קורס ייעוץ עסקי ביחידה ללימודי חוץ שערי מדע ומשפט הוד השרון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על שערי מדע ומשפט חוץ - ייעוץ עסקי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אלון גל

פרופ' יורם יובל

פרופ' יוסי יסעור

ד"ר תמי אמיר

קורס הכשרת יועצים עסקיים ביחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט הוד השרון


ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט בהוד השרון מתקיים קורס הכשרת יועצים עסקיים. זהו קורס מקיף שבו מכשירים יועצים לסיוע לעסקים ותיקים ולכאלה בתחילת דרכם. תכנית זו מתקיימת בפיקוח של התאגדות העסקים ולשכת יועצי המס.


במוסד הלימוד מאמינים כי כדי לתת מענה איכותי ומקיף לצורכים של לקוחותיהם, יועצים עסקיים חייבים להיות בעלי הבנה רב תחומית, שתואמת את תהליכי השינוי במשק הדינמי והמורכב של היום. הקורס מאפשר למשתתפיו לפתח סל כלים מגוון זה תוך היכרות עם שלל סוגי עסקים וצורכיהם הייעודיים.


הקורס פותח שלל אפשרויות תעסוקה בפני בוגריו במגזר העסקי, הם יכולים לשמש יועצים עבור מנהלים, מיזמים וחברות בסקטור הציבורי והפרטי ולסייע לארגונים בהתמודדות עם שלל תהליכי שינוי וצמיחה. תלמידים מצטיינים בקורס יכולים להגיש מועמדותם להצטרפות למערך היועצים של התאגדות העסקים הקטנים. כמו כן, בוגרים שעומדים בדרישות הסף שך הקורס יכולים להשתלב בפרויקטים ממשלתיםי ומכרזים שונים.


תכנית הלימודים


במהלך קורס זה, התלמידים מקבלים מגוון של כלים הנחוצים בסל הכלים של יועצים עסקיים, תוך היכרות עם שלל שיטות בתחומי הייעוץ והאימון. לאורך התכנית מתמקדים בחמישה מודלים מרכזיים שכל אחד מהם מהווה מקצוע בפני עצמו ופותח הזדמנויות מקצועיות בפני משתתפי הקורס. מודלים אלה כוללים ייעוץ כלכלת המשפחה, ייעוץ לעסקים קטנים, ייעוץ משכנתאות הממוקד לעסקים ולמשפחות, אימון עסקי והכשרת מרצים.


המשתתפים רוכשים מגוון של כלים דרכם ניתן לסייע למנהלים ולבעלי עסקים ומיזמים, תוך שימת דגש על הצורכים הייחודיים של בעלי עסקים קטנים. הם מתוודעים לסוגיות פיננסיות ומימוניות, לכלים משפטיים ולסוגיות במיסוי וגם מפתחים מיומנויות יעוץ שיווקי בפלטפורמות מדיה דיגיטליות בעזרתו ניתן לקדם עסקים חדשים.

 

כמו כן, הם מכירים תהליכים אסורים בניהול העסקי, לומדים כיצד להימנע מהם ואיך להתמודד עם מקרים אלה כדי לסייע לעסקים המצויים בקשיים. נוסף על כך, הם בוחנים כיצד לסייע לתהליך המעקב אחרי ניהול העסקים דרך בנייה של דוחות ניתוח ותכנון תהליכים עתידיים.

 

 

מתכונת הלימוד


היקפו של קורס יועצים עסקיים הוא כ - 220 שעות לימוד. הוא מחולק ל - 30 מפגשים שהיקפו של כל אחד מהם הוא כ - 4 שעות לימוד אקדמיות וכן 100 שעות להכשרה מעשית. במסגרת הכשרה זו התלמידים מתנסים הלכה למעשה בתהליכי ייעוץ עסקי תוך יישום מגוון הכלים הנלמדים במהלך התכנית.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים:

 

 • גיוס משקיעים
 • ייעוץ שיווקי חדשני
 • ניתוח דוחות כספיים
 • מודלים באימון עסקי
 • גיוס עובדים ומנהלים
 • כתיבת תכנית עסקית
 • מעבר מלואו טק להייטק
 • הבנה פנסיונית וביטוחית
 • דוחות בקרה לניהול עסקים

 

סגל הוראה


בין המרצים בקורס זה נכללים: נשיא לשכת יועצי המס; יושבת ראש התאגדות העסקים הקטנים; מנכ"ל ארגון מנהלי הלוגיסטיקה והרכש הישראלי; סמנכ"ל רשות המיסים; ומרצים נוספים בעלי ניסיון בתפקידי ייעוץ וניהול במגזר העסקי.


על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט נערכים קורסים נוספים להכשרה מקצועית. קורסים אלה כוללים בין היתר קורס ניהול פרויקטים בבניה, קורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת וקורס עוזרי בטיחות בבנייה.


מוסד הלימוד מתמקד בכלים הפרקטיים שנחוצים לאנשי המקצוע בעבודתם וכך משלב בקורסים השונים מגוון תכנים מעשיים, כגון פרויקטים, מפגשים עם מנהלים ובכירים בתעשייה והתנסויות מעשיות בשטח. כמו כן, היחידה מסייעת לבוגריה בהשתלבות בתעסוקה דרך הפעלת חממת תעסוקה שבה ניתנים שירותי סיוע בכתיבת קורות חיים ואיתור מעסיקים ושירותים נוספים.

 

תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס, על המועמדים לביות בעלי תואר ראשון בתחומים מתאימים, בהם לימודי מנהל עסקים, לימודי כלכלה, לימודי חשבונאות, לימודי עיצוב תעשייתי או לימודי הנדסה. ישנו יתרון למועמדים בעלי תואר שני בענפים אלה. כמו כן, עליהם להיות בעלי ניסיון בתפקידי ייעוץ, ניהול פרויקטים או הדרכה בסביבה ארגונית. במקרים מסוימים יכולים להתקבל מועמדים שאין ברשותם תואר אקדמי, אולם הם מחזיקים בניסיון מקצועי משמעותי ורלבנטי. מועמדים אלה נדרשים לעבור ראיון אישי שבו נבחן הרקע העסקי שלהם.


תעודה


למשתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל החובות הנדרשים מקבלים תעודת "יועץ מורשה".** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי חוץ שערי מדע ומשפט בהוד השרון

ssssssssss

פורום לימודי חשבונאות

תעודת הנהלת חשבונות 1+2 תורמת בלימודי ראיית חשבון?
יעל
1 תגובות
איפה יש מסלול הסבה לראיית חשבון?
רואא אבו שקרה
1 תגובות
עלות קורס בנקאות
נדין חנאני
1 תגובות
המרת תעודה הנהלת חשבונות
שמואל
1 תגובות
הנהלת חשבונות 3 או מדופלם?
קרן
1 תגובות
קורס בנקאות בזום
וגדאן
1 תגובות
איפה עדיף ללמוד ראית חשבון
מרזוק עאמר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים951 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין660 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,453 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp