לימודי כלכלה וניהול בהתמחות נדל"ן באקדמית תל אביב יפו

שירות אישי - צור קשר

האקדמית תל אביב יפו
האקדמית תל אביב יפו

אהבת? שתף ב:

לימודי כלכלה וניהול עם התמחות בנדל"ן - האקדמית תל אביב יפו


אחד הנושאים המשמעותיים בשיח הכלכלי והחברתי בארץ הוא הדיור. ישראל היא מדינת הגירה מוגבלת קרקע וכך תחום הנדל"ן הפך עם השנים לנושא מרכזי על סדר היום. מקבלי ההחלטות נדרשים להביא בחשבון גורמים כגון הפחתת מחירי דיור וקביעת מדיניות חדשנית. במקביל להתפתחויות משמעותיות בנדל"ן למגורים עולה חשיבותו של תחום הנדל"ן המניב כהשקעה לגופים מוסדיים ופרטיים. כדי להתמצא בתחום זה חשוב להבין את התהליכים המתחוללים כיום בשוק הנדל"ן, הן המקומי והן הגלובלי.


במסגרת לימודי כלכלה וניהול של האקדמית תל אביב יפו הסטודנטים יכולים לבחור במסלול התמחות בנדל"ן. תכנית זו מאפשרת להם להעמיק במגוון של מגמות עכשוויות בשוק הנדל"ן והיא מכשירה את בוגריה להשתלב בתפקידים ניהוליים בפיקוח על פרויקטים נדל"ניים, להוביל תהליכי קביעה ועיצוב של מדיניות נדל"ן ולקחת חלק באחד השווקים הפורחים במשק הישראלי.


תכנית הלימודים


תכנית לימודי כלכלה וניהול שמה דגש על הכלכלה הגלובלית והכלכלה הישראלית כאחד. במסגרת ההתמחות בנדל"ן, הסטודנטים מעמיקים בתהליכים בשוק הנדל"ן ודרכם מקבלים הכשרה לקבלת החלטות ולעיצוב מדיניות ציבורית בתחום זה. נוסף על כך, הם מפתחים מיומנויות ביקורת ובדיקה של פרויקטים מורכבים לתחום המגורים, התעשייה והמסחר.


לאורך הלימודים, הם מקבלים ידע תיאורטי ומעשי לבדיקת כדאיות של השקעות ולאיתור פתרונות מימון בנדל"ן פרטי וציבורי. הסטודנטים מקבלים ידע נרחב שחיוני להבנה מעמיקה של שוק הנדל"ן תוך שימת דגש על היבטים בתכנון, מיסוי ומשפט.


כדי לסייע בהכשרתם של הסטודנטים לשלל תפקידים בשוק הנדל"ן, הם מקבלים כלים לניתוח השפעה של מדיניות כלכלית על תחום הנדל"ן ולניתוח הדינמיקה בשוק של היום. במקביל ללימוד המימד העסקי של התחום, הסטודנטים שמים דגש על היבטים מקרו כלכליים וחברתיים, בפרט בתחום המגורים. הם בוחנים מודלים כלכליים לניתוח של שוק הנדל"ן ולומדים על מודלים אלטרנטיביים בשוק תוך עיסוק בשאלות בצדק חברתי ודיור ציבורי.


מתכונת הלימוד


לימודי כלכלה וניהול נפרשים על פני כשלוש שנים, בהתמחות נדל"ן בוחרים בשנה הראשונה. הסטודנטים במסלול לוקחים חלק בקורסים עיוניים וכן משתתפים בהרצאות אורח של מומחים בתחומים כגון ניהול חברות השקעה בנדל"ן, ניהול כספים וניהול נדל"ן בבנקים.


נוסף על כך, הם משתתפים בהתמחות מעשית שמתקיימת בארגונים ציבוריים ועסקיים. מטרתה של ההתמחות היא לסייע לסטודנטים לפתח כלים חיוניים לקריירה כבר במהלך הלימודים. בהתמחות צוברים ניסיון פרקטי ומכירים ארגונים ובעלי תפקידים בתחום הנדל"ן. את ההתמחות מבצעים בשנה השלישית ללימודים והיא מרוכזת ביום שבועי, תוך ליווי של סגל המרצים.

 

נושאי הלימוד


סטודנטים בהתמחות נדל"ן לומדים על שלל נושאים, כגון:

 

  • כלכלה יישומית
  • תורת המחירים
  • יסודות באסטרטגיה
  • שיווק למיזמים חדשים   
  • דיני עסקים
  • מימון נדל"ן
  • כלכלת ישראל   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


במסגרת לימודי כלכלה וניהול באקדמית תל אביב יפו, מתקיימים מסלולי לימוד נוספים כגון לימודי כלכלה וניהול בהתמחות שוק ההון, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות משאבי אנוש, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות יזמות, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות ניהול שירות ועוד.


נוסף על כך, ניתן ללמוד בעוד שלל תכניות לתואר ראשון ולתואר שני. בין התכניות הפועלות במוסד זה אפשר למנות לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי מערכות מידע, לימודי מדעי המחשב ותכניות נוספות. בוגרים יכולים להמשיך בין היתר גם לתואר שני במנהל עסקים בהתמחויות שונות.


תנאי קבלה


הקבלה ללימודים בתכנית זו נעשית על פי שקלול ממוצע הציונים בתעודת הבגרות עם הציון בפסיכומטרי. המועמדים צריכים להציג ציון של לפחות 80 ברמת 4 יחידות לימוד בבגרות במתמטיקה, או ציון עובר בבגרות ברמת 5 יחידות לימוד. מומלץ לפנות אל מוסד הלימודים לצורך קבלת הפרטים המדויקים לגבי תנאי הקבלה ללימודים במסלול.


תעודה


סטודנטים שעומדים בהצלחה בכל דרישות התכנית זכאים לקבל תואר ראשון BA בכלכלה וניהול מטעם האקדמית תל אביב יפו.

עוד מסלולי לימוד - האקדמית תל אביב יפו

מתוך פורום האקדמית תל אביב יפו

מדעי ההתנהגות במסלול פסיכולוגיה של הספורט
רז יקיר
ללא תגובה
קבלה לתואר ראשון בסיעוד
עמית ינאי
ללא תגובה
סוג כיסאות בבניין כלכלה
נוי
ללא תגובה
ממוצע בגרות בקבלה למדעי המחשב
רון
ללא תגובה
קבלה למדעי המחשב ללא פסיכומטרי
מאור
ללא תגובה
מכינה לפני תואר במדעי המחשב
נועה
ללא תגובה
האם יש כיסאות סטודנט או שולחן רגיל בבניין ווסטון?
Noam
2 תגובות
האם בוגרי חינוך יכולים להתקבל לתואר שני בפסיכולוגיה חינוכית?
ענת
ללא תגובה
מה תנאי הקבלה ללימודי סיעוד?
קרינה
1 תגובות
קבלה לתואר שני בייעוץ ארגוני
טל
ללא תגובה
לימודי מדעי המחשב במכללה האקדמית תל אביב יפו
שני קוברובסקי
1 תגובות
הסבה ללימודי המשך בפסיכולוגיה רפואית מייעוץ חינוכי
נעמי וינברג
1 תגובות
איזה מסלולי תואר שני מוצעים באקדמית תל אביב יפו?
אילונה ירוסלסמקי
1 תגובות
קבלה לאחות מוסמכת לאחות מעשית בגיל 40+
טטיאנה
1 תגובות
דרישות קבלה לסיעוד באקדמית תל אביב יפו
אורלי
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם