קורס אימון ילדים ונוער במכללת יוזמות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על יוזמות - אימון ילדים ונוער.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אימון ילדים ונוער - מכללת יוזמות


מאמנים את הדור הצעיר


מאמנים המתמחים בעבודה עם ילדים מתמקדים בהעצמת המתאמנים הצעירים שלהם ובהקנייה של סל כלים בעזרתו יוכלו להתמודד עם אתגרים, לחוות סיפוק אישי ולהגיע להצלחה בגילם הצעיר ובהמשך חייהם. אימון של ילדים או מתבגרים הוא אתגר לא פשוט, המאמנים צריכים לרכוש את אמנם של המתאמנים הצעירים, להבין את שפתם ולשתף איתם פעולה. אימון זה מצריך כלים ייעודיים שמותאמים לשלב ההתפתחותי של הילדים ולצורכים הייחודיים שלהם. האימון מצריך גם התנהלות מערכתית יחד עם מעגלים נוספים בחייהם של הילדים, כגון ההורים והמשפחה ובית הספר.


במכללת יוזמות מתקיים קורס אימון ילדים ונוער, שבו יכולים מאמנים לרכוש את הכלים הנדרשים להרחבת קהל המתאמנים שלהם גם למתאמנים בגילים צעירים. במהלך הקורס מכירים טכניקות להתמודדות עם צורכים ייחודיים אצל ילדים ובני נוער ומקבלים ידע שבעזרתו ניתן להעצים את המתאמנים לאורך שלבי ההתבגרות. בעזרת הכלים הנרכשים במסגרת הקורס יכולים מאמנים להרחיב את קהל הלקוחות שלהם ולפנות לאימון של אוכלוסיות ילדים ובני נוער במגוון של מסגרות.

 

קורס אימון ילדים ונוער נערך בכל שלוחותיה של מכללת יוזמות בפרישה ארצית. בין הערים בהן נערך קורס זה נכללות - חיפה, תל אביב, ירושלים, ראש פינה, ירכא, באר שבע, רחובות, אשדוד, רמת גן, נס ציונה, רעננה ועמיעד.

 

תכנית הלימודים


קורס זה מתמקד בהכשרתם של מאמנים לאימון של ילדים ומתבגרים. משתתפי התכנית ללימודי תעודה מבינים לעומק את עולמם של ילדים ובני נוער ולומדים על מאפיינים שייחודיים לכל קבוצת גיל. בהתאם לכך הם מקבלים כלים באימון שייחודיים לאימון של ילדים ונערים ובונים מודל אימון המתאים לאוכלוסיות אלה.


במהלך הקורס הם לומדים על נושאים השכיחים באימון של ילדים בהתאם לשלבי ההתפתחות שלהם, כגון בעיות בהתארגנות, קשיים חברתיים וכן גיבוש של כישורי מנהיגות וכך נלמדות שיטות אימון שיכולות לסייע לילדים להתמודד עם אותם אתגרים. כמו כן, המשתתפים לומדים טכניקות בעזרתן ניתן ליצור שפה משותפת עם המתאמנים הצעירים כדי להעלות את היעילות של תהליך האימון.


מתכונת הלימוד


היקף קורס זה הוא כ - 75 שעות לימוד אקדמיות והוא מחולק ל - 15 מפגשים. במהלך הקורס מתקיים תהליך אימון אחד לילד או לנער שנערך תחת סופרוויז'ן, תהליך זה מוכר לשעות אימון תחת הדרכה לצורך קבלת דרגה בהתאם לדרישות לשכת המאמנים בישראל.


נושאי הלימוד


בין שלל הנושאים הנלמדים במהלך קורס אימון ילדים ונוער נכללים:

 

  • פיתוח כישורים חברתיים
  • שיתוף פעולה ורכישת אמון
  • שפה משותפת עם מתאמנים
  • מודל אימון לילדים ולמתבגרים
  • מיומנויות אימון לילדים ולנערים   
  • כלים לעיצוב התנהגות
  • פיתוח מנהיגות עצמית
  • התמודדות עם אתגרים
  • התארגנות וניהול זמנים   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת יוזמות עורכת שלל קורסים נוספים במקצועות האימון וההנחיה. בין הקורסים שניתן ללמוד במכללה נכללים המסלול המלא להכשרה והסמכת מאמנים אישיים, קורס אימון למערכות יחסים, קורס אימון עסקי, קורס אימון קבוצתי והנחיית קבוצות וקורס NLP. קורסים אלה משלבים התנסות מעשית ותרגולים פרקטיים רבים במטרה לאפשר למשתתפים לפתח סל כלים נרחב ליישום כמאמנים. מוסד הלימוד מנוסה בעבודה מול שלל ארגונים במשק בתחומים כגון אימון ופיתוח ארגוני, ניסיון זה מסייע לתלמידים לפתח כישורים חשובים כמאמנים אשר מותאמים לדרישות שוק העבודה.


תנאי קבלה


לקורס זה מתקבלים מאמנים בוגרי קורס הכשרת מאמנים שברצונם להרחיב את הידע והכלים שברשותם כדי להשתלב גם בעבודה עם ילדים ומתבגרים. כמו כן, יכולים ללמוד בקורס אנשי מקצוע מתחומי הטיפול, הייעוץ והחינוך שברצונם לרכוש כלים מתחום האימון ליישום בעבודתם.


תעודה


מאמנים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות בקורס מקבלים תעודת התמחות אימון ילדים ונוער שניתנת מטעם מכללת יוזמות ומוכרת על ידי לשכת המאמנים. משתתפים שאינם מאמנים מקבלים בתחום הקורס תעודת "כלים אימוניים לילדים ולנוער" שניתנת על ידי מכללת יוזמות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת יוזמות

פורום לימודי תעודה | קורסים
קורס טכנאי מוצרים לבנים - היכן לומדים?
אימן
1 תגובות
לימודי סקסולוגיה - איפה לומדים ומשך זמן
טליה
1 תגובות
קורס של יחידה לביטחון לאומי
ניצן לישא
1 תגובות
איפה עושים קורס מורה לנהיגה?
לאה דהן
1 תגובות
עלויות ותכני לימוד בקורס עיצוב בדיגיטל
ניסים רפאל
1 תגובות
קורס מנהלי אבטחה של משטרת ישראל
אופיר אלון
1 תגובות
קורס מאמנים - עלות,משך הקורס,סוג תעודה
שרי ראקוב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp