מכללת QA EXPERTS

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על QA EXPERTS.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ללמוד במכללת QA EXPERTS


על המוסד

 

לימודי התעודה במכללת QA EXPERTS ממוקדים בתחום בדיקות התוכנה, ומיועדים עבור מי שרוצים להשתלב בעולם ההייטק. במכללה שמים דגש מיוחד על עשייה ופרקטיקה. דגש זה בא לידי ביטוי בקורסים ובמסלולי הלימוד השונים, בהם ניתן חלק מרכזי לתרגול והתנסות בפועל, כאשר הלמידה מתקיימת בקבוצות קטנות ומותאמת לתרגול בבית בין המפגשים. כמו כן, המשתתפים מגישים מטלות ופרויקטים שונים במסגרת מסלולי הלימוד, שנועדו לתת ניסיון מעשי ומיומנויות נדרשות. ראיית העולם של המכללה מוכוונת לשוק העבודה, והדבר מתבטא הן בלמידה עצמה והן בשירותי הסיוע בחיפושי עבודה אותם היא מציעה לסטודנטים.


תכנון הקורסים נעשה על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום ההייטק, כמנהלים, מראיינים ומגייסים. כך, הקורסים מותאמים לצרכים ולדרישות של שוק העבודה, שבעידן של צמיחה טכנולוגית מהירה מתעדכנות כל העת. המרצים במכללה הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בהדרכה בנושאי הלימוד. ביניהם ניתן למנות איש מקצוע בכיר מתחום האוטומציה העובד בחברת גיימינג במדיה חברתית ומרצה שהועסקה בחברות מובילות בתחום הQA במשך מספר שנים.


הקורסים מתאימים גם עבור מי שאין להם רקע קודם בבדיקת תוכנה ומעוניינים לעשות הסבה לתחום מבוקש בשוק העבודה כיום, וגם עבור אלו שמעוניינים להתמקצע ולפתח כישורים קיימים. מסלולי הלימוד מוצעים בזמנים נוחים לשילוב עם עבודה וחיי משפחה, כגון מתכונות ערב וימי שישי. המכללה ממוקמת ברמת גן, ליד מתחם הבורסה, אזור נגיש לתחבורה ציבורית הצמוד לתחנת רכבת.
QA EXPERTS שמה דגש על הכנת בוגריה להשתלבות בעולם העבודה בהייטק. במסגרת מסלולי הלימוד, משלבים גם תכנים הקשורים בחיפוש ומציאת עבודה, הכוונה תעסוקתית וכן הקניית הרגלים לעבודה מקצועית ונכונה המתאימה לצרכי השוק.

 

כך, במכללה קיימת סדנת הכנה למציאת עבודה, המתקיימת בקבוצות. הסדנה מועברת על ידי אשת מקצוע בעלת ניסיון, המתמחה בהכנה לקראת ראיונות עבודה בעולם ההייטק, ומדריכה סדנאות על אסטרטגיית שכר בקבלה בעבודה. באמצעות אסטרטגיה זו, ניתן להכווין את בוגרי הקורסים להתקבל לעבודה על אף המצב הקיים של עודף במספר העובדים המחפשים עבודה. התכנים וחומר הלימוד המועברים בסדנה מתמקדים בהדגשת היתרונות והתכונות המיוחדות של כל סטודנט, בניית קורות חיים, חיפוש עבודה יעילה והתמחות בשימוש ב - LinkedIn , כמו גם שימוש נכון ואסטרטגי בשפת גוף.

 

קיימים גם שיתופי פעולה בין מוסד הלימוד לבין חברות מובילות בתעשייה, כולל הדרכות וייעוץ שמציעים בו לחברות שונות בעולם ההייטק. כמו כן, QA EXPERTS מקיימת קשרים עם גורמים וארגונים שונים בהייטק, בהם היא משתמשת כדי לסייע לבוגריה להשתלב בשוק, בפרט כאשר מדובר בהזמנה לראיונות עבודה.


קורסים במכללת QA Experts


בין הקורסים המתקיימים במכללה, ניתן למנות קורס QA, קורס אוטומציה וכן קורס המשלב בין תכני שני מסלולי הלימוד, שלו דרישות קבלה גבוהות - סיום תואר ראשון בהצטיינות או ציון פסיכומטרי גבוה. בודקי תוכנה הם חלק הכרחי בכל חברת הייטק - הם מוודאים באמצעים שונים את איכותו של מוצרים ושירותים טכנולוגיים. תחום האוטומציה דורש התמחות רבה יותר, והיכרות עם שפות תכנות שונות ולכן השכר בו לרוב גבוה יותר. מהנדסי אוטומציה גם הם קשורים לעולם בדיקות התוכנה, אך תפקידם הוא לתכנן את הדרכים בהן נערכות בדיקות ווב ומובייל, וכן כותבים את הסקריפטים באמצעותם בודקים את התוכנה.


קורס QA: הקורס, שמתקיים בקבוצות למידה קטנות, מתמקד בהכשרה מעשית לבדיקת תוכנה והקניית ארגז הכלים הנדרש עבור העוסקים במקצוע זה. התכנים כוללים מבוא לבדיקת תוכנה, טכניקות עיצוב בדיקות, ניפוי שגיאות, בדיקות ווב ומובייל וכן עיבוד וטיפול במידע באמצעות שפת SQL. חומר הלימוד מועבר בהרצאות פרונטליות ותרגולים מעשיים. נוסף על כך, במסגרת המסלול, המשתתפים נדרשים להגיש שני פרויקטים. אם כן, תכני הקורס ממוקדים מאוד סביב הידע הפרקטי והמעשי הנדרש עבור בודק התוכנה, וכן שמים דגש על הבנה של המקצוע והיכרות עם צרכי מעסיקים על מנת להכין לראיונות עבודה. קורס זה מתקיים במתכונת חד שבועית ונערכים בשעות הערב וכך מותאמים ללוח הזמנים של אנשים עובדים.


קורס אוטומציה:
במהלך הקורס, לומדים המשתתפים כיצד לפתח אוטומציה מלאה למוצרים. הקורס כולל לימוד שפות תכנות שונות כגון JAVA ו - HTML, תשתיות פיתוח אוטומציה ועוד. הלימוד מתבצע בעיקר באמצעות עשייה ותרגול מעשי, בקבוצות קטנות המאפשרות למידה פרטנית תוך ליווי של המרצים. חלק משמעותי מהקורס מתמקד בהקניית הרגלי עבודה נכונים, החשובים עבור התמקצעות של המשתתפים בתחום הטכנולוגיות המתקדמות. את המיומנויות הללו רוכשים הסטודנטים במהלך הקורס, תוך הגשת מטלות קטנות בסיום כל שיעור, וכן 3 פרויקטים גדולים. במסגרת מסלול האוטומציה, עוברים המשתתפים סדנה המכינה לקראת שוק העבודה בתחום זה. קורס אוטומציה מתקיים במתכונת נוחה לאנשים עובדים ומאפשר להם לשלב את השיעורים עם הקריירה, שיעורים מתקיימים בימי חול בשעות הערב ובימי שישי.

 

קורסים לארגונים: QA EXPERTS מציעים גם קורסי אוטומציה ו QA מותאמים לחברות וארגונים. תכניות הלימוד של מסלולי הלימוד הללו מתוכננות על פי הצרכים שלהן והדרישות מעובדיהן. החברות יכולות להגדיר את תכני הקורסים ואת תחומי המיקוד שלהם, וכן לבחור בשפת התכנות המבוקשת ללימוד. כמו כן, הפרויקטים להגשה שאותם מקבלים המשתתפים מעוצבים סביב מוצרי החברה. כך מתאפשרת למידה יעילה ופרקטית, שבסופה מתקבל תוצר מועיל שניתן להמשיך ולפתח. כחלק מהקורס מלווים המרצים באופן צמוד את המשתתפים ונותנים משוב על עבודתם. הקורסים מתקיימים במתכונות לימוד גמישות, ומאפשרים לארגונים השונים שמבקשים את ההכשרות לבחור את שעות הקורסים ותדירות המפגשים.


אפשרויות תעסוקה


כאמור, מכללת QA EXPERTS מציעה מגוון של שירותים המיועדים לשילוב בוגרי מסלולי הלימוד שלה בתעסוקה בהייטק. ישראל מכונה "מדינת הסטארט אפ" לא בכדי; קיים ביקוש לבודקי תוכנה מוכשרים ובעלי מיומנות. הכשרה כזו יכולה לתת את הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להתמקצע בתחום שהוא אמנם מבוקש, אך בעל דרישות תחרותיות.


הידע הנרכש במסגרת קורס QA יכול לסייע לבוגרים בפתיחת דלת לתפקידי בודקי תוכנה בתחום האוטומציה או בבדיקות ידניות במבחר סוגי ארגונים וחברות. זהו תחום שרמות השכר בו גבוהות למדי, וכן הוא מאפשר התקדמות לאפיקים נוספים בזירת ההייטק הדינמית. שכרם של עובדים מתחילים בענף זה עומד על כ - 9,000 שקלים לחודש. נתוני השכר עבור מפתחי אוטומציה מנוסים יותר, הם כ - 16,000 שקלים בממוצע לחודש ולאחר מכן, עם צבירת ניסיון בתחום, יכולות רמות השכר לבודקים להגיע גם עד מעל 25,000 שקלים.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
Whatsapp Whatsapp