קורס ייעוץ עסקי ביחידה ללימודי חוץ שערי מדע ומשפט הוד השרון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על שערי מדע ומשפט חוץ - ייעוץ עסקי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכשרת יועצים עסקיים ביחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט הוד השרון


ביחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט בהוד השרון מתקיים קורס הכשרת יועצים עסקיים. זהו קורס מקיף שבו מכשירים יועצים לסיוע לעסקים ותיקים ולכאלה בתחילת דרכם. תכנית זו מתקיימת בפיקוח של התאגדות העסקים ולשכת יועצי המס.


במוסד הלימוד מאמינים כי כדי לתת מענה איכותי ומקיף לצורכים של לקוחותיהם, יועצים עסקיים חייבים להיות בעלי הבנה רב תחומית, שתואמת את תהליכי השינוי במשק הדינמי והמורכב של היום. הקורס מאפשר למשתתפיו לפתח סל כלים מגוון זה תוך היכרות עם שלל סוגי עסקים וצורכיהם הייעודיים.


הקורס פותח שלל אפשרויות תעסוקה בפני בוגריו במגזר העסקי, הם יכולים לשמש יועצים עבור מנהלים, מיזמים וחברות בסקטור הציבורי והפרטי ולסייע לארגונים בהתמודדות עם שלל תהליכי שינוי וצמיחה. תלמידים מצטיינים בקורס יכולים להגיש מועמדותם להצטרפות למערך היועצים של התאגדות העסקים הקטנים. כמו כן, בוגרים העומדים בדרישות הסף של הקורס יכולים להשתלב בפרויקטים ממשלתיםי ומכרזים שונים.


תכנית הלימודים


במהלך קורס זה, התלמידים מקבלים מגוון של כלים הנחוצים בסל הכלים של יועצים עסקיים, תוך היכרות עם שלל שיטות בתחומי הייעוץ והאימון.


המשתתפים רוכשים מגוון של כלים דרכם ניתן לסייע למנהלים ולבעלי עסקים ומיזמים, תוך שימת דגש על הצורכים הייחודיים של בעלי עסקים קטנים. הם מתוודעים לסוגיות פיננסיות ומימוניות, לכלים משפטיים ולסוגיות במיסוי וגם מפתחים מיומנויות יעוץ שיווקי בפלטפורמות מדיה דיגיטליות בעזרתו ניתן לקדם עסקים חדשים.

 

כמו כן, הם מכירים תהליכים אסורים בניהול העסקי, לומדים כיצד להימנע מהם ואיך להתמודד עם מקרים אלה כדי לסייע לעסקים המצויים בקשיים. נוסף על כך, הם בוחנים כיצד לסייע לתהליך המעקב אחרי ניהול העסקים דרך בנייה של דוחות ניתוח ותכנון תהליכים עתידיים.

 

 

מתכונת הלימוד


ניתן ללמוד במתכונת פרונטלית או כקורס אונליין.


הקורס כולל ממשק אינטרנטי ובו מצגות ושיעורים מצולמים. בשיעורים משולבים תכנים עיוניים ופרקטיים כדי לסייע למשתתפים לפתח כלים הנדרשים ליועצים בשטח.
 

נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים:

 

  • גיוס משקיעים
  • ייעוץ שיווקי חדשני
  • ניתוח דוחות כספיים
  • מודלים באימון עסקי
  • גיוס עובדים ומנהלים
  • כתיבת תכנית עסקית
  • מעבר מלואו טק להייטק
  • הבנה פנסיונית וביטוחית
  • דוחות בקרה לניהול עסקים

 

סגל הוראה


בין המרצים בקורס זה נכללים: נשיא לשכת יועצי המס; יושבת ראש התאגדות העסקים הקטנים; מנכ"ל ארגון מנהלי הלוגיסטיקה והרכש הישראלי; סמנכ"ל רשות המיסים; ומרצים נוספים בעלי ניסיון בתפקידי ייעוץ וניהול במגזר העסקי.


על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט נערכים קורסים נוספים להכשרה מקצועית. קורסים אלה כוללים בין היתר קורס ניהול פרויקטים בבניה, קורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת וקורס עוזרי בטיחות בבנייה.


מוסד הלימוד מתמקד בכלים הפרקטיים שנחוצים לאנשי המקצוע בעבודתם וכך משלב בקורסים השונים מגוון תכנים מעשיים, כגון פרויקטים, מפגשים עם מנהלים ובכירים בתעשייה והתנסויות מעשיות בשטח. כמו כן, היחידה מסייעת לבוגריה בהשתלבות בתעסוקה דרך הפעלת חממת תעסוקה שבה ניתנים שירותי סיוע בכתיבת קורות חיים ואיתור מעסיקים ושירותים נוספים.

 

תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס, על המועמדים לביות בעלי תואר ראשון בתחומים מתאימים, בהם לימודי מנהל עסקים, לימודי כלכלה, לימודי חשבונאות, לימודי עיצוב תעשייתי או לימודי הנדסה. ישנו יתרון למועמדים בעלי תואר שני בענפים אלה. כמו כן, עליהם להיות בעלי ניסיון בתפקידי ייעוץ, ניהול פרויקטים או הדרכה בסביבה ארגונית. במקרים מסוימים יכולים להתקבל מועמדים שאין ברשותם תואר אקדמי, אולם הם מחזיקים בניסיון מקצועי משמעותי ורלבנטי. מועמדים אלה נדרשים לעבור ראיון אישי שבו נבחן הרקע העסקי שלהם.


תעודה


בוגרים העומדים בהצלחה בבחינת הסיכום מקבלים תעודה רשמית של התאגדות העסקים. מצטיינים יכולים להשתלב במערך הייעוץ של חטיבת היועצים העסקיים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי חוץ שערי מדע ומשפט בהוד השרון

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp