לימודי כלכלה וניהול בהתמחות נדל"ן באקדמית תל אביב יפו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי כלכלה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על האקדמית תל אביב - כלכלה וניהול בהתמחות נדל"ן.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי כלכלה וניהול עם התמחות בנדל"ן - האקדמית תל אביב יפו


אחד הנושאים המשמעותיים בשיח הכלכלי והחברתי בארץ הוא הדיור. ישראל היא מדינת הגירה מוגבלת קרקע וכך תחום הנדל"ן הפך עם השנים לנושא מרכזי על סדר היום. מקבלי ההחלטות נדרשים להביא בחשבון גורמים כגון הפחתת מחירי דיור וקביעת מדיניות חדשנית. במקביל להתפתחויות משמעותיות בנדל"ן למגורים עולה חשיבותו של תחום הנדל"ן המניב כהשקעה לגופים מוסדיים ופרטיים. כדי להתמצא בתחום זה חשוב להבין את התהליכים המתחוללים כיום בשוק הנדל"ן, הן המקומי והן הגלובלי.


במסגרת לימודי כלכלה וניהול של האקדמית תל אביב יפו הסטודנטים יכולים לבחור במסלול התמחות בנדל"ן. תכנית זו מאפשרת להם להעמיק במגוון של מגמות עכשוויות בשוק הנדל"ן והיא מכשירה את בוגריה להשתלב בתפקידים ניהוליים בפיקוח על פרויקטים נדל"ניים, להוביל תהליכי קביעה ועיצוב של מדיניות נדל"ן ולקחת חלק באחד השווקים הפורחים במשק הישראלי.


תכנית הלימודים


תכנית לימודי כלכלה וניהול שמה דגש על הכלכלה הגלובלית והכלכלה הישראלית כאחד. במסגרת ההתמחות בנדל"ן, הסטודנטים מעמיקים בתהליכים בשוק הנדל"ן ודרכם מקבלים הכשרה לקבלת החלטות ולעיצוב מדיניות ציבורית בתחום זה. נוסף על כך, הם מפתחים מיומנויות ביקורת ובדיקה של פרויקטים מורכבים לתחום המגורים, התעשייה והמסחר.


לאורך הלימודים, הם מקבלים ידע תיאורטי ומעשי לבדיקת כדאיות של השקעות ולאיתור פתרונות מימון בנדל"ן פרטי וציבורי. הסטודנטים מקבלים ידע נרחב שחיוני להבנה מעמיקה של שוק הנדל"ן תוך שימת דגש על היבטים בתכנון, מיסוי ומשפט.


כדי לסייע בהכשרתם של הסטודנטים לשלל תפקידים בשוק הנדל"ן, הם מקבלים כלים לניתוח השפעה של מדיניות כלכלית על תחום הנדל"ן ולניתוח הדינמיקה בשוק של היום. במקביל ללימוד המימד העסקי של התחום, הסטודנטים שמים דגש על היבטים מקרו כלכליים וחברתיים, בפרט בתחום המגורים. הם בוחנים מודלים כלכליים לניתוח של שוק הנדל"ן ולומדים על מודלים אלטרנטיביים בשוק תוך עיסוק בשאלות בצדק חברתי ודיור ציבורי.


מתכונת הלימוד


לימודי כלכלה וניהול נפרשים על פני כשלוש שנים, בהתמחות נדל"ן בוחרים בשנה הראשונה. הסטודנטים במסלול לוקחים חלק בקורסים עיוניים וכן משתתפים בהרצאות אורח של מומחים בתחומים כגון ניהול חברות השקעה בנדל"ן, ניהול כספים וניהול נדל"ן בבנקים.


נוסף על כך, הם משתתפים בהתמחות מעשית שמתקיימת בארגונים ציבוריים ועסקיים. מטרתה של ההתמחות היא לסייע לסטודנטים לפתח כלים חיוניים לקריירה כבר במהלך הלימודים. בהתמחות צוברים ניסיון פרקטי ומכירים ארגונים ובעלי תפקידים בתחום הנדל"ן. את ההתמחות מבצעים בשנה השלישית ללימודים והיא מרוכזת ביום שבועי, תוך ליווי של סגל המרצים.

 

נושאי הלימוד


סטודנטים בהתמחות נדל"ן לומדים על שלל נושאים, כגון:

 

  • כלכלה יישומית
  • תורת המחירים
  • יסודות באסטרטגיה
  • שיווק למיזמים חדשים   
  • דיני עסקים
  • מימון נדל"ן
  • כלכלת ישראל   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


במסגרת לימודי כלכלה וניהול באקדמית תל אביב יפו, מתקיימים מסלולי לימוד נוספים כגון לימודי כלכלה וניהול בהתמחות שוק ההון, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות משאבי אנוש, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות יזמות, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות ניהול שירות ועוד.


נוסף על כך, ניתן ללמוד בעוד שלל תכניות לתואר ראשון ולתואר שני. בין התכניות הפועלות במוסד זה אפשר למנות לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי מערכות מידע, לימודי מדעי המחשב ותכניות נוספות. בוגרים יכולים להמשיך בין היתר גם לתואר שני במנהל עסקים בהתמחויות שונות.


תנאי קבלה


הקבלה ללימודים בתכנית זו נעשית על פי שקלול ממוצע הציונים בתעודת הבגרות עם הציון בפסיכומטרי. המועמדים צריכים להציג ציון של לפחות 80 ברמת 4 יחידות לימוד בבגרות במתמטיקה, או ציון עובר בבגרות ברמת 5 יחידות לימוד. מומלץ לפנות אל מוסד הלימודים לצורך קבלת הפרטים המדויקים לגבי תנאי הקבלה ללימודים במסלול.


תעודה


סטודנטים שעומדים בהצלחה בכל דרישות התכנית זכאים לקבל תואר ראשון BA בכלכלה וניהול מטעם האקדמית תל אביב יפו.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית תל אביב יפו

עוד מסלולי לימוד - האקדמית תל אביב יפו

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp