קורס עוזר בטיחות בלימודי חוץ אילת

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי נדל"ן לתעודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על חוץ אילת - עוזר בטיחות.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורס הכשרת עוזרי בטיחות ביחידה ללימודי חוץ אילת


בטיחות מעל הכל


לאחרונה, נושא תאונות העבודה בבניין עלה לכותרות וחשף את הצורך להתמודד עם ליקויי ומפגעי בטיחות באתרי בניה. בחודש יוני 2019 נכנסו לתוקף תקנות חדשות לגבי עבודה בגובה ובניה הנדסית, המחייבות העסקת עוזר בטיחות בכל אתר עבודה שתואם לדרישות החוק.


עוזרי הבטיחות אחראים לסייע למנהלי העבודה בשמירת הבטיחות באתרי הבנייה. זאת באמצעות פיקוח על יישום הוראות הבטיחות לפי חוק, דיווח למנהלי העבודה על הפרות ההוראות והודעה לעובדים כאשר מתקיימת הפרה שלהן.
עבור עובדים בעלי ניסיון וותק מתאים, הכשרה כעוזר בטיחות מוסמך יכולה לעזור לפתח את הקריירה ולרכוש מקצוע בעל ביקוש גובר בתחום הבניין. בקורס עוזרי בטיחות ביחידה ללימודי חוץ אילת, ניתן לקבל הסמכה לתפקיד שבה מכיר מינהל הבטיחות והגהות התעסוקתית.

 


תכנית הלימודים


תכנית הלימודים נועדה לאפשר למשתתפים להתמודד עם האתגרים בפניהם עומדים הן עוזרי הבטיחות והן מנהלי העבודה בבניה. בקורס דנים בעקרונות החוק, בתחומי האחריות והתפקידים שהוא קובע באשר לעבודת עוזרי הבטיחות, וכן בנהלי הבטיחות השונים.
חלק מתכני ההכשרה כוללים את לימוד היסוד המקצועי של סוגי הבדיקות ושל רשימת התיוג עליהן מופקדים העוזרים, והיסוד ההתנהגותי והכלים שיאפשרו את ההתערבות האפקטיבית כאשר מתרחשות הפרות נהלי בטיחות באתרי העבודה. הקורס מספק גם התנסות מבוקרת בשילוב בין היסודות הללו. נוסף על כך, הקורס סוקר גם את ציוד הבטיחות הנדרש בכל אתר בניה, הכלים אותם יש לספק לעובדים, הסוגים השונים של משטחי עבודה ושל פיגומים, והדרכים התקינות לגישה לאתרי הבניה.


מתכונת הלימודים


משך הקורס 45 שעות אקדמיות, הם משלבים בין הפן העיוני והתיאורטי לבין הפן המעשי והפרקטי. כחלק מההכשרה, המשתתפים עורכים סיור לימודי באתר בנייה, המלווה על ידי מנהל עבודה. הסיור מסייע להבנה של תפקיד עוזר הבטיחות ואופני העבודה בשטח.


נושאי הלימוד

 

 

 • עבודה בגובה
 • רשימת התיוג
 • ציוד מגן אישי
 • כלים טעוני בדיקה
 • סוגי משטחים בעבודה ופיגומים
 • תקנות הבטיחות בעבודה לעבודות בניה
 • תפקיד עוזר הבטיחות ואחריותו לפי הדין
 • דילמות מרכזיות העולות מעבודת עוזר הבטיחות
 • ועוד


על מוסד הלימוד


הקורסים ביחידה ללימודי חוץ אילת מאפשרים לתושבי אילת והסביבה לרכוש את הכלים הפרקטיים הדרושים על מנת להשתלב בשוק העבודה התחרותי של היום. ההכשרות המקצועיות נותנות למשתתפים הזדמנויות הן בפתיחת אפיקי קריירה חדשים, והן בהתקדמות במסגרת המקצועית הנוכחית שלהם. הדגש ששמה היחידה על הניסיון המעשי מתבטא בפגישות עם מומחים בעלי ניסיון בתחומם, עריכת סיורים לימודיים, ופרויקטים בהם הסטודנטים מיישמים את המיומנויות הנלמדות בקורסים על בעיות אמיתיות שעולות מהשטח. קיים גם מערך לימוד אינטרנטי נגיש, בו ניתן לצפות בהרצאות מוקלטות ולהתייעץ עם מרצים בפורומים.


מסלולי הלימוד כוללים גם קורסים שמתמקדים ביזמות והקמת עסקים עצמאיים, כאשר את חלקם מפעילים בשיתוף פעולה יחד עם התאגדות העסקים. קורסים אחרים מעניקים לבוגריהם תעודות בינלאומיות או תעודות הסמכה ממשלתיות. טווח הנושאים הנלמדים ביחידה רחב, וכולל גם קורס ניהול פרויקטים בבנייה, קורס ייעוץ עסקי וכן קורסים בתחום ההנחיה.


תנאי קבלה


הקורס מיועד לעובדי בניין מנוסים, שנמצאים בתחום עבודות הבניה שנתיים לפחות ויכולים לספק הצהרת מעסיק, בו מאושרת העסקת המועמד. הצהרה זו צריכה לכלול פרטים על המעסיק כגון היקף הפרויקטים ומהות העבודה באתר.


ניסיון תעסוקתי מתאים שנצבר בעבודה לפני גיל 18 יכול לקבל הכרה, אם מדובר בעבודה שנעשתה על פי חוק.


תעודה


תעודת ההסמכה של בוגר קורס בטיחות ניתנת מטעם היחידה ללימודי חוץ יחד עם מנהל הבטיחות והגהות, ועל מנת לקבל אותה יש לעמוד בחובת הנוכחות ולהגיע לכל אחד ואחד מהמפגשים. בסיום ההכשרה ייערך מבחן מסכם, בן 40 שאלות אמריקאיות, שאותו יש לעבור בציון 70 לפחות על מנת לסיים בהצלחה את הקורס.


אפשרויות תעסוקה


התקנות החדשות הקובעות כי חובה על כל אתר בנייה להעסיק עוזר בטיחות, יוצרות הזדמנויות תעסוקה למוסמכים. עובדים המעוניינים להתקדם ולהרחיב את תחומי אחריותם, יכולים לרכוש מיומנויות וכלים בעלי ערך, ולהפוך להיות חלק מהשינוי המתחולל בתחום הבניין בשנים האחרונות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי חוץ אילת

פורום לימודי נדל``ן

קורס ללימוד יזמות נדל"ן ותיווך
מאיר ולד
1 תגובות
קורס שמאות או תואר אקדמי לשמאות?
,דביר
1 תגובות
קורס יזמות והשקעות בנדלן
מרדכי אבני
1 תגובות
לימודי יזמות ונדל"ן בחיפה והצפון
שלום סמוקובסקי
1 תגובות
מחיר לימודי קורס נדלן
חן ברקאי
1 תגובות
בחירת מוסד לימודים בתחום הנדל"ן
ליאור
1 תגובות
קורס טוב בהשקעות נדלן
ניב
1 תגובות
קורס ללימודי בדק בית
Roi Huri
1 תגובות
לימודי שמאות באזור אשקלון
עמית שוקרון
1 תגובות
לימודי קורס מפקח בניה
אלי
1 תגובות
בחינת תיווך במשרד המשפטים
אווה ריינס
1 תגובות
איפה מתקיים קורס ניהול נכסים
פלוני
1 תגובות
קורס סוכני נדלן בתל אביב
אליהו אלמליח
1 תגובות
קורס תיווך ויעוץ משכנתאות
דוד אל
2 תגובות
קורס תמא 38 פינוי בינוי
זאב
2 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,656 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב 1,447 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו 1,029 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון 588 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים