קורס ניהול פרויקטים בבניה ביחידה ללימודי חוץ שערי מדע ומשפט

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על שערי משפט חוץ - ניהול פרויקטים בבניה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול פרויקטים בבניין ומפקחים בכירים ביחידה ללימודי חוץ שערי מדע ומשפט הוד השרון

 

היחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט שבהוד השרון עורכת קורס להכשרת מנהלי פרויקטים בבניה ומפקחים בכירים. קורס זה מקיף את מגוון הכלים הנחוצים למנהלי הפרויקטים והוא מכין את משתתפיו לקבלת מספר הסמכות ממשלתיות ובין לאומיות. מכלול הכלים הנרכש במהלך הקורס מכין את בוגריו לאתגרים המקצועיות בתחום הבניין ומאפשר להם לקדם את הקריירה.


תכנית הלימודים


במהלך קורס מנהלי פרויקטים בבניה משולבות כמה חטיבות שבכל אחת מהן לומדים על מרכיב חשוב בתחום ניהול הפרויקטים. תחילה נלמדים עקרונות ניהול הפרויקטים בהתאם להתוויית ארגון PMI העולמי ותוך היכרות עם שיטות להצלחה בפרויקטים נדל"ניים משלל סוגים, לרבות פרויקטים יזמיים וקבלניים.


בהמשך התכנית, מתמקדים בהכשרת מפקחים בכירים למניעה של ליקויי בנייה. תלמידי הקורס לומדים על התקנים הנחוצים למניעת הליקויים ועל ההנחיות לשמירה על הבטיחות באתרים. לאחר מכן, נלמדים תהליכי העבודה בתוכנת MS PROJECT, התלמידים מתוודעים לכלים הנכללים בתוכנה זו לניהול פרויקטים ובוחנים כיצד להשתמש בה כדי לייעל את המעקב אחרי התקדמות פרויקטים בבנייה.


נוסף על כך, כולל הקורס השתלמות בתחום מיסוי הנדל"ן. התכנים בהשתלמות מותאמים במיוחד ליזמים ולמנהלי פרויקטים והם מקיפים תהליכי ניתוח של מיסוי בעסקאות מסוגים שונים לצד מיסוי במעגל חיי הנכס. התלמידים סוקריםאת סוגי המיסוי בתחום הנדל"ן ולומדים כיצד לבצע חישובים והערכות למיסוי בהתאם לסוג הפרויקט ולדרישות החוק.

 

  • מעוניינים לרכוש כלים ניהוליים נוספים? קראו על קורס ניהול


מתכונת הלימוד

 

הקורס משלב בין לימודים עיוניים לתכנית פרקטיים והוא מציע לתלמידיו ממשק אינטרנטי ובו גישה להרצאות ומצגות לצפייה בין המפגשים. כמו כן, המשתתפים יכולים להסתייע בליווי וסיוע בפיתוח של עסק עצמאי באמצעות הכוונה לכנסי מעסיקים וסיוע בכתיבת קורות החיים ובתכנון העסק.

 

נושאי הלימוד

 

  • כתבי כמויות
  • שלביות בנייה
  • עסקאות קומבינציה
  • חוק התכנון והבנייה
  • תקנים למניעת ליקויים
  • חידושים בתחום הבניין
  • פרויקטים יזמיים וקבלניים
  • בניית תקציבים לפרויקטים
  • בעלי תפקידים באתר הבנייה


סגל הוראה


המרצים במסלול הם בעלי ניסיון בשלל ענפים בעולם הנדל"ן. ביניהם ניתן למנות עורך דין שהוא סמנכ"ל בתחום מיסוי המקרקעין ברשות המיסים; מהנדס שהוא בעל חברה ליזמות נדל"ן; בעלי חברת השקעות נדל"ן שמשמש נשיא לשעת יועצי המס; ועוד.


על מוסד הלימוד


בתחום הבניין, מתקיים ביחידה ללימודי חוץ שערי מדע ומשפט שבהוד השרון קורס נוסף, קורס עוזרי בטיחות. מסלול זה מכשיר את תלמידיו לתפקידים חשובים בתחום הבטיחות באתרי בנייה ומיועד לבעלי ניסיון בעבודות בניין ובנייה הנדסית. כמו כן, ניתן ללמוד בעוד שלל תכניות במוסד הלימוד, כגון קורס להכשרת יועצים עסקיים ועוד.


ביחידה ללימודי חוץ מתאימים את תכניות הלימוד לצורכי המשק כדי לאפשר לתלמידים לפתח סל מיומנויות אקטואלי שתואם לדרישות המעסיקים. כמו כן, היחידה חושפת את תלמידיה לכנסים ואירועי מעסיקים כדי לסייע להם בתהליך חיפוש העבודה.


תעודה

 

 

בסיום הקורס מתקיימת בחינה, העוברים אותה בהצלחה זכאים לתעודת "בוגר קורס פיקוח בניה בכיר למניעת תקלות בניה" המוענקת על ידי היחידה ללימודי חוץ ואיגוד הקבלנים - התאגדות העסקים הקטנים.


בוגרים העוברים בהצלחה את מבחן PMI מקבלים תעודה בין לאומית בניהול פרויקטים מטעם ארגון PMI העולמי, יש לציין כי ההרשמה לבחינה זו כרוכה בעלות נוספת ונעשית על פי תנאי הארגון.
 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי חוץ שערי מדע ומשפט בהוד השרון

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp