לימודי חוץ אילת

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ אילת.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


היחידה ללימודי חוץ - אילת


אודות היחידה ללימודי חוץ אילת


היחידה ללימודי חוץ אילת מאפשרת לתושבי העיר אילת והסביבה ללמוד במבחר תכניות ללימודי תעודה והכשרות מקצועיות. תכניות הלימוד ביחידה ללימודי חוץ עוסקות בענפים שיש להם ביקוש בשוק העבודה של היום והן מתמקדות בכלים המעשיים שנחוצים לאנשי המקצוע כדי לעמוד בדרישות השוק הדינמי והתחרותי של ימינו. בעזרת הכלים הנרכשים במסגרת הקורסים ביחידה יכולים המשתתפים לפתח קריירה בתחום חדש, לשדרג קריירה קיימת וכן לרכוש מיומנויות נחוצות לפיתוח יזמות עסקית.


בין שלל תכניות הלימוד ביחידה ניתן למצוא קורסים שבהם מוענקות תעודות בין לאומיות וכן הכשרות ממשלתיות שמתקיימות בפיקוח מלא ומקנות לתלמידיהם תעודה ממשלתית. חלק מן ההכשרות מתקיימות בשיתוף עם התאגדות העסקים, שמסייעת ליזמים ובעלי עסקים בתחילת דרכם ומקנה להם שירותי ליווי עסקי וייעוץ. כמו כן, ניתן ללמוד במוסד זה בקורסים שמשלבים מיומנויות ניהוליות וכלים ביזמות, מה שיכול לסייע לתלמידים לפתח עצמם מבחינה מקצועית ולהקים מיזמים ועסקים משלהם.


מסלולי לימודי התעודה משלבים מגוון רחב של תכנים פרקטיים כדי לסייע לתלמידים לצבור ניסיון מעשי לקראת היציאה לשוק העבודה. בחלקם ניתן להיעזר בספרי לימוד לצד ממשק אינטרנטי שבו ישנה גישה לשיעורים מצולמים, מצגות קורסים ופורומים להתייעצות עם מרצים. חלק מן התכניות כוללות סיורים לימודיים או מפגשים עם מומחים מנוסים בתחום הנלמד. כמו כן, במרבית הקורסים עורכים התלמידים פרויקטים יישומיים שבהם מתרגלים את מכלול הכלים הנלמדים ומיישמים אותם על בעיות אמיתיות מן השטח. תכניות הלימוד בקורסים אלה מתעדכנות בהתאם להתפתחויות העדכניות במשק, כדי להכין את התלמידים לקראת אתגרים עכשוויים עמם הם צפויים להתמודד בצאתם לשוק העבודה אחרי סיום ההכשרות.


כדי לסייע לתלמידים בעת פיתוח דרכם המקצועית, פועלת במוסד הלימוד חממת פיתוח קריירה. חממה זו מסייעת לדורשי העבודה והיא מפעילה שיתופי פעולה עם גופים רשמיים שונים כגון לשכות מסחר, התאגדות העסקים, שירותי התעסוקה ועוד. במקרה הצורך מוסד הלימוד גם מאפשר לתלמידיו לקבל סיוע כגון עזרה בכתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה אצל מעסיקים פוטנציאליים ועוד. בוגרים המכוונים לקריירה כעצמאיים יכולים לקבל ייעוץ לקראת צעדיהם הראשונים כבעלי עסקים או מיזמים ולעזרה בבניית התכנית העסקית ובתכנון האסטרטגיה של העסק בתחילת דרכו.


מלגות


היחידה ללימודי חוץ אילת מציעה מגוון של מלגות לתלמידיה. אלה הן מלגות לימודי תעודה שמותאמות למגוון של קהלי ידע. בין היתר מעניקים ביחידה מלגות לתלמידים העוסקים במקצועות שוחקים, מלגות על רקע סוציו אקונומי, מלגות לעצמאיים ובעלי חברות ומלגות לתלמידים העומדים בפני המעבר מקריירה כשכירים לעצמאיים. ניתן לקבל גם מלגות בשיתוף מרכזי הצעירים בערים השונות.


נוסף על כך, מציעים ביחידה מלגות לתלמידים מעל גיל 45. המלגות מוענקות לבני 45 ומעלה שעוסקים במקצועות שוחקים ועומדים בחובות הלימוד בקורסים. יש לציין כי המלגות עשויות להשתנות מעת לעת, מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לקבלת הפרטים המדויקים ביותר לגבי מלגות הלימוד.


קהל יעד ותנאי קבלה


ביחידה ללימודי חוץ באילת מציעים קורסים המתאימים לקהל ידע נרחב של תלמידים. ניתן למצוא קורסים המתאימים לאנשי מקצוע המעוניינים לשדרג את סל הכלים המקצועי שברשותם, לצד קורסים המיועדים למעוניינים לרכוש את הכלים הנדרשים להשתלבות בתחום חדש. ברבים מן הקורסים יכולים ללמוד גם מי שאין ברשותם ניסיון מקצועי קודם בתחום הנלמד, אולם קיימות הכשרות שמיועדות בעיקר לעובדים מנוסים בענף או לבעלי רקע לימודי מתאים.


במסגרת תנאי הקבלה ללימודי התעודה בדרך כלל מתקיימים ראיונות אישיים או מבדקי מיון פנימיים שעורכת היחידה. במהלך הראיונות הללו נבדק הרקע הקודם של המועמדים בתחום הנלמד, מבחינה לימודית ומקצועית. לרוב יש דרישה להציג אישורים מטעם מעסיקים או גורמים רשמיים אחרים המעידים על השכלה או ניסיון פרקטי מקצועי. בקורסים המפוקחים על ידי גורמים ממשלתיים כפופים תנאי הקבלה בדרך כלל לדרישות החוק ולהנחיות של אותם גופים.


חשוב להדגיש - תנאי הקבלה לקורסים עשויים להשתנות מעת לעת. אנו ממליצים לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת הפרטים המלאים והמדויקים בנוגע לתנאי הקבלה לכל קורס.

 

מסלולי הלימוד ביחידה ללימודי חוץ אילת


ביחידה ניתן ללמוד הכשרות מקצועיות בתחומים מבוקשים כגון בניין ותשתיות, בטיחות, חינוך והנחייה, קורסי ניהול ועוד. בכל אחד מן התחומים הללו מותאם חומר הלימוד לאתגרים ודילמות עכשוויים מן התעשייה במטרה לצייד את התלמידים בסל מיומנויות פרקטי החיוני להמשך דרכם. בין שלל הקורסים אותם ניתן ללמוד ביחידה ללימודי חוץ אילת מתקיימים המסלולים הבאים:


קורס ניהול פרויקטים בבניה - המסלול מעניק לתלמידיו הסמכה ממשלתית לפיקוח ולניהול של פרויקטים בתחום הבנייה והתשתיות. קורס מנהלי פרויקטים בבניה כולל כמה תחומי לימוד מרכזיים, בהם ניהול פרויקטים בהתמחות ב - PMI, היכרות עם תוכנת ניהול הפרויקטים MS Project, לימוד תחום מיסוי הנדל"ן בהתאם להנחיות לשכת יועצי המס, הכשרה כמפקחים בכירים למניעת ליקויי בנייה וכן מודול המקיף מושגים בהנדסת ערים ובינוי. הקורס מתקיים במתכונת קורס ערב חד שבועי, הוא כולל כ - 120 שעות לימוד.

 

קורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת - במהלך קורס זה, יכולים מורים, מאמנים, מטפלים ומנחים להכיר כלים מרכזיים בתחום ההוראה המתקנת. במסלול לומדים על שלל אסטרטגיות התערבות ושיטות אבחון דרכן ניתן לסייע לתלמידים לייעל את אסטרטגיות הלמידה שלהם באופן המותאם להם ולצורכיהם. המשתתפים עוסקים בכמה תחומי לימוד כגון חשבון, קריאה וכתיבה ואנגלית וסוקרים גם שיטות להתמודדות עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז. היקפה של התכנית כ - 120 שעות.


קורס עוזר בטיחות - קורס עוזרי בטיחות מותאם להנחיות החדשות של מינהל הגהות והבטיחות התעסוקתית הקובעות באילו אתרים נדרשת על פי חוק העסקת עוזר בטיחות לסיוע למנהלי העבודה באתר. במהלך הקורס לומדים על שלל סוגיות בטיחותיות בתחום התשתיות והבניין ולומדים על דרכים לדיווח ופיקוח שיכולות לסייע לשמור על חיי אדם. במהלך התכנית, שהיקפה כ - 45 שעות לימוד, סוקרים היבטים מקצועיים והתנהגותיים רלבנטיים לעבודתם של עוזרי הבטיחות בהתאם לדרישות החוק.

 

קורס הכשרת יועצים עסקיים - הקורס להכשרת יועצים עסקיים נערך בפיקוח של לשכת יועצי המס ושל התאגדות העסקים. במהלכו המשתתפים יכולים להכיר את שלל הכלים העדכניים בתחומי הייעוץ והאימון בסביבה הארגונית והעסקית. הקורס מקיף שלל תחומים מבוקשים שבהם עוסקים היועצים בעבודתם כגון ייעוץ פיננסי, ייעוץ משכנתאות, ייעוץ לכלכת המשפחה ועוד. המסלול מיועד בעיקר לאקדמאים בתחומי הכלכלה, מינהל העסקים, ההנדסה וראיית החשבון, עם עדיפות לבעלי תואר שני וכן לבעלי ניסיון מקצועי משמעותי בתחום ההדרכה בעולם העסקי. תלמידים מצטיינים יכולים להגיש מועמדות להשתלבות במערך היועצים שמפעילה התאגדות העסקים הקטנים לאחר תום הקורס. חלקם גם משולבים בפרויקטים ממשלתיים שונים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,656 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן 945 חוות דעת

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב 1,447 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה 1,250 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים