת, ולעלות אף יותר בדרגות השכר.

 

 

למידע נוסף לחצו: מכללת QA EXPERTS
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp