קורס פסיכומטרי בסטודיו לפסיכומטרי יואב חורש

שירות אישי - צור קשר

הסטודיו לפסיכומטרי יואב חורש

קורס הכנה לפסיכומטרי בסטודיו לפסיכומטרי של יואב חורש


מגיעים מוכנים אל המבחן


בסטודיו לפסיכומטרי של יואב חורש מתקיים קורס הכנה לפסיכומטרי ששם דגש על הכנה מקיפה ומותאמת אישית לצורכי התלמידים. במהלך הקורס נלמדות טכניקות להתמודדות עם שלל סוגי שאלות כדי לסייע לתלמידים לממש את הפוטנציאל האישי ולהגיע מוכנים יותר אל יום המבחן.


תכנית הלימודים


שיטת הלימוד בקורס מתבססת על למידה הדרגתית של החומר הנדרש לפסיכומטרי. השלב הראשון נקרא "שלב השורשים" והוא מוקדש ללימוד של עקרונות יסוד וכלים ראשוניים שנוגעים להיגיון שמאחורי השאלות בבחינה הפסיכומטרית. לאחר שלב זה ממשיכים התלמידים לשלב "הגזע והענפים" שבו הם מעמיקים בשאלות הפסיכומטרי ולומדים גישות ואסטרטגיות לפתרון ולהתמודדות עם שאלות מורכבות ומאתגרות במיוחד. בסיום מתקיים שלב "הצמרת" שבו מפתחים מיומנויות משוכללות ומתקדמות להתמודדות עם שאלות במבחן.


במהלך התכנית, המשתתפים עוסקים בכל הנושאים הנדרשים בהתאם למבנה הבחינה הפסיכומטרית. הם מפתחים מיומנויות הנדרשות לפרקי החשיבה הכמותית ולפרקי החשיבה המילולית, מרחיבים את אוצר המילים לפסיכומטרי ולומדים כישורים חשובים לפרקי האנגלית. כמו כן, הם לומדים על כתיבת חיבורים לפרק החיבור במבחן. הקורס כולל בדיקה של חיבורים תוך מתן משוב מפורט לכל אחד מן התלמידים, כדי לסייע להם לקדם את מיומנויות הכתיבה ולהבין את הדגשים הנדרשים במהלך המבחן.


מתכונת הלימוד

 

קורסי ההכנה שמתקיימים בסטודיו לפסיכומטרי מחולקים למספר שלבים, במטרה להעניק למשתתפים מענה מקיף לצורכיהם. תחילה מתקיים שלב הליבה, שכולל כ - 96 שעות לימוד ומחולק ל - 16 מפגשים. כל אחד מן השיעורים כולל כ - 5 שעות ללימוד החומר ושעה נוספת של סדנת שדרוג לחזרה על נושאים משיעורים קודמים.


השלב השני של הקורס הוא שלב המרתון. שלב זה כולל כ - 27 שעות וחצי של מפגשי לימוד ו - 4 מפגשי סימולציות בכיתה שהיקפם כ - 14 שעות. היקפו שעות הלימוד הפרונטליות של הקורס הוא כ - 123 שעות.

 

במסגרת השלב הראשון בקורס מתקיימים כמה מבחני מעקב שתפקידם לאבחן את מידת השליטה של התלמידים בנושאים הנלמדים. בהתאם לתוצאות המבחנים הללו מקבלים התלמידים הדרכה והנחיות לגבי המשך הלימוד תוך שימת דגש על נושאים בהם כדאי להם להתמקד במהלך הלימוד. כמו כן, הם מוזמנים לסדנאות שדרוג שמתאמות לנושאים השונים. סדנאות אלה מתקיימות לפני תחילת השיעורים ובהם מקבלים המשתתפים מענה אישי לפי צורכיהם בתחומים מסוימים שנכללים בבחינה.


כמו כן, במסגרת הקורס מתקיימות שיחות אישיות לצורכי הכוונה של התלמידים ותכנון הלמידה לבחינה. לקראת סיומו של הקורס התלמידים מקבלים "מפת דרכים" אישית שמותאמת לצורכיהם אשר כוללת המלצות לסוגי השאלות בהן מומלץ להם להתמקד לקראת המבחן. בעזרת סיוע זה התלמידים יכולים לבנות אסטרטגיות ודפוסי למידה שמותאמים להם וליכולות שלהם וכך למצות את הפוטנציאל האישי במהלך הלמידה.


סגל הוראה


מנהל הסטודיו לפסיכומטרי הוא מומחה להכנה למבחני כניסה מגוונים ובמרכזם בחינת הפסיכומטרי. ברשותו ניסיון של מעל 23 שנים בהדרכת תלמידים לפסיכומטרי, בתפקידים ניהוליים במחלקות פסיכומטרי במכונים ורשתות הכנה שונות וכן בתכנון חומרי לימוד לקורסים.


על מוסד הלימוד


הסטודיו לפסיכומטרי של יואב חורש עורך קורסי פסיכומטרי ששמים דגש על הלימוד בקבוצות קטנות. כיתות הלימוד בקורסים אלה כוללות בין שלושה לשמונה תלמידים בלבד, כדי להעניק יחד אישי ותרגול בהתאם לצורכי התלמידים. חברה זו שמה דגש גם על אווירה ידידותית לתלמידיה במהלך הקורס כדי לסייע למשתתפים להתמודד עם חששות וחרדו לפני הבחינה.


נוסף על כך, בסטודיו לפסיכומטרי מציעים הכוונה ייעודית לתלמידים שמכוונים לציוני פסיכומטרי גבוהים במיוחד, של מעל 700. תלמידים אלה מקבלים תרגילים ייעודיות שמותאמים לרמתם וכן יכולים להיעזר בחומרי לימוד שמותאמים להם ומסייעים להם לפתח מיומנויות חשיבה גבוהות ומיומנויות התמודדות עם שאלות מורכבות, כמו גם יכולות עבודה עצמאית שיכולה לסייע להם ביום המבחן. מוסד הלימוד עורך קורסי פסיכומטרי בכמה ערים, בהן רעננה, רמת גן וחדרה.

עוד מסלולי לימוד - הסטודיו לפסיכומטרי יואב חורש

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp