קורס מנהלי עבודה בבניין למהנדסים בלימודי חוץ המכללה לעסקים רחובות

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על חוץ רחובות - מנהל עבודה למהנדסים.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנהלי עבודה למהנדסים והנדסאים ביחידה ללימודי חוץ המכללה לעסקים רחובות

 

מסלול זה אינו פעיל


תהליכים מואצים של בניה בישראל מספקים הזדמנויות תעסוקה לאלו שמתעניינים בתחום. הדרישה רבה לא רק לעובדים בשטח, אלא גם למנהלי עבודה בבניין, עובדים בכירים היוזמים תכניות עבודה ומתאימים אותן לתכניות הנדסיות, מנהלים את צוותי העבודה בשטח, ואחראים על שמירת הוראות הבטיחות המחייבות עבודה מסוכנת כגון זו הנעשית באתרי הבניה.


אם כן, מנהל העבודה בבניין צריך לשלוט בסט יכולות מגוון, הכולל כישורי ניהול וחלוקת עבודה וידע מקצועי בתחומי הבניה והמערכות הקשורות אליה. קורס מנהלי עבודה למהנדסים והנדסאים ביחידה ללימודי חוץ המכללה לעסקים רחובות מספק את ארגז הכלים הנחוץ למהנדסים, הנדסאים וטכנאים שמעוניינים לפתח את הקריירה שלהם בתחום הבניין.


תכנית לימודים


תכנית הלימודים רחבה ומקיפה את כל הידע והנהלים שעל מנהל עבודה בבניין להיות בקיא בהם. היא מכילה תכנים מעשיים ותיאורטיים, כולל עקרונות וחוקים שנועדו לשמור על בטיחות העובדים בשטח, מניעת נפילות בעת עבודה בגובה ותאונות עבודה שונות, מניעת סיכונים בעבודה וארגון של אתר העבודה באופן שישמור על הבטיחות בצורה מיטבית.

 


מתכונת לימודים


הקורס בן 106 שעות אקדמיות, וכולל מרתון הכנה שאותו מעביר המנהל המקצועי של ההכשרה וכן בחינה פנימית לקראת הבחינה הסופית שהיא חיצונית.


נושאי לימוד

 

 • תאונות עבודה
 • בטיחות בביצוע הריסות
 • מניעת נפילה בעבודה בגובה
 • ארגון בטיחותי של אתר הבנייה
 • עבודה על גגות שבירים ותלולים
 • תקנות בטיחות ובריאות העובדים
 • מניעת סיכונים בעבודה עם חשמל
 • בטיחות בהפעלת ציוד הרמה ושינוע
 • בטיחות אלמנטים טרומיים ומבני פלדה
 • טפסנות - הן קונבנציונלית והן מתועשת
 • ועוד


על מוסד הלימודים


ביחידה ללימודי חוץ המכללה לעסקים רחובות, מתמקדים בלימודי תעודה הקשורים לעולם העסקי. התאגדות העסקים הקטנים והבינוניים בישראל מפעילה את היחידה ללימודי חוץ רחובות, מתוך ראייה רחבה של קידום תנאי העסקים הקטנים והעצמאיים, וחשיבות ייצוגם ושמירת זכויותיהם.


מסלולי ההכשרה המקצועית אותם מציעה היחידה עוסקים במגוון תחומי ידע, כגון ייעוץ ופיתוח עסקי, תשתיות ונדל"ן, בנייה, פיננסים וחשבונאות ועוד. בתחום הבנייה, היחידה מציעה גם קורס מנהלי פרויקטים בבניה וקורס עוזר בטיחות. הקורסים מיועדים הן לבעלי עסקים מנוסים והן לכאלו שמעוניינים לקבל כישורים שיהוו מקפצה ראשונית לתחום. המיומנויות הנרכשות במסלולי ההכשרה השונים ממוקדות בנתינת כלים שיווקיים, ניהוליים וארגוניים לשם הצלחה בעולם העסקים התחרותי של היום.


קיים מבחר של מלגות שכר לימוד על מנת לסייע במימון ההכשרה המקצועיות. כך למשל הקרן לעידוד ענף הבנייה, לשכת התעסוקה וארגון הקבלנים מציעים מלגות שונות למתאימים. גם היחידה מציעה מימון לקבוצות אוכלוסייה שונות, כמו לשכירים ולעצמאיים בני 50 ומעלה שעובדים במקצועות שוחקים.


תנאי קבלה


הקורס מיועד למהנדסים, הנדסאים ועובדים בתחום הטכנאות בהנדסה אזרחית, אשר בבעלותם שנתיים או יותר של ניסיון מעשי מיום קבלת הסמכתם, בתחום עבודות הבניה או הבניה ההנדסית.


בעת ההרשמה יש לצרף מכלול של מסמכים, ביניהם העתק דיפלומת מהנדס, הנדסאי או טכנאי בהנדסה אזרחית, ואישור חתום על ידי נוטריון או עורך דין על שנתיים לפחות של ניסיון מעשי בעבודה.


תעודה


על מנת לקבל תעודת מנהל עבודה בענף הבניה מטעם היחידה ללימודי חוץ ומשרד העבודה, יש לעבור בהצלחה מבחנים מול וועדת בוחנים. המבחנים ייערכו בכתב ובעל פה, וכרוכים בתשלום נוסף.


אפשרויות תעסוקה


קיים ביקוש רב למנהלי עבודה בבניין, שכן יש מחסור באנשי מקצוע בתחום זה. אם כן, מדובר במקצוע שימושי בתקופה שבה הבניה נמצאת בתנופה, והיתרון בו הוא שהוא מאפשר להשתלב במקומות עבודה רבים במשק או לבחור לעסוק כעצמאיים בתחום או כפרילנסרים בפרויקטים.


התפקיד יכול להזניק את הקריירה, ורמות השכר בו יחסית גבוהות, בפרט כאשר מדובר בעובדים בעלי ותק בתחום. כך מנהלי עבודה בבניין מתחילים יכולים להגיע בממוצע לרמות שכר של עד 15,000 שקלים בחודש, ולאחר שצוברים מעל 5 שנות ניסיון, רמות השכר עולות אל מעל 20,000 שקלים בחודש. אלו הבוחרים להמשיך בהכשרות, יכולים להתקדם בקריירה - ורמות השכר בהתאם.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ התאגדות העסקים הקטנים והבינוניים

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס ביופידבק למי שאילו מטפל
סתיו
ללא תגובה
איפה לומדים חשמלאי רכב מוסמך?
מחמוד עבד אל ראזק
1 תגובות
קורסים בתחומי ההדרכה ועולם הרוח
לילך
1 תגובות
קורס חקירות ביטוח במרכז
אלישע מור
1 תגובות
איפה לומדים קורס ניהול רשתות?
מסארוה חסן
1 תגובות
קורס הסרת אפוטרופוס עצמי בדיני משפחה
הודיה
1 תגובות
קורס הכשרה בייעוץ פנסיוני
יעקב ברונשטיין
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן948 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,256 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,565 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp