רוצה פרטים על קורס בישול איטלקי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס בישול איטלקי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס בישול איטלקי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים בבישול איטלקי


המטבח האיטלקי הוא בין הסגנונות המוכרים והנפוצים בעולם הבישול וגם בארץ הבישול האיטלקי מבוקש במיוחד. בארץ פועלות היום מסעדות איטלקיות רבות ומדי שנה קמות יוזמות קולינריות חדשות ומסקרנות. קורס בישול איטלקי יכול להתאים למעוניינים להשתלב מבחינה מקצועית בתחום הבישול וכן למי שכבר עוסקים בפועל בענף ומעוניינים להתמקצע בטכניקות מן המטבח האיטלקי.


תכנית הלימודים


הקורסים חושפים את המשתתפים למגוון מאכלים מן המטבח האיטלקי וכן מאפשרים להם להכיר מקרוב סגנונות בישול, טכניקות עבודה וחומרי גלם שייחודיים למטבח זה. המשתתפים לומדים על מקורותיהם של מאכלים איטלקיים מוכרים וכן סוקרים את חומרי הגלם המסורתיים המאפיינים את הבישול באיטליה. רבים מהקורסים גם מאפשרים לקבל היכרות בסיסית עם התרבות הקולינרית האיטלקית כפי שזו באה לידי ביטוי באזורים שונים באיטליה. הם סוקרים מאכלים שאופייניים לצפון איטליה, דרום איטליה ועוד מגוון אזורים.


בחלק מן הקורסים, נלמדות סוגיות בשילוב בין טכנולוגיות בישול מתקדמות לבין טכניקות מסורתיות איטלקיות, כפי שאלה באים לידי ביטוי בעבודה במטבח. המשתתפים לומדים על מנות מוכרות כגון פסטה ופיצה וכן על מגוון רחב של מנות נוספות מהמטבח האיטלקי, לרבות סלטים, מאכלי בשר ואף קינוחים. יש לציין כי ישנם קורסים אשר מתמקדים במאכלים מסוימים ושמים דגש על בישול והכנת פסטה, בישול בשר, קונדיטוריה או טכניקות נוספות תוך היכרות עם מתכונים איטלקיים שונים.


מתכונת הלימוד


אורכם של קורסים בבישול איטלקי משתנה בין מוסדות הלימוד. חלקם נפרשים על פני פרק זמן של כחודש ואחרים מתקיימים במתכונת מצומצמת יותר של כמה שבועות. השיעורים נערכים לרוב בשעות הערב כדי להתאים לתלמידים שמעוניינים לשלב בין הקורס לבין עבודתם.


קורסים אלה שמים דגש על ההיכרות המעשית עם המטבח האיטלקי, לרוב הם כוללים עבודה פרקטית במטבח המכללה. באמצעות תרגולים אלה ניתן להכיר מקרוב את טכניקות העבודה במטבח, להיחשף לחומרי גלם חדשים ולהרחיב את סל הכלים המקצועי. לרוב הקורסים משלבים הכנה של מספר מנות שמלווה בהדגמה וסיוע מצד סגל הקורס.


קורס בישול איטלקי כשר - סדנת בישול איטלקי כשרה


מי שברצונם להכיר את המטבח האיטלקי ומעוניינים בקורס בישול כשר יכולים למצוא מגוון של מוסדות שמציעים קורסים כשרים, בדרגות כשרות שונה. קורסים אלה עושים שימוש בחומרי גלם כשרים והמטבח בהם הוא כשר ואינו מערב בין בשר וחלב. קורסים אלה מאפשרים גם להכיר אלטרנטיבות כשרות של מנות איטלקיות וכך הם מתאימים לשומרי כשרות שמעוניינים לפתח יוזמות בעולם הבישול וכן למי שברצונם לפתוח מסעדות כשרות בתחום זה ומחפשים להרחיב את הידע המקצועי שברשותם.

 

סדנת בישול איטלקי


סדנאות בישול איטלקי הן מסגרות ללימוד בישול שהיקפן מצומצם מזה של הקורסים ללימוד בישול. מרבית הסדנאות נפרשות על פני מפגש בודד או כמה מפגשים רצופים והן מתקיימות במתכונת מעשית שבה מתנסים בפועל בהכנתם של המתכונים והמנות הנלמדים. מרבית הסדנאות מועברות על ידי שפים שיש להם ניסיון רב במטבח האיטלקי אשר חושפים את התלמידים לטכניקות מתוך ניסיונם המקצועי. מטרתן של הסדנאות אינה בהכרח להעניק מיומנויות לפיתוח קריירה בבישול איטלקי, אלא לאפשר חשיפה ראשונית לקולינריה האיטלקית. כך הן יכולות להתאים למי שמעוניינים בהיכרות ראשונית עם עולם הבישול. סדנאות הבישול עוסקות במרכיבים שונים של המטבח האיטלקי ולרוב הן מתמקדות במספר מנות מוכרות או בטכניקה מסוימת, עקב מתכונתן המצומצמת.


קורס בישול מחיר


קורסי בישול, ובהם גם קורסים בבישול איטלקי מתקיימים במגוון רחב של מתכונות ולכן גם מחיריהם נעים בטווח רחב למדיי. עלותם של קורסים מקצועיים יכולה לנוע בין 5,000 - 20,000 שקלים. קורסים קצרים וסדנאות כרוכים בדרך כלל במחיר נמוך משל קורסים מקצועיים ועלותם נעה בין כאלף שקלים לכמה אלפי שקלים. ישנם כמה גורמים אשר עשויים להשפיע על עלות הקורסים בבישול איטלקי, כגון היקפו של הקורס, היקף התרגול והעבודה המעשית שבה המשתתפים לוקחים חלק, מיקומו של מוסד הלימוד באזורים השונים בארץ וכן חומרי גלם וציוד מקצועי שמעניקה המכללה לתלמידיה כחלק מן הקורס. חשוב לציין כי מחירי קורסים עשויים להשתנות מעת לעת.


למי מיועדים הקורסים


קורס בישול איטלקי יכול להתאים למגוון רחב של קהלי יעד. יכולים ללמוד בו בעלי זיקה לעולם הבישול שמעוניינים לפתח את הידע שברשותם כדי להתחיל קריירה מקצועית בבישול, וכן בוגרי קורסים בבישול, כגון קורס בישול למתחילים, קורס בישול מקצועי וקורס קונדיטוריה שברצונם להרחיב את סל הכלים המקצועי כדי לקדם את הקריירה ולשלב בעבודתם גם בישול איטלקי.


כמו כן, המסלולים יכולים להתאים גם לטבחים ולשפים מנוסים שברצונם להיחשף למתכונים מגוונים מן המטבח האיטלקי וכך להעשיר את הניסיון המקצועי. בדרך כלל, הקורסים אינם מצריכים ידע קודם בבישול ולא דורשים מן המשתתפים היכרות קודמת עם המטבח האיטלקי. עם זאת, ישנם גם קורסים שמיועדים לשפים מנוסים בלבד ובהם יכולים ללמוד בעלי ניסיון מקצועי קודם בבישול, כגון בוגרי הכשרות מתאימות או בעלי ניסיון משמעותי בעבודה בעולם הקולינרי.


מכללות קורס בישול איטלקי


קורסים בבישול איטלקי מתקיימים במספר מוסדות לימוד, שמציעים מסלולים שונים דרכם ניתן להכיר מקרוב את המטבח האיטלקי. בין המכללות שבהן מתקיים הקורס:

 

 

  • בית הספר דן גורמה (תל אביב): בבית הספר ניתן ללמוד קורס בישול איטלקי ששם דגש על בישול בשר. המשתתפים בקורס יכולים ללמוד אודות טכנולוגיות בישול איטלקיות ולהכיר מתכוני בשר שונים. זהו קורס קצר שאורכו כשני מפגשים, שלהם אופי מעשי ובצהלכם מתנסים בפועל בהכנת המתכונים השונים. בין הקורסים הנוספים שניתן ללמוד בבית הספר אפשר למנות קורס בישול גורמה, קורס קונדיטוריה, קורס בישול כשר מהדרין וכן קורסים קצרים שמאפשרים לטבחים מנוסים להרחיב את סל הכלים המקצועי.

 

  • פור שף (פרישה ארצית): חברה זו עורכת מגוון של קורסים קצרים בתחום הבישול, ביניהם גם קורס בישול איטלקי שנפרש על פני כשלושה מפגשים. הקורס מאפשר לערוך היכרות עם הקולינריה האיטלקית ועם סגנון הבישול האופייני לאזורים שונים באיטליה. הקורס מועבר על ידי שפים המנוסים בבישול איטלקי. חברה זו ערכת קורסים נוספים, כגון קורס בישול בשר, קורס אפיית לחמים, קורס בישול בריא, קורס בישול אסייתי ועוד מבחר תכניות. לחברה שלוחות בכמה ערים, כגון הרצליה, תל אביב, אשדוד ומודיעין.

 

  • סקולינרי (קיבוץ יגור): זוהי חברה אשר עורכת סדנאות בישול וקורסים קצרים. החברה שואפת לחשוף את המשתתפים בקורסים לעולם הבישול דרך מפגשים מעשיים עם שפים וקונדיטורים. בין היתר, היא עורכת סדנה לבישול איטלקי שבה מתמקדים בהכנת פסטה בטכניקות שונות. כמו כן, ניתן למצוא סדנאות וקורסים בתחומים כגון בישול אסייתי, בישול בריא והכנת עוגות ראווה.


קורס בישול איטלקי בצפון


בצפון הארץ מתקיימות בעיקר סדנאות בישול איטלקי בהיקפים שונים, סדנאות אלה מתאימות למי שמעוניינים לערוך היכרות ראשונית עם הבישול האיטלקי או למי שמנוסים בבישול ומעוניינים להכיר מתכונים חדשים ולשכלל את המיומנויות האישיות. סדנאות אלה פזורות ברחבי אזור הצפון, כגון בחיפה, בגליל ובאזורים נוספים. בצפון הארץ מתקיימים קורסים רבים נוספים בתחום הבישול, כגון קורס קונדיטוריה בצפון, קורס בישול בריא בצפון ועוד.

 


קורס בישול איטלקי תל אביב


בתל אביב ניתן למצוא מספר קורסים בבישול איטלקי שיכולים להתאים לתושבי המרכז שברצונם ללמוד סמוך למקום מגוריהם. הקורסים נפרשים בדרך כלל על פני כמה שבועות ובמהלכם שמים דגש על ההתנסות הפרקטית בבישול דרך עבודה מעשית במטבח. קורס בישול איטלקי בתל אביב אפשר למצוא בבית הספר דנון, בחברת פור שף ובמסגרות לימוד נוספות.

 

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס בישול איטלקי?

רוצה לדעת יותר על קורס בישול איטלקי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: לימודי בישול
התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 4.3 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp