קורס הוראה מתקנת ביחידה ללימודי חוץ שערי מדע ומשפט הוד השרון

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי חינוך לתעודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ שערי משפט - הוראה מתקנת.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורס הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה ביחידה ללימודי חוץ המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט בהוד השרון


לאחרונה הולכת וגוברת המודעות ללקויות הלמידה ולדרכים שבהן ניתן לסייע לילדים שמתמודדים עמן. ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט בהוד השרון נערך קורס הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה, שבו יכולים מורים ומטפלים להכיר לעומק את התחום ולקבל הכשרה פרקטית להשתלבות בשלל תפקידים במערכת החינוך. לאורך הקורס נלמדים כלים מתקדמים לבנייה של אסטרטגיות למידה חדשניות בעזרתן יכולים התלמידים לחזק את הביטחון העצמי ולממש את הפוטנציאל האישי והלימודי. קורס זה מסייע למשתתפיו להרחיב את אפשרויות התעסוקה בעולם החינוכי והטיפולי.

 

תכנית הלימודים


במהלך קורס הוראה מתקנת, המשתתפים לומדים שיטות לשיפור ההישגים הלימודיים של תלמידיהם. הם בוחנים כיצד ניתן לעודד הצלחה בלימודים ושיפור הביצועים תוך חיזוק תחושת המסוגלות, פיתוח עצמאות בלמידה ובניית כישורים חברתיים.


בתכנית מספר ערוצים, בהם טכניקות לשיפור של תהליכי שפה ולמידה; מיומנויות לשיפור האנגלית, יכולות הכתיבה והקריאה והכישורים הכמותיים של התלמידים; לימוד ההיבטים הרגשיים של תלמידים עם לקויות למידה; ובנייה של תכניות למידה המותאמות למוקדי הקושי האישיים של התלמידים.


המשתתפים מתוודעים לחשיבותן של אסטרטגיות הלמידה ובוחנים גישות לפיתוח למידה יעילה יותר. הם סוקרים מספר שיטות הוראה שאותן הם יכולים ליישם בעבודתם עם התלמידים ומתוודעים לדרכים לארגון מידע שיכולות לסייע ללומדים צעירים. כמו כן, הקורס כולל מודול מוכנות לכיתה א' שיכול להרחיב את האפשרויות המקצועיות העומדות בפני הבוגרים.

 

 

מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כ - 120 שעות לימוד. התלמידים משלבים בין שיעורים פרונטליים לבין לימוד עצמאי בממשק מקוון שבו נכלים שיעורים מוקלטים ומצגות לצורך תרגול נוסף בין המפגשים בכיתה. כמו כן, הקורס כולל פרקטיקום יישומי שבו המשתתפים מתרגלים את הטכניקות הלימודיות וצוברים ניסיון בתחום. הפרקטיקום כולל גם רפלקציה בקבוצות ודיון באתגרים ודילמות מן השטח.


כדי לסייע לבוגרים אחרי סיום התכנית, מוסד הלימוד מציע גם ליווי אישי לסטודנטים שמעוניינים להקים עסקים עצמאיים בתחום ההוראה המתקנת ואסטרטגיות הלמידה. המשתתפים יכולים לקחת חלק בסדנאות כתיבת קורות חיים ובכנסי מעסיקים. כמו כן, באפשרותם להסתייע בייעוץ מטעם יועצים עסקיים שבו ניתנים כלים לפתיחת עסק.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך קורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת כוללים:

 

 • עבודה פרטנית וקבוצתית עם תלמידים
 • מאפיינים חברתיים של ילדים עם לקויות למידה
 • הפרעות קשב וריכוז ADHD
 • הוראה מתקנת בחשבון
 • הוראה מתקנת באנגלית
 • מוכנות לכיתה א'
 • סגנונות ואסטרטגיות בהוראה
 • שיפור תהליכי למידה

 

סגל הוראה


סגל הקורס מורכב ממומחים בתחומי לקויות הלמידה ואסטרטגיות הלמידה. ביניהם אפשר למנות בעלי תואר דוקטור בהוראה שמחקריהם מתמקדים באסטרטגיות למידה; מאבחנים דידקטיים; מומחים להפרעות קשב וריכוז ועוד. רבים מן המרצים הם בעלי קליניקות פרטיות בתחום הליווי והסיוע ללקויי למידה.


על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט ניתן ללמוד בתכניות נוספות ללימודי תעודה, כגון קורס הכשרת יועצים עסקיים וקורס עוזרי בטיחות בבניה. הקורסים מתמקדים במיומנויות פרקטיות החיוניות לבעלי מקצוע בשוק הדינמי של היום. הם משלבים מגוון פרויקטים ותכנים מעשיים כדי לעזור לסטודנטים בפיתוח כישורים מקצועיים חשובים.


במוסד הלימוד שואפים לסייע לתלמידים לקראת השתלבותם בשוק העבודה. כך פועלת ביחידה ללימודי חוץ חממת תעסוקה שמקנה שירותי ייעוץ והכוונה לקראת ראיונות וכתיבת קורות חיים. כמו כן, עורכים בחממה כנסים ואירועים בהם נפגשים עם מעסיקים מארגונים שונים.


תנאי קבלה


התכנית מיועדת לבעלי ניסיון בתחומי החינוך והטיפול, שמעוניינים לקבל כלים לסיוע לילדים עם לקויות למידה. בין היתר, יכולים ללמוד בקורס העוסקים בהוראה, אימון, הנחייה וטיפול שברשותם ניסיון מקצועי בתפקידם ורקע בעבודה עם ילדים.


תעודה


למשתתפים שעומדים בכל החובות בקורס מוענקת תעודת "בוגרי קורס הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה" שניתנת מטעם היחידה ללימודי חוץ. כדי לקבל את התעודה עליהם לעמוד בחובות הנוכחות של הקורס ולהגיש בהצלחה את פרויקט הגמר.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי חוץ שערי מדע ומשפט בהוד השרון

פורום לימודי חינוך

הסבה להוראת מוסיקה מחינוך מיוחד
רים חנא
ללא תגובה
לימודי הסמכה בסמסטר חורף - ניתוח התנהגות
עדוי ויג'דאן
ללא תגובה
M.ed בספרות לבעל תואר ראשון
אמאני
ללא תגובה
תואר שלישי בתחום ליקוי ראייה ועיוורון
לילך
ללא תגובה
מה השכר של מורה בתיכון
דנית
ללא תגובה
תואר שני אחרי חינוך חברתי
נרמין
1 תגובות
השתלמויות אופק חדש בחולון לגננות
אילנית
1 תגובות
לימודי תואר M. teach בשפה העברית
אנואר
1 תגובות
לימודי חינוך על מנת להמשיך ללימוד ביבליותרפיה
רחל
1 תגובות
קורסי השלמות בהוראת האנגלית
ליטל
1 תגובות
הסמכה להוראת או הדרכת בישול
שושנה ליפן
1 תגובות
תעודת הוראה באנגלית ללא תואר
אפרת
1 תגובות
הוראה בתיכון - תעודת הוראה אוניברסיטה או במכללה
אחת
1 תגובות
צריך תואר ראשון בביולוגיה כדי ללמד ביולוגיה בתיכון?
לירון
1 תגובות
תעודת טיפול ניתוח התנהגות יישומי
סאלי אגבאריה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,448 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה 1,560 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה 1,243 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי 548 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים