קורס ניהול פרויקטים בבניה ביחידה ללימודי חוץ שערי מדע ומשפט

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על שערי משפט חוץ - ניהול פרויקטים בבניה.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורס ניהול פרויקטים בבניה ותשתיות ביחידה ללימודי חוץ שערי מדע ומשפט הוד השרון

 

היחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט שבהוד השרון עורכת קורס להכשרת מנהלי פרויקטים בבניה. קורס זה מקיף את מגוון הכלים הנחוצים למנהלי הפרויקטים והוא מכין את משתתפיו לקבלת מספר הסמכות ממשלתיות ובין לאומיות. מכלול הכלים הנרכש במהלך הקורס מכין את בוגריו לאתגרים המקצועיות בתחום הבניין ומאפשר להם לקדם את הקריירה.


תכנית הלימודים


במהלך קורס מנהלי פרויקטים בבניה משולבות כמה חטיבות שבכל אחת מהן לומדים על מרכיב חשוב בתחום ניהול הפרויקטים. תחילה נלמדים עקרונות ניהול הפרויקטים בהתאם להתוויית ארגון PMI העולמי ותוך היכרות עם שיטות להצלחה בפרויקטים נדל"ניים משלל סוגים, לרבות פרויקטים יזמיים וקבלניים.


בהמשך התכנית, מתמקדים בהכשרת מפקחים בכירים למניעה של ליקויי בנייה. תלמידי הקורס לומדים על התקנים הנחוצים למניעת הליקויים ועל ההנחיות לשמירה על הבטיחות באתרים. לאחר מכן, נלמדים תהליכי העבודה בתוכנת MS PROJECT, התלמידים מתוודעים לכלים הנכללים בתוכנה זו לניהול פרויקטים ובוחנים כיצד להשתמש בה כדי לייעל את המעקב אחרי התקדמות פרויקטים בבנייה.


נוסף על כך, כולל הקורס השתלמות בתחום מיסוי הנדל"ן. התכנים בהשתלמות מותאמים במיוחד ליזמים ולמנהלי פרויקטים והם מקיפים תהליכי ניתוח של מיסוי בעסקאות מסוגים שונים לצד מיסוי במעגל חיי הנכס. התלמידים סוקריםאת סוגי המיסוי בתחום הנדל"ן ולומדים כיצד לבצע חישובים והערכות למיסוי בהתאם לסוג הפרויקט ולדרישות החוק.

 

 • מעוניינים לרכוש כלים ניהוליים נוספים? קראו על קורס ניהול


מתכונת הלימוד


התכנית מתקיימת במתכונת נוחה לאנשים עובדים, שיעורים נערכים בשעות הערב אחת לשבוע. היקפו הכולל של הקורס הוא 120 שעות אקדמיות. המשתתפים יכולים לקחת חלק גם בקורס הכנה למבחן רשם המתווכים.


הקורס משלב בין לימודים עיוניים לתכנית פרקטיים והוא מציע לתלמידיו ממש אינטרנטי ובו גישה להרצאות ומצגות לצפייה בין המפגשים. כמו כן, המשתתפים יכולים להסתייע בליווי וסיוע בפיתוח של עסק עצמאי באמצעות הכוונה לכנסי מעסיקים וסיוע בכתיבת קורות החיים ובתכנון העסק.


סטודנטים העומדים בתנאי הזכאות יכולים לקבל מלגות לימוד. אלה כוללות בין היתר מלגות לבעלי עסקים שחברים בהתאגדות העסקים הקטנים ומלגות לחברים בארגוני קבלנים ובקרן לעובדים במקצועות שוחקים. היצע המלגות משתנה מעת לעת, לכן מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לקבלת המידע המלא אודות המלגות.

 

נושאי הלימוד

 

 

 • כתבי כמויות
 • שלביות בנייה
 • עסקאות קומבינציה
 • חוק התכנון והבנייה
 • תקנים למניעת ליקויים
 • חידושים בתחום הבניין
 • פרויקטים יזמיים וקבלניים
 • בניית תקציבים לפרויקטים
 • בעלי תפקידים באתר הבנייה


סגל הוראה


המרצים במסלול הם בעלי ניסיון בשלל ענפים בעולם הנדל"ן. ביניהם ניתן למנות עורך דין שהוא סמנכ"ל בתחום מיסוי המקרקעין ברשות המיסים; מהנדס שהוא בעל חברה ליזמות נדל"ן; בעלי חברת השקעות נדל"ן שמשמש נשיא לשעת יועצי המס; ועוד.


על מוסד הלימוד


בתחום הבניין, מתקיים ביחידה ללימודי חוץ שערי מדע ומשפט שבהוד השרון קורס נוסף, קורס עוזרי בטיחות. מסלול זה מכשיר את תלמידיו לתפקידים חשובים בתחום הבטיחות באתרי בנייה ומיועד לבעלי ניסיון בעבודות בניין ובנייה הנדסית. כמו כן, ניתן ללמוד בעוד שלל תכניות במוסד הלימוד, כגון קורס להכשרת יועצים עסקיים ועוד.


ביחידה ללימודי חוץ מתאימים את תכניות הלימוד לצורכי המשק כדי לאפשר לתלמידים לפתח סל מיומנויות אקטואלי שתואם לדרישות המעסיקים. כמו כן, היחידה חושפת את תלמידיה לכנסים ואירועי מעסיקים כדי לסייע להם בתהליך חיפוש העבודה.


תעודה


עם סיום הקורס בהצלחה, לרבות עמידה בחובות הנוכחות והשלמת פרויקט הגמר, המשתתפים מקבלים תעודת בוגרי תכנית הסמכה בניהול ופיתוח פרויקטים בבניין ובתשתיות בשילוב השתלמות מיסוי, הדיפלומה מוענקת על ידי היחידה ללימודי חוץ, התאגדות העסקים ולשכת יועצי המס. כמו כן, מי שעומדים בבחינה בחטיבת פיקוח הבנייה מקבלים תעודת בוגרי קורס פיקוח בנייה שמוענקת על ידי התאגדות העסקים הקטנים והיחידה ללימודי חוץ.


בוגרים שעומדים בתקנון ארגון PMI ועוברים בהצלחה מבחן בין לאומי שעורך הארגון מקבלים תעודת ניהול פרויקטים PMP. מבחן זה כרוך בעלות נוספת וההרשמה אליו היא באחריותם של התלמידים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי חוץ שערי מדע ומשפט בהוד השרון

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס בישול בבית הספר תדמור
ענת בסון
ללא תגובה
עלות קורס בניית ציפורניים
רוזה
ללא תגובה
קורס לנשים בהפקת אירועים באזור ירושלים
מיכל פרטר
ללא תגובה
יש בחדרה מכללה שמתקיים בה קורס הנהלת חשבונאות ?
רחל סנבטו
1 תגובות
קורס משאבי אנוש ברחובות או אשדוד
מלכי
1 תגובות
קורס מורה לנהיגה במכללת סכנין
זוהיר בדר
1 תגובות
קורס עוזר בטיחות בצפון
עיסא מוראד
2 תגובות
קורס nlp באזור אילת
ג׳סיקה
1 תגובות
קורס חונכים טיפוליים ברחבי הארץ
חיה אליהו
ללא תגובה
קורס אגרוף למאמנת כושר אישית
לירן
1 תגובות
תאריכי פתיחה של הקורס הקרוב
עומרי כהן
1 תגובות
קורס להפעלת עגלת חץ עבודות תשתיות
יוסף
1 תגובות
קורסים לקראת עבודה בתעשיית היין
מוראד
1 תגובות
רוצה לעבוד כטכנאי קירור ומיזוג אוויר
עארף
1 תגובות
אינפורמציה לגבי לימודי תעודה מנהל עסקים
שי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,448 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה 1,243 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון 1,085 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה 1,560 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים