קורס SAP ו - ERP בג`ון ברייס הדרכה

שירות אישי - צור קשר
קורס SAP ו - ERP בג`ון ברייס הדרכה

קורס מיישם SAP ERP בעולם מתקדם בהתמחות פיננסית FI - ולוגיסטית - MM בג'ון ברייס הדרכה

 

התפתחויות טכנולוגיות משפיעות כיום על כל תחומי חיינו וכך גם עובדים בתחומים שאינם קשורים ישירות לעולם ההייטק, כגון מנהלי חשבונות או מנהלי לוגיסטיקה, נדרשים להתמודד עם תהליכים מורכבים במיוחד. כדי להתמודד עם תמורות אלה עושים ארגונים רבים שימוש בתוכנות מתקדמות וחדשניות, אחת מהן היא SAP, מערכת מורכבת לניהול וארגון מידע שנמצאת בשימוש בתחומים שונים כפיננסים, טכנולוגיה ועוד. SAP דורשת הכרה והבנה מעמיקה מהמשתמשים בה., מסיבה זו גדלה הדרישה לאנשי מקצוע המיומנים בשימוש במערכת, כמו מדריכים, מטמיעים, מפתחים, בודקים ומיישמים.


תפקידו של מיישם SAP הוא לערוך את ההתאמות הנדרשות לצרכים הספציפיים של כל לקוח. קורס מיישם ERP SAP בעולם מתקדם בג'ון ברייס יכול להיות המקפצה להתקדמות לתחום היישום המבוקש; עבור מדריכים, בודקים ומשתמשים קיימים במערכת ה - SAP, אך גם עבור מנהלי חשבונות ורואי חשבון ועובדי לוגיסטיקה, המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ולפתח קריירה ביישום פיננסי.


הקורס מתקיים בשלוחת ג'ון ברייס הדרכה בתל אביב


תכנית הלימודים


ג'ון ברייס הדרכה מהווה שותפה רשמית של חברת SAP בישראל שהיא החברה המפתחת את מערכת SAP, ותכנית הלימודים מחולקת לפי מודולים רשמיים של אותה חברה, שנמצאים בשימוש רחב בתעשייה: מודול פיננסי, מודול לוגיסטי, ומודולים נוספים העוסקים בנושאים כגון רכש, מלאי, מכירות והפצה. על מנת לצבור ניסיון ולדמות את העבודה בשטח, יינתן פרויקט רחב היקף בסיום כל מודול, שיכלול את כל שלבי העבודה: ניתוח דרישות לקוח, מסמכי BP, חלוקת המשימות בין חברי הצוות, לוחות זמנים וגאנט, יישום התהליך במערכת לפי צרכי ודרישות הלקוח, בדיקות מסירה ופרזנטציה לאחר סיום הפרויקט.


כחלק מההכשרה יוצגו עדכונים במערכת SAP שעסקים רבים העלו את הצורך בהם כתוצאה ממעבר לשרתים חדשים יותר.

 

 • מעוניינים להכיר תוכנות נוספות? קראו עוד על קורס תכנות


מתכונת הלימוד


הלימודים נפרשים על פני 345 שעות לימוד אקדמיות, ומתקיימים בשעות הערב בסניף תל אביב. מתוך 10 המודולים של מערכת SAP, מושם דגש רב בהיקף 240 שעות אקדמיות על יישום של המודלים הפיננסיים והלוגיסטיים של המערכת.


תכנית הלימודים בקורס משלבת בין תכנים עיוניים לבין תרגולים ועבודה מעשית. התוכן העיוני מועבר באמצעות הרצאות פרונטליות, הדגמות וסימולציות, ומסתמך על הספרות המקצועית בתחום.


נושאי הלימוד

 

 

 • מבוא ל - ERP
 • יישום FI SAP
 • מודול FI פיננסי
 • יישום MM SAP
 • מודול PM אחזקת אתר
 • מודול CO בקרת תקציב
 • מודול MM PUR - רכש
 • מודול SD מכירות והפצה
 • מודול PS ניהול פרויקטים
 • ועוד


סגל הוראה


צוות המרצים מורכב מאנשי מקצוע בכירים ובעלי ניסיון בתחום ובהדרכתו. נוסף על כך, חברת SAP ישראל נותנת אישור על התאמת המדריכים.


על מוסד הלימוד


ג'ון ברייס הדרכה, הוא חלק מחברת מטריקס, ומציע מבחר קורסים בתחומים שונים: מחשבים, טכנולוגיית מידע, הדרכת מיומנויות ניהול ועוד. ג'ון ברייס הוא מרכז הדרכה מוסמך של חברות בינלאומיות כמו מייקרוסופט ו - SAP, ולכן התעודות שמקבלים בוגרי הקורסים הן בינלאומיות ופותחות דלתות למשרות הייטק בארץ ובעולם ומספקות להם את הכלים הטכנולוגיים העדכניים והמתקדמים הדרושים לשם כך.


רוב הקורסים נערכים בשעות הערב כך שניתן לשלב אותם עם עבודה. מחלקת ההשמה של המכללה מסייעת לבוגרים להשתלב בשוק העבודה, מייעצת ומספקת מלגות לימוד לאלו העומדים בתנאים. בחלק מההכשרות אף מבטיחים השמה לבוגרים המתאימים. ג'ון ברייס מפעילה 3 שלוחות, בחיפה, בת"א ובירושלים.


תנאי קבלה


הקורס מיועד לאנשי מקצוע המעוניינים להתפתח בתחום היישום. אין חובה להכיר את התכנה, אך היכרות מוקדמת תהווה יתרון. מועמדים בעלי 12 שנות לימוד וידע בסיסי במחשבים ובאנגלית, יתקבלו לאחר ראיון אישי.


תעודה


על מנת לסיים את הקורס בהצלחה ולקבל תעודת גמר, יש לעמוד בדרישות הנוכחות, 85% מהמפגשים. בנוסף לכך נערכים מבחנים פנימיים וניתנים פרויקטים להגשה.


אפשרויות תעסוקה


יותר ויותר ארגונים עוברים לעבוד עם המערכות SAP ECC/R3 ו -S/4HANA, תעודת הסמכה כמיישם SAP יכולה לתת יתרון משמעותי כאשר הבוגרים מחפשים להשתלב בשוק העבודה; קיימים הן תקנים פנימיים בחברות גדולות והן תקנים חיצוניים בחברות אינטגרציה המספקות שירותים לעסקים, לצד האפשרות לעסוק ביישום באופן עצמאי.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה
Whatsapp Whatsapp