רוצה פרטים על קורס הונגרית?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הונגרית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס הונגרית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה ההונגרית - לימודי הונגרית


הונגרית היא שפה ייחודית שנחשבת מורכבת ללימוד, משום כך בוחרים רבים ללמוד את השפה במסגרת קורס מסודר ומובנה. קורס הונגרית הוא מסגרת יעילה ללימוד השפה, הן המדוברת והן הכתובה לשלל מטרות.


ללימוד השפה יתרונות רבים, היא פותחת דלת למגוון של קשרים עסקיים ואישיים ולעולם עשיר של תרבות, היסטוריה ואמנות. כיום ישנם למעלה מ - 15 מיליון דוברי הונגרית בעולם, רובם מתגוררים בהונגריה אך חלקם גם במדינות סמוכות כגון רומניה, סלובקיה וסרביה. בין ישראל והונגריה מתקיימים יחסים דיפלומטיים טובים, ידע בהונגרית יכול לסייע בפיתוח שיתופי פעולה עם חברות בהונגריה וכן לקידום יחסי מסחר עם המדינה.


כמו כן, הונגריה מהווה יעד לסטודנטים שמעוניינים בלימוד מקצועות כגון רפואה או וטרינריה. מטיילים בהונגריה, שידועה כמרכז תיירותי מבוקש, מגלים לעיתים כי ידע בהונגרית יכול לסייע להם מאוד במהלך הטיול, בעיקר מחוץ לערים הגדולות.


השפה ההונגרית


השפה ההונגרית היא עתיקה למדיי, הונגריה נמנית עם המדינות הוותיקות ביותר באירופה, ולאורך הדורות התעצבה בהשפעות של שפות שונות כגון לטינית, גרמנית וטורקית. בין נקודות הייחוד של השפה היא הטיית הפעלים שלה, שנעשית בשיטת הרמוניית התנועות, בניגוד לשיטת בנייני פעלים כפי שמקובל בשפות כגון עברית או ערבית. גם הצליליות של השפה היא ייחודית למדיי.


לימוד הונגרית למתחילים


בדומה לשפות אחרות, קורסים ללימוד הונגרית מתקיימים בדרך כלל תוך חלוקה לרמות הנקבעות בהתאם לשליטה הקודמת של התלמידים בשפה. קורס הונגרית למתחילים מיועד למי שאין ברשותם היכרות קודמת עם השפה או למי שברשותם ידע מועט בשיחה ובכתיבה. קורסים אלה מתמקדים בהקנייה של יסודות בשפה, כדי לאפשר שיחה בסיסית או קריאה של טקסטים ברמת קושי קלה יחסית.


בקורסים למתחילים בדרך כלל מכירים את התנועות והעיצורים, את האלף בית ההונגרי ואת טכניקות ההגיה האופייניות לשפה. מכאן ממשיכים ללימוד מילים בסיסיות ופרקטיות שניתן לעשות בהן שימוש בשיחות.


קורס הונגרית

 

הדגש בקורסים משתנה בין המוסדות, חלקם מתמקדים בעיקר בשפה המדוברת ובפיתוח מיומנויות שיחה בעל פה, בעוד אחרים מלמדים גם עקרונות בכתיבה ובקריאה. מרבית הקורסים משלבים בין שני ההיבטים הללו כדי להקנות מיומנויות פרקטיות בשימוש בשפה לשלל מטרות.


נוסף על הקורסים ברמת מתחילים ניתן למצוא גם קורסים בהונגרית למתקדמים. קורסים אלה מיועדים למי שכבר יש ברשותם בסיס בהונגרית ומעוניינים לשכלל ולפתח את יכולות השיחה ואת הביטוי בכתב.


מתכונת הלימוד


היקפם של קורסים ללימוד הונגרית משתנה בין מוסדות הלימוד, אולם רובם נפרש על פני כמה חודשים. בדרך כלל השיעורים מתקיימים במתכונת נוחה לשילוב עם עבודה והם נערכים אחת לשבוע, לרוב בשעות הערב.


ברוב המקרים הקורסים נערכים בקבוצות קטנות כדי לאפשר לתלמידים תרגול פרקטי וקבלת סיוע מן המורים. חלק מהמוסדות מציעים גם לימוד במסלולים פרטניים או פרטניים למחצה שבהם ניתן להתאים את התכנים הנלמדים למטרות האישיות ואת קצב הלמידה ללוח הזמנים האישי.


כדי לסייע ברכישת השפה באופן יעיל, הקורסים משלבים מגוון של תרגילים לשיחה, כתיבה וקריאה. חלק מן הקורסים עורכים סימולציות המדמות מצבים מחיי היום יום שבהם ניתן להיתקל ומקנים אוצר מילים רלבנטי בהונגרית להתמודדות עם סיטואציות אלה. במוסדות מסוימים התלמידים יכולים לתרגל את אוצר המילים הנלמד גם באמצעות שיחות אונליין עם המורים בין המפגשים, או שימוש באפליקציות לשינון אוצר המילים.


הקורסים משלבים בין לימוד פרונטלי ותרגול בכיתה לבין תרגול בבית, מתוך הבנה כי לימוד שפה חדשה מצריך תרגול וחזרה רבה להפנמת החומר. ברוב המקרים התלמידים מקבלים ערכת ספרי לימוד וכן גישה לאתרי לימוד שדרכם ניתן לחזור על החומר בכל שעות היום.


למי מתאים הקורס


קורס הונגרית יכול להתאים למגוון רחב של קהלים. הוא יכול להתאים בין היתר לאנשי עסקים שעומדים בפני שיתופי פעולה עם חברות בהונגריה או שמעוניינים לקדם יחסי מסחר עם המדינה. כמו כן, הקורס מתאים למי שעומדים בפני המבחנים הנדרשים כחלק מתהליך קבלת האזרחות ההונגרית וכן לסטודנטים שעומדים בפני לימודים בהונגריה ומעוניינים לשפר את שליטתם בשפת המקום. נוסף על כך, יוצאי הונגריה שמעוניינים להכיר את שפת המוצא שלהם יכולים גם הם ללמוד בקורס, וכך גם מטיילים שמעוניינים לטייל ברחבי הונגריה ולהכיר מקרוב את שפתה ותרבותה.


בחלק מן המקרים, מתקיימים מבחני מיון פנימיים על ידי המוסדות לפני תחילת הקורס. מבחנים אלה בודקים את הידע הקודם בהונגרית ומטרתם לסייע בחלוקת התלמידים לרמות. מבדקים אלה מתייחסים בעיקר למעוניינים ללמוד בקורסים ברמת מתקדמים, שמיועדים לבעלי שליטה חלקית או מלאה בשפה.


מוסדות

 

 

  • ברליץ (פרישה ארצית) - ברליץ הוא מרכז ללימוד שפות שבו ניתן ללמוד בקורסים ללימוד שלל שפות מרחבי העולם. קורס ההונגרית של ברליץ מתקיים בכמה רמות, קבוצות הלימוד מותאמות לרמת השליטה הקודמת של התלמידים בשפה. נוסף על המסלול הקבוצתי ניתן ללמוד באופן פרטני במתכונת אחד על אחד עם מורה. הקורס מתמקד בהונגרית מדוברת, אוצר המילים הנלמד במהלכו נלמד דרך השיחות הרבות שמתקיימות בו כבר מן השיעורים הראשונים. בברליץ ניתן ללמוד בעוד מבחר קורסים, כגון קורס הולנדית, קורס גרמנית, קורס צרפתית, קורס עברית, קורס סינית, קורס רוסית ועוד. כמו כן, מוסד זה עורך מגוון של קורסים ללימוד השפה האנגלית במבחר רמות, ממתחילים ועד מתקדמים.


אתם ודאי רוצים לדעת היכן עוד ניתן ללמוד את הקורס, מתי מתקיים יום פתוח ומה עלות התכנית. נציגי השירות האישי שלנו נמצאים כאן עם תשובות לכל שאלותיכם. אנו מזמינים אתכם להיעזר בשירות האישי שלנו חינם וכך לחסוך זמן וכסף.

 

לימודי הונגרית בחיפה


תושבי חיפה והצפון שמעוניינים ללמוד הונגרית סמוך למקום מגוריהם יכולים לקחת חלק בקורס המתקיים בברליץ חיפה. מרכז הלימוד בקריון מציע קורס הונגרית למתחילים וקורסים למתקדמים. הלימוד נעשה בשיטה פרקטית לצורך חיזוק השטף בעת השיחה. בקורס זה יכולים ללמוד תלמידים מחיפה, מהקריות ומיישובים סמוכים נוספים בצפון.


לימודי הונגרית תל אביב


קורס הונגרית בתל אביב מתקיים בכמה מוסדות, בהם ברליץ תל אביב. סניף תל אביב של ברליץ עורך מגוון של קורסים ללימוד שפות בהם קורס הונגרית שמתמקד בפיתוח שיחה קולחת בהונגרית וכולל מגוון תרגולים פעילים בעל פה. הקורס מתאים לתושבי תל אביב וערים נוספות במרכז שברצונם ללמוד הונגרית קרוב לבית ובמסלול נוח.

 


קורס הונגרית בהונגריה


אפשרות נוספת ללימוד השפה ההונגרית היא לימודים בהונגריה. בעיר בודפשט ובערים נוספים במדינה פועלים בתי ספר ללימוד שפות שבהם ניתן לקחת חלק בקורס הונגרית. יתרון של לימוד הונגרית בהונגריה היא השהות בסביבה הדוברת כולה את שפת הלימוד, מה שיכול לסייע להטמעה מהירה של השפה תוך שמיעתה בסביבה הטבעית שלה.


לימודי הונגרית באינטרנט חינם


המעוניינים ללמוד הונגרית במסלול גמיש יכולים לקחת חלק בקורסים אונליין ללימוד השפה. קורסים אלה בדרך כלל מתקיימים בתשלום, אם כי ניתן למצוא גם קורסים חינם ללימוד הונגרית. הקורסים המקוונים בדרך כלל מתמקדים בעקרונות בסיסיים בשפה ולרוב אינם מתאימים למתקדמים, אולם הם יכולים להקנות אוצר מילים ראשוני ולסייע לקבל חשיפה ראשונה לשפה המדוברת והכתובה. קורסים אלה יכולים גם להוות כלי לתרגול השפה עבור מי שכבר דוברים אותה ומעוניינים בתגבור נוסף.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס הונגרית?

רוצה לדעת יותר על קורס הונגרית?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס הונגרית