קורס הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה בלימודי חוץ באר שבע

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי חינוך לתעודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על חוץ באר שבע - הוראה מתקנת.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורס הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה ביחידה ללימודי חוץ באר שבע

 

היחידה ללימודי חוץ באר שבע מאפשרת למורים ולאנשי חינוך ללמוד בקורס הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה, שבו הם יכולים לקבל כלים פרקטיים ליישום בעבודתם עם ילדים ובני נוער בשלל מסגרות פורמליות ובלתי פורמליות. בעידן שבו המודעות ללקויות למידה והפרעות קשב וריכוז ADHD הולכת ועולה, גובר גם הצורך בפיתוח פתרונות ייעודיים לאותם ילדים, במהלך הקורס ניתן להעמיק בגישות בהוראה המותאמת ולבחון כיצד ניתן ליישם אותם בעבודה השוטפת.

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים לומדים עקרונות בהוראה מתקנת בעזרתם ניתן לשפר הישגים של תלמידים. הם בוחנים כלים מקצועיים לשיפור ההצלחה בלימודים ולחיזור של תחושת העצמאות והמסוגלות של התלמידים בפן האישי והחברתי. התכנית מתמקדת בהקניית סל כלים נרחב שבעזרתו יכולים אנשי הוראה ומדריכים לקדם את הקריירה ולשים דגש על תחום אסטרטגיות הלמידה.


התכנית מאפשרת למשתתפיה לעסוק במבחר היבטים שנוגעים ללקויות למידה והפרעות קשב והאופן בו אלה באות לידי ביטוי בביצועי התלמידים בכיתה. בין היתר, הם עוסקים בטכניקות שבעזרתן ניתן לשפר את מיומנויות הבנת הנקרא וההבעה בכתב וכן את הכישורים הכמותיים והשליטה בשפה האנגלית אצל התלמידים. כמו כן, נלמדות סוגיות רגשיות, חברתיות ומשפחתיות שרלבנטיות לצעירים המתמודדים עם לקויות למידה והפרעות קשב. המשתתפים נחשפים לכלים לבנייה של תכניות לימוד מותאמות לאותם ילדים ונערים כדי לסייע להם לפתח את ההישגים הלימודיים.

 


מתכונת הלימוד


המסלול מתפרש על פני כ - 120 שעות לימוד. תכנית זו משלבת בין לימוד עיוני לבין כלים פרקטיים כדי לסייע למשתתפים בהרחבת סל המיומנויות המקצועי. בין המרכיבים היישומיים בתכנית נכלל מודול להכנה לכיתה א' וכן פרקטיקום שבו מתנסים בפועל במיומנויות האבחון וההוראה המתקנת הנלמדות במהלך הקורס תוך דיון ורפלקציה במסגרת קבוצתית להטמעת הכלים הנלמדים.

 

נוסף על כך, ביחידה ללימודי חוץ מסייעים למשתתפים לקראת פיתוח קריירה ומעניקים להם ליווי וייעוץ בבניית עסקים עצמאיים בתחום ההוראה המתקנת.


נושאי הלימוד


תלמידים בקורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת לומדים על מגוון רחב של נושאים, ביניהם:

 

 

 • פיתוח מוטיבציה
 • מוכנות לכיתה א'
 • דרכים לארגון מידע
 • הפרעות קשב וריכוז
 • הוראה מתקנת באנגלית
 • הבעה בכתה והבנת הנקרא
 • סגנונות ואסטרטגיות בהוראה
 • תכניות לימוד לכיתה ההטרוגנית
 • מאפיינים משפחתיים של לקויות למידה
 • ועוד

 

סגל הוראה


המרצים בתכנית זו הם בעלי ניסיון בתחום אסטרטגיות הלמידה וכן בהוראה והרצאה בענף זה בשלל מסגרות. ביניהם נכללים מומחים בתחום הפרעות הקשב והריכוז, מאבחני לקויות למידה ומטפלים בעלי קליניקות לייעוץ בתחום ההוראה המתקנת.


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ באר שבע היא מוסד ללימודי תעודה שבו נערכות עוד שלל הכשרות מקצועיות. בין היתר ניתן ללמוד את מקצועות הניהול, כגון קורס ייעוץ עסקי, וקורסים בענפי הנדל"ן ובנייה. הקורסים מתקיימים בפיקוח והכרה של גופים ממשלתיים ומקצועיים מתוך מטרה לפתוח בפני הבוגרים אפשרויות תעסוקתיות מגוונות.


מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם מגוון גופים בתעשייה ובמשק במטרה לסייע לבוגרים בעת השתלבותם המקצועית ופיתוח הקריירה אחרי תום ההכשרות. ביחידה פועלת גם חממת פיתוח קריירה שבה יכולים הבוגרים לפתח מיומנויות חשובות לדורשי עבודה. החממה מספקת שירותים כגון סדנאות לפיתוח מיומנויות חיפוש עבודה, היכרות עם טכנולוגיות לחיפוש עבודה, כנסים ומפגשים עם מעסיקים ומועדון נטוורקינג לפיתוח רשת הקשרים העסקית.


תנאי קבלה


התכנית מתאימה במיוחד לבעלי ניסיון בתחומי ההוראה והעבודה הטיפולית עם ילדים. בין היתר יכולים ללמוד בה מורים ואנשי חינוך וכן העוסקים באימון, הנחייה וטיפול בגישות שונות. מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לקבלת המידע המלא אודות תנאי הקבלה לתכנית זו.


תעודה


משתתפים שמשלימים את הקורס מקבלים תעודת בוגרי קורס הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה שניתנת על ידי היחידה ללימודי חוץ. כדי להיות זכאים לדיפלומה הם צריכים לעמוד בתנאי הנוכחות, להגיש את כל המטלות במהלך הקורס ולהשלים את פרויקט הגמר המסכם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי חוץ באר שבע

פורום לימודי חינוך

תואר בחינוך ללא אישור על הסטאז'
נורית
ללא תגובה
הרחבת הסמכה לגאוגרפיה ומדעי הסביבה
גוודת חמוד
ללא תגובה
הסבה להוראת ספרות בתיכון
גאולה אביטן
ללא תגובה
סגן מנהל בבית ספר צריל ללמוד קורס ניהול מערכות חינוך?
מתאמי מייסון
ללא תגובה
ההבדל בין תואר שני בחינוך לתעודת הוראה
עדי
2 תגובות
הסבה להוראה בחינוך גופני
אבראהם אהו ריא
1 תגובות
לימודי תעודת אבחון במהלך תואר שני בלקויות למידה
טלי
1 תגובות
למודי תעודת הוראה בחינוך מיוחד
מוסטפה
1 תגובות
הסבה מהנדסה לחינוך והוראה
ארגלזי איציק
1 תגובות
השלמה מהוראת אמנות לתואר ראשון
ענת סטרז'
1 תגובות
לימודי תעודת הוראה בהיסטוריה
אלהאם
1 תגובות
יש אפשרויות תעסוקה שלא בתחום החינוך לבעלי תואר בחינוך?
גיא
1 תגובות
המשך ללימודי חינוך בגיל הרך
מונא
2 תגובות
תעסוקה לבוגרי תואר שני בחינוך
אמירה
1 תגובות
לימודי הסמכה - ניתוח התנהגות
אמירה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,448 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו 987 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי 548 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה 1,560 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים