קורס הוראה מתקנת ביחידה ללימודי חוץ שערי מדע ומשפט הוד השרון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי חינוך לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ שערי משפט - הוראה מתקנת.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אסטרטגיות למידה והוראה מותאמת ביחידה ללימודי חוץ המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט בהוד השרון


לאחרונה הולכת וגוברת המודעות ללקויות הלמידה ולדרכים שבהן ניתן לסייע לילדים שמתמודדים עמן. ביחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט בהוד השרון נערך קורס הוראה מותאמת ואסטרטגיות למידה, שבו יכולים מורים ומטפלים להכיר לעומק את התחום ולקבל הכשרה פרקטית להשתלבות בשלל תפקידים במערכת החינוך. לאורך הקורס נלמדים כלים מתקדמים לבנייה של אסטרטגיות למידה חדשניות בעזרתן יכולים התלמידים לחזק את הביטחון העצמי ולממש את הפוטנציאל האישי והלימודי. קורס זה מסייע למשתתפיו להרחיב את אפשרויות התעסוקה בעולם החינוכי והטיפולי.

 

תכנית הלימודים


במהלך קורס הוראה מתקנת, המשתתפים לומדים שיטות לשיפור ההישגים הלימודיים של תלמידיהם. הם בוחנים כיצד ניתן לעודד הצלחה בלימודים ושיפור הביצועים תוך חיזוק תחושת המסוגלות, פיתוח עצמאות בלמידה ובניית כישורים חברתיים.


בתכנית מספר ערוצים, בהם טכניקות לשיפור של תהליכי שפה ולמידה; מיומנויות לשיפור האנגלית, יכולות הכתיבה והקריאה והכישורים הכמותיים של התלמידים; לימוד ההיבטים הרגשיים של תלמידים עם לקויות למידה; ובנייה של תכניות למידה המותאמות למוקדי הקושי האישיים של התלמידים.


המשתתפים מתוודעים לחשיבותן של אסטרטגיות הלמידה ובוחנים גישות לפיתוח למידה יעילה יותר. הם סוקרים מספר שיטות הוראה שאותן הם יכולים ליישם בעבודתם עם התלמידים ומתוודעים לדרכים לארגון מידע שיכולות לסייע ללומדים צעירים. כמו כן, הקורס כולל מודול מוכנות לכיתה א' שיכול להרחיב את האפשרויות המקצועיות העומדות בפני הבוגרים.

 

 

מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כ - 120 שעות לימוד. התלמידים משלבים בין שיעורים פרונטליים לבין לימוד עצמאי בממשק מקוון שבו נכלים שיעורים מוקלטים ומצגות לצורך תרגול נוסף בין המפגשים בכיתה. כמו כן, הקורס כולל פרקטיקום יישומי שבו המשתתפים מתרגלים את הטכניקות הלימודיות וצוברים ניסיון בתחום. הפרקטיקום כולל גם רפלקציה בקבוצות ודיון באתגרים ודילמות מן השטח.


כדי לסייע לבוגרים אחרי סיום התכנית, מוסד הלימוד מציע גם ליווי אישי לסטודנטים שמעוניינים להקים עסקים עצמאיים בתחום ההוראה המתקנת ואסטרטגיות הלמידה. המשתתפים יכולים לקחת חלק בסדנאות כתיבת קורות חיים ובכנסי מעסיקים. כמו כן, באפשרותם להסתייע בייעוץ מטעם יועצים עסקיים שבו ניתנים כלים לפתיחת עסק.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך קורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת כוללים:

 

  • עבודה פרטנית וקבוצתית עם תלמידים
  • מאפיינים חברתיים של ילדים עם לקויות למידה
  • הפרעות קשב וריכוז ADHD
  • הוראה מתקנת בחשבון
  • הוראה מתקנת באנגלית
  • מוכנות לכיתה א'
  • סגנונות ואסטרטגיות בהוראה
  • שיפור תהליכי למידה

 

סגל הוראה


סגל הקורס מורכב ממומחים בתחומי לקויות הלמידה ואסטרטגיות הלמידה. ביניהם אפשר למנות בעלי תואר דוקטור בהוראה שמחקריהם מתמקדים באסטרטגיות למידה; מאבחנים דידקטיים; מומחים להפרעות קשב וריכוז ועוד. רבים מן המרצים הם בעלי קליניקות פרטיות בתחום הליווי והסיוע ללקויי למידה.


על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט ניתן ללמוד בתכניות נוספות ללימודי תעודה, כגון קורס הכשרת יועצים עסקיים וקורס עוזרי בטיחות בבניה. הקורסים מתמקדים במיומנויות פרקטיות החיוניות לבעלי מקצוע בשוק הדינמי של היום. הם משלבים מגוון פרויקטים ותכנים מעשיים כדי לעזור לסטודנטים בפיתוח כישורים מקצועיים חשובים.


במוסד הלימוד שואפים לסייע לתלמידים לקראת השתלבותם בשוק העבודה. כך פועלת ביחידה ללימודי חוץ חממת תעסוקה שמקנה שירותי ייעוץ והכוונה לקראת ראיונות וכתיבת קורות חיים. כמו כן, עורכים בחממה כנסים ואירועים בהם נפגשים עם מעסיקים מארגונים שונים.


תנאי קבלה


התכנית מיועדת לבעלי ניסיון בתחומי החינוך והטיפול, שמעוניינים לקבל כלים לסיוע לילדים עם לקויות למידה. בין היתר, יכולים ללמוד בקורס העוסקים בהוראה, אימון, הנחייה וטיפול שברשותם ניסיון מקצועי בתפקידם ורקע בעבודה עם ילדים.


תעודה


למשתתפים שעומדים בכל החובות בקורס מוענקת תעודת "בוגרי אסטרטגיות למידה והוראה מותאמת" שניתנת מטעם היחידה ללימודי חוץ. כדי לקבל את התעודה עליהם לעמוד בחובות הנוכחות של הקורס ולהגיש בהצלחה את פרויקט הגמר.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי חוץ שערי מדע ומשפט בהוד השרון

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp