קורס אימון עסקי במכללת יוזמות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על יוזמות - אימון עסקי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אימון עסקי - מכללת יוזמות


הדרך להצלחה עסקית מתחילה באימון

 

מאמנים שמעוניינים לפתח את הכלים המקצועיים שברשותם כדי לסייע לארגונים ולעסקים לקדם את תפקודם יכולים ללמוד בקורס אימון עסקי שמתקיים במכללת יוזמות. קורס זה מאפשר למאמנים לפתוח דלת לקריירה בתחום האימון העסקי ובעזרת הידע הנרכש במהלכו הם יכולים להוביל ארגונים משלל סוגים לעבר הצלחה ולסייע להם ליצור יתרון בשוק. תכנית זו מסייעת למאמנים למנף את הניסיון המקצועי שברשותם כדי להשתלב בתחום מבוקש בעולם האימון ולקדם את הקריירה.

 

קורס אימון עסקי מתקיים בשלוחת מכללת יוזמות בעיר חיפה


תכנית הלימודים


במהלך קורס אימון עסקי המשתתפים לומדים כיצד מאבחנים את מצבם של עסקים ובונים תכניות אימון ממוקדות מתאימות כדי למצב את העסק בחזית השוק ולסייע לקידום ביצועיו. זהו קורס פרקטי ששם דגש על הפן היישומי של תהליך האימון, במסגרתו המשתתפים מקבלים כלים פרקטיים לאימון עסקים ולשיפור התוצאות העסקיות בהם.


נוסף על כך, המשתתפים מפתחים יכולות להובלה של ארגונים ועסקים לקראת יצירת יתרון עסקי ולהובלה השוק שבו הם פועלים. כמו כן, הקורס מאפשר למשתתפיו לפתח מיומנויות לאימון של מנהלים ובעלי תפקידים ולאימון צוותים בעסקים ובארגונים.

 


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס אימון עסקי במכללת יוזמות הוא כ - 40 שעות לימוד אקדמיות, התכנית מחולקת ל - 8 מפגשים שמתקיימים אחת לשבועיים, אורכו של כל מפגש הוא כ - 3 שעות אימוניות וחצי. התכנית מתקיימת בקבוצות קטנות כדי לסייע למשתתפים לצבור ניסיון מעשי ולקבל ליווי אישי מן המרצה.


הקורס כולל תהליך אימון שנערך תחת הדרכה - פרקטיקום וסופרוויז'ן. תהליך אימוני זה מוכר כשעות אימון תחת הדרכה לצורך קבלת דרגה, בהתאם לדרישות לשכת המאמנים בישראל.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים בין היתר:

 

 • תכניות לשיווק העסק
 • מטרה אישית ועסקית
 • הצבת מטרות מוסכמות
 • מודל אימון פיתוח עסקי
 • צדדים אישיים באימון עסקי
 • ניהול מפגשי עבודה ושיחות
 • מיקוד בתוצאות עסקיות ומשימות   
 • מדדי הצלחה
 • אימון למנהלים
 • אתיקה מקצועית
 • תכנית פעולה ויישום
 • פיתוח חשיבה יזמית
 • הערכה והובלת שינוי   
 • ועוד


סגל הוראה


מנחה הקורס הוא מייסד קבוצת יוזמות ומאמן עסקי ואישי בכיר. ברשותו ניסיון רב בליווי חברות וארגונים לשיפור התפקוד העסקי. כמו כן, הוא מנוסה בניהול פרויקטים ובהדרכה של מנהלים ועובדים בשלל חברות וארגונים.


על מוסד הלימוד


במכללת יוזמות מתקיימים עוד שלל קורסים בתחומי האימון, כגון קורס אימון ילדים ונוער, קורס אימון מערכות יחסים וקורס אימון הפרעות קשב. כמו כן מתקיימים קורסים בתחומים משיקים כגון קורס NLP וקורס הנחיית קבוצות ואימון קבוצתי. המכללה מפעילה שיתופי פעולה עם שלל ארגונים במשק וכן מסייעת לבוגרים בקידום מקצועי ועוזרת להם לחשוף את שירותיהם ללקוחות. הקורסים במכללה משלבים התנסות מעשית ובחלקם נכלל גם פרקטיקום, במטרה לסייע לתלמידים לפתח מיומנויות וכלים מעשיים ולהגיע מוכנים לקראת אתגרי המקצוע. מוסד הלימוד מפעיל שלוחות במגוון ערים בארץ, מצפון ועד דרום.


תנאי קבלה


מסלול זה מתאים למאמנים בוגרי הכשרות מאמנים מוכרות שברצונם להתמחות גם בתחום העסקי. הקורס יכול להתאים גם למי שאינם מאמנים, כגון למנטורים ולעוסקים בייעוץ לארגונים ולעסקים שברצונם לקבל כלים מעולם האימון לקידום הקריירה, וכן ליזמים ולבעלי עסקים שברצונם לרכוש כלים אימוניים לקידום העסקים שלהם. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לקבלת המידע המדויק לגבי תנאי הקבלה.


תעודה


מאמנים שמשלימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל הדרישות זכאים לתעודת התמחות באימון עסקי שניתנת על ידי מכללת יוזמות, תעודה זו מוכרת על ידי לשכת המאמנים בישראל. משתתפים שאינם מאמנים מקבלים תעודת "כלים אימוניים באימון עסקי" על ידי מכללת יוזמות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת יוזמות

פורום לימודי תעודה | קורסים
קורס טכנאי מוצרים לבנים - היכן לומדים?
אימן
1 תגובות
לימודי סקסולוגיה - איפה לומדים ומשך זמן
טליה
1 תגובות
קורס של יחידה לביטחון לאומי
ניצן לישא
1 תגובות
איפה עושים קורס מורה לנהיגה?
לאה דהן
1 תגובות
עלויות ותכני לימוד בקורס עיצוב בדיגיטל
ניסים רפאל
1 תגובות
קורס מנהלי אבטחה של משטרת ישראל
אופיר אלון
1 תגובות
קורס מאמנים - עלות,משך הקורס,סוג תעודה
שרי ראקוב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp