קורס מפתחי BI בסמארט קולג`

שירות אישי - צור קשר

סמארט קולג`
סמארט קולג`
סמארט קולג`
סמארט קולג`

אהבת? שתף ב:

קורס מפתחי בינה עסקית BI בהתמחות MDX בסמארט קולג' - Smart College


מכללת סמארט מציעה לעובדים בהייטק בעלי ניסיון בתוכנה ומערכות מידע ללמוד בקורס פיתוח בינה עסקית BI ולהכיר כלים מתקדמים ופרקטיים להתקדמות לתפקידי מפתחי BI בתעשייה. המסלול מותאם לפיתוחים עדכניים בשוק והוא כולל מגוון תרגולים פרקטיים שדרכם המשתתפים לומדים להתמודד עם אתגרים מעשיים במידול נתונים. דרך הידע הנרכש בקורס יכולים הבוגרים לעשות שימוש מושכל בנתונים לצורך קבלת ערך עבור הארגון.


תכנית הלימודים


במסלול זה המשתתפים דנים בחשיבות ההולכת וגוברת של תחום ה - BI ובוחנים יישומי בינה עסקית שמותאמים לצורכי השוק. הכשרה זו כוללת שימוש בסוויטת נתונים של מיקרוסופט Microsoft SQL server - SSIS, SSAS ו - SSRS.


בתחילת ההכשרה מתקיים מודול ללימוד שפת השאילתות SQL. המשתתפים לומדים מושגים מתחום מסדי הנתונים ו - DBA ומפתחים מיומנויות גבוהות ב - SQL. לאחר מכן, ממשיכים למודול ליבת הקורס בתחום ה - BI. המשתתפים לומדים על פלטפורמות BI של מיקרוסופט וסוקרים דרכים לשילוב יישומי אקסל בתחום הבינה העסקית. לאורך המסלול הם בוחנים כלים כגון SSIS המאפשר שליפה של מידע וטעינתו למחסן נתונים, כלי SSAS ליצירה של בסיסי נתונים רב ממדיים שדרכם ניתן לתחקר את המידע באופן מתקדם, וכלי SSRS לעיצוב ויצירה של דוחות מתקדמים ולמתן של הרשאות והפצתן.

 


מתכונת הלימוד


בקורס זה כ - 40 מפגשים והוא נפרש על פני כ - 170 שעות ואורכו כשלושה חודשים. התלמידים לוקחים חלק בהרצאות עיוניות פרונטליות וכן בהדגמות וסימולציות שמאפשרות להכיר מקרוב את סביבת הלמידה. כמו כן, הם מקבלים חומרי לימוד המאפשרים חזרה על החומר וכוללים שלל הסברים ודוגמאות.


כמו כן, תלמידי הקורס מבצעים פרויקט התמחות, הם מקבלים מטלות המסכמות ומשלבות את מכלול הידע הנרכש בקורס. הפרויקט מאפשר לצבור כלים מעשיים ולפתח ידע בפתרון של תקלות שעשויות לעלות בתהליכי פיתוח BI. הפרויקט מלווה בסיוע של המרצה שמקדיש בכל שיעור זמן למענה על שאלות ולחניכת התלמידים.


נושאי הלימוד

 

 

  • Power BI
  • ניתוח מודל נתונים
  • הקמת מסדי נתונים
  • שפת השאילתות SQL
  • יצירה ועיצוב של דוחות
  • טעינה וטיוב נתונים ETL
  • בסיס נתונים וקוביית OLAP


סגל הוראה


מנחה הקורס הוא מהנדס תעשייה וניהול שמומחה במערכות מידע. ברשותו כ - 11 שנות ניסיון בתחום הבינה העסקית. הוא עוסק בייעוץ לארגונים בתחום זה והקים מסדי נתונים עבור שלל ארגונים גדולים.


על מוסד הלימוד


סמארט קולג' היא מכללה למקצועות ההייטק שבה ניתן ללמוד במגוון הכשרות מקצועיות. במוסד הלימוד שואפים להכיר לתלמידים את הטכנולוגיות החדשניות והעדכניות בשוק מתוך היכרות עם האופי הדינמי של התעשייה ועם צורכיה המשתנים. כמו כן, המכללה מסייעת לתלמידים בדרכם לקראת ההשתלבות בשוק דרך עזרה והדרכה בכתיבת קורות חיים ובהכנה לראיונות עבודה.


בין הקורסים הנוספים שאותם ניתן ללמוד במכללה נכללים קורס פול סטאק, קורס פיתוח פייתון, קורס בדיקות תוכנה אוטומטיות, קורס בדיקות תוכנה ידניות, מסלול משולב בבדיקות תוכנה, קורס ניהול מדיה חברתית ועוד.


תנאי קבלה


תכנית זו מתאימה למועמדים שברשותם רקע מקצועי טכני בענפים כגון בדיקות תוכנה, מערכות מידע, פיתוח תוכנה ותשתיות. הקורס מיועד בעיקר לאקדמאים שברשותם תואר ראשון לפחות בתחומים כגון מערכות מידע, הנדסת תעשייה וניהול, כלכלה או מנהל עסקים. על המועמדים להוכיח מיומנויות הבנה של מידע עסקי ויישומי בטכנולוגיה.


מתקבלים מועמדים ששולטים בשפה האנגלית ומתמצאים בעבודה מול מחשב ברמה תפעולית. כמו כן, כחלק מתנאי הקבלה עליהם לעבור ראיון אישי מול יועץ לימודים ולצלוח בחינה פנימית שעורכת המכללה.

 

  • כמה מרוויחים עובדי BI? קראו עוד על שכר BI


תעודה


מכללת סמארט מעניקה לבוגרי הקורס שעומדים בכל חובותיהם תעודת הסמכה "מפתחי בינה עסקית BI".

למידע נוסף לחצו: סמארט קולג` - Smart College

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם