רוצה פרטים על קורס אימון ילדים ונוער?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס אימון ילדים - קואצ'ינג לילדים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אימון ילדים ונוער? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אימון אישי לילדים ולמתבגרים


תהליכי קואצ'ינג, או אימון אישי, מוכרים בעיקר ככלי שיכול לסייע למבוגרים בהתמודדות עם אתגרי החיים אולם לאחרונה הם הופכים להיות מבוקשים גם בקרב אוכלוסיות צעירות יותר כגון בני נוער ואפילו ילדים. לא תמיד יש בידי ההורים את הכלים הנדרשים כדי לסייע לילדיהם להתמודד עם מחסומים או קשיים בחייהם. מסיבה זו פונים יותר ויותר הורים להסתייע במאמנים, או קואצ'רים, שמומחים בעבודה עם ילדים. מאמנים אלה מבינים לעומק את הצורכים של ילדים ויכולים לסייע למאומנים הצעירים להתמודד עם שלל מצבים מורכבים בחיים.


כיום יותר ויותר הורים פונים למאמנים כדי שיסייע לילדיהם בעזרת האימון, הדרישה למאמנים שמומחים בעבודה עם מתבגרים או ילדים הולכת ועולה. בוגרי הקורסים יכולים להשתלב במגוון של מסגרות בתחום האימון וההדרכה או לפתוח קריירה עצמאית כקואצ'רים. יש לציין כי לרוב קורסים אלה מתאימים למי שכבר עוסקים באימון ומחפשים כלים חדשניים להרחבת תחומי ההתמחות שלהם, כדי להגדיל את היצע הלקוחות.


אימון אישי לילדים - אימון ילדים ונוער


האימון לילדים ולבני נוער שם דגש על העצמת צעירים כדי לסייע להם להגשים מטרות, לחוות הצלחה ולהתמודד עם קשיים. תחום זה באימון מתבסס על ההנחה כי ילדים ונערים זקוקים לאימון ייעודי ושונה מאשר תהליכי קואצ'ינג המיועדים למבוגרים שכן הם מתמודדים עם קשיים שונים וחווים את המציאות סביבם באופן שונה ומיוחד.


מאמנים המומחים לאימון ילדים ומתבגרים יכולים לסייע ללקוחות הצעירים שלהם במגוון של תחומים בחיים, כגון בהתמודדות עם קשיים לימודיים, במערכות היחסים עם ההורים והאחים, בחיזוק הדימוי העצמי ותחושת המסוגלות, בפיתוח של כישורים חברתיים וכן בהתמודדות עם מעברים בחיים כגון מעבר לבית ספר חדש, גיוס לצה"ל או לידה של אח חדש. המאמנים בונים אסטרטגיה שמותאמת אישית לצורכים ולעולם הפנימי של הילד או הנער וכך מסייעים להם לסלול דרך למימוש עצמי ולהצלחה, תוך רכישה של כלים שיכולים לסייע להם גם בהמשך החיים.


קורס אימון ילדים ונוער


קורסים באימון ילדים ונוער מאפשרים למאמנים לרכוש את הכלים הנחוצים להתמחות באימון למאומנים צעירים. במהלך ההכשרות המקצועיות הללו מכירים לעומק את הקשיים שעמם מתמודדים ילדים ונערים וכן סוקרים את שלבי ההתפתחות של ילדים ואת הצורכים הייחודיים לכל שלב ולכל שכבת גיל.


לאחר מכן, נלמדים בהרחבה תהליכי אימון פרקטיים שיכולים להתאים לעבודה עם ילדים או נערים. המשתתפים רוכשים כלים פרקטיים לתכנון אסטרטגיית האימון, להצבת מטרות ויעדים ולעבודה משותפת עם המתאמנים הצעירים. קורסים אלה שמים דגש על מגוון רחב של מטרות וקשיים שבהם ניתן לסייע לילדים, תוך היכרות עם מצבים מחיי היום יום ועם אתגרים במעגלים בחיי הילד כגון בית הספר, המשפחה והמעגל החברתי.


אימון ילדים עם הפרעות קשב - אימון קשב וריכוז לילדים


חלק מן הקורסים באימון ילדים ונוער שמים דגש על אימון הפרעות קשב וריכוז. בניגוד לקורסים אחרים באימון ADHD, שבהם מקבלים כלים לסיוע הן למבוגרים והן לילדים, קורסים אלה מתמקדים בצורכים הייחודיים של ילדים צעירים בהתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז או לקויות למידה. המאמנים לומדים כיצד לעבור יחד עם הילדים תהליכי העצמה ופיתוח כישורים לימודיים ואישיים. רוב הקורסים עוסקים במצבים כגון דחיינות, קושי בניהול זמנים, חרדות, מחשבות שליליות, דימוי עצמי נמוך וקושי חברתי ומאפשרים למאמנים להכיר אסטרטגיות להתמודדות עם קשיים אלה. הקורסים גם עוסקים לרוב בסוגיות אתיות שעולות במהלך אימון של ילדים עם הפרעות קשב.


אימון ילדים והורים


אימון הורים וילדים מכונה גם אימון דיאדי, הוא מתקיים בדרך כלל בתהליכי קואצ'ינג לילדים צעירים במיוחד. אימון זה מתבסס על הקשר שבין ההורים וילדיהם והוא מאפשר התמודדות עם מגוון קשיים אצל הילדים וכן במערכות היחסים שבין ההורים לילדם. מאמנים שמומחים בסוג אימון זה יבצעו תהליך במקביל הן עם הילד והן עם אחד ההורים או שניהם כדי לנסות לפתח פתרונות ואסטרטגיות להתמודדות עם הקושי. נכון להיום תחום זה אינו נלמד כקורס עצמאי העומד בפני עצמו, אולם ניתן ללמוד אותו בחלק מן הקורסים בתחום האימון לילדים.

 


מתכונת הלימוד


היקפי הקורסים באימון ילדים משתנים בין המכללות השונות, בדרך כלל הם נפרשים על פני כמה חודשים. כדי להתאים ללוח הזמנים של אנשים עובדים המפגשים נערכים לרוב בשעות הערב פעם או פעמיים בשבוע.


קורסים באימון משלבים שלל תרגילים מעשיים כדי לסייע למשתתפים בהם להטמיע את העקרונות הנלמדים ולהכיר את תהליכי האימון הלכה למעשה. הקורסים משלבים סימולציות, דיונים כיתתיים, למידת עמיתים והדגמות מגוונות. כמו כן, במרבית מוסדות הלימוד משלב הקורס פרקטיקום או התמחות בשילוב סופרוויז'ן, שבהם עוברים תהליך אימון מלא עם ילד או נער וכך מתרגלים בשטח את הכלים הנלמדים וצוברים ניסיון פרקטי באימון.


תנאי קבלה


קורסים באימון ילדים ונוער מיועדים למאמנים מנוסים וותיקים, בוגרי קורסים באימון ממוסדות מוכרים. הקורסים יכולים להתאים למאמנים מתחומים שונים שברצונם לפתח ולהרחיב את תחומי ההתמחות שלהם, כגון למומחים באימון זוגי, אימון משפחתי, אימון הורים ותחומים נוספים.


במקרים מסוימים יכולים להתקבל לקורסים בעלי מקצוע מענפים משיקים לעולם האימון כגון אנשי חינוך, מטפלים, יועצים ומדריכי הורים. חלק מן המוסדות מאפשרים לאנשי מקצוע אלה ללמוד בקורס האימון כדי לרכוש מיומנויות לסיוע לתלמידים ולמטופלים צעירים הלקוחות מתורת הקואצ'ינג. בדרך כלל נדרש ניסיון מקצועי של כמה שנים, בעדיפות לבעלי רקע משמעותי בעבודה עם ילדים או נערים כדי להתקבל לקורס.

 


קורס אימון מחיר - כמה עולה קורס אימון


מחיריהם של קורסים באימון ילדים ונוער משתנים בין מוסדות הלימוד, הם נעים בדרך כלל בטווח שבין 8,000 - 20,000 שקלים בממוצע, אם כי קיימים קורסים שעלותם נמוכה או גבוהה מן הטווח הנ"ל. מחיר קורס באימון מושפע מכמה מאפיינים, כגון היקף המפגשים, מקום הקורס בארץ, היקפה של ההכשרה המעשית בקורס, עזרים ותרגילים שונים במהלך ההכשרה וקריטריונים נוספים. חשוב לציין כי מחירי קורסים משתנים מעת לעת.


מכללות קורס אימון ילדים ונוער

 

 

  • מכללת יוזמות - קורס אימון ילדים ונוער יוזמות (פרישה ארצית) - מכללת יוזמות היא מכללה למקצועות האימון ובה ניתן ללמוד במגוון קורסים לתעודה, בהם קורס אימון ילדים ונוער. קורס זה כולל כ - 75 שעות אקדמיות והיקפו כ - 15 מפגשים. במהלך הקורס נרכשות מיומנויות לרכישת האימון של בני הנוער והילדים לאורך תהליך האימון וליצירת שפה משותפת עמם כדי לסייע בהצלחת התהליך. הקורס כולל סופרוויז'ן המוכר לאימון תחת הדרכה, לקבלת דרגה בהתאם לדרישות לשכת המאמנים בישראל. במכללת יוזמות ניתן ללמוד גם במסלול המלא להכשרה והסמכה של מאמנים אישיים, בקורס אימון למערכות יחסים, בקורס אימון עסקי, בקורס אימון הפרעות קשב וריכוז ובקורסים נוספים כגון קורס NLP וקורס הנחיית קבוצות.

 

  • מכון אדלר (פרישה ארצית) - במכון אדלר יכולים מאמנים ללמוד בקורס קואצ'ינג המתמקד באימון בני נוער. מסלול זה שם דגש על אימון ברוח התיאוריה האדלריאנית שבה מתמקדים ביכולת של נערים ונערות למצוא קול אישי וייחודי וכך לממש שאיפות ולהגיע למטרות. הקורס כולל כ - 18 מפגשים והוא משלב פרקטיקום שבו מאמנים נער או נערה בין הגילים 13 - 18 ומתרגלים את החומר הנלמד. כמו כן, מתקיימים במכון אדלר קורס הדרכת הורים, קורס אימון, קורס פסיכותרפיה, קורס טיפול זוגי ועוד.

 

  • גומא - המרכז לגישור ואימון (הכפר הירוק) - גומא הוא מרכז ללימודי תעודה בתחומי האימון וההדרכה, בין הקורסים שמתקיימים בו נכלל גם קורס אימון ילדים שמתמקד באימון ADHD. קורס זה מיועד למאמנים ולמטפלים והוא חושף להיבטים פרקטיים ואתיים של אימון ילדים ובפרט ילדים עם הפרעת קשב וריכוז. במוסד הלימוד מתקיימים קורסים נוספים כגון קורס מאמנים מגשרים, קורס אימון עסקי, קורס אימון קבוצתי, קורס אימון לחיים בריאים וקורס אימון משפחות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אימון ילדים ונוער?

רוצה לדעת יותר על קורס אימון ילדים ונוער?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס אימון ילדים ונוער
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

רוצה לדעת מה לעשות עם החיים שלך?


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

Whatsapp Whatsapp