קורס איפור אופנה באיל מקיאג'

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מקצועות יופי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על איל מקיאג' - איפור אופנה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס איפור אופנה באיל מקיאג' - קורס איפור Master Fashion


לאפר את הדרך אל המסלול


בוגרי קורסים מקצועיים בתחום האיפור שמעוניינים לפתח את הקריירה ולהשתלב גם בענף האופנה יכולים ללמוד בקורס איפור אופנה המתקיים בחברת איל מקיאג'. החברה מציעה קורס פרקטי באופיו שבו מכירים מקרוב שלל טכניקות וטרנדים ואף מיישמים אותם בפועל ביום צילומים. בעזרת הכלים הנרכשים במהלך הקורס המשתתפים יכולים לפתח ולקדם את הקריירה כמאפרים, באפשרותם להשתלב בשלל סוגי הפקות טלויזיוניות, בהפקות למגזיני אופנה נחשבים, בתעשיית הפרסום וכן בתצוגות מסלול ובאירועים בתחום האופנה. ענף האופנה הוא דינמי במיוחד ומציב שלל אפשרויות מקצועיות למאפרים יצירתיים ואיכותיים.


תכנית הלימודים


לאורך הקורס התלמידים מתוודעים למגוון רחב של היבטים בתחום איפור האופנה. הם לומדים על שלל טכניקות מקצועיות שמשמות מאפרים בתצוגות בשבועות אופנה ולהפקות צילומי אופנה עבור מגזינים והפקות טלוויזיוניות. כמו כן, הם סוקרים את התפתחותו של תחום האיפור תוך היכרות עם סגנונות מובילים בעשורים שונים ועם דמויות מפתח בתעשיית האופנה אשר הסגנון שלהן השפיע רמות על עולם האיפור. נוסף על כך, הם נחשפים לעשייתם של מאפרי אופנה מוכרים בתעשייה.


בהמשך, סוקרים המשתתפים טרנדים עכשוויים בעולם האופנה ולומדים כיצד אלה באים לידי ביטוי באיפור. הם שמים דגש על איפור מבריק מסוגים שונים ולומדים ליישם בפועל אפקטים אלה בהפקות האופנה. כמו כן, הם מכירים מקורות שונים להשראה ולתכנון איפור לקולקציות ולהפקות וגם לומדים כיצד לקחת חלק בצוות הרב תחומי שפועל בהפקות אופנה וכיצד למצוא את מקומם כחלק מהותי ובלתי נפרד מן הצוותים הללו.

 


מתכונת הלימוד


בקורס איפור אופנה נכללים כ - 10 מפגשים שבועיים. המפגשים משלבים התנסות מעשית שמאפשרת לתלמידים להכיר הלכה למעשה את הכלים הנלמדים באיפור אופנה. לקראת סיום ההכשרה המשתתפים לוקחים חלק ביום צילום שבו הם מרחיבים את תיק העבודות. יום הצילומים כולל עבודה עם מודליסטים כדי לתרגל את המיומנויות הנרכשות באיפור אופנה.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך קורס איפור אופנה כוללים בין היתר את התחומים הבאים:

 

 • אנשי צוות בהפקת אופנה
 • סקיצות והכנות לימי צילום
 • מאפרים מוכרים בתעשייה
 • תולדות התפתחות האיפור
 • קונספט לכתבות אופנה למגזין
 • אייקונים באופנה וטרנדים באיפור   
 • סוגי הברקות באיפור
 • איפור לשבועות אופנה
 • השראה לשילובי צבעים
 • קונספט איפור לאירועים
 • איפור בהשראת תרבויות   
 • ועוד


על מוסד הלימוד


בין הקורסים הנוספים אשר מתקיימים בחברת איל מקיאג' מתקיים קורס איפור אפקטים מיוחדים שבו לומדים על איפור להפקות טלוויזיוניות, לקרנבלים ולסרטים. כמו כן, עורך מוסד הלימוד קורס איפור ביוטי שבו אפשר לרכוש סל כלים נרחב באיפור לשלל סוגי לקוחות.


מוסד הלימוד מתמקד בהכשרה יישומית ופרקטית בתחומי האיפור והטיפוח. הקורסים משלבים לימוד מעשי לצד הלימוד התיאורטי של עקרונות האיפור, המשתתפים מקבלים מזוודת איפור שכוללת חומרים וציוד ובעזרתם הם יכולים לתרגל את הטכניקות הנלמדות ולבסס לעצמם טכניקה אישית. מוסד הלימוד עורך גם ימי צילום שמסייעים לפתח ולהרחיב את תיק העבודות ולעזור לבוגרים להתקדם בשוק העבודה בתום הכשרתם. החברה מסייעת לתלמידיה לאורך ההכשרה וגם לאחריה דרך השתלמויות שונות שבהן יכולים הבוגרים להשתתף וכך לעדכן ולשכלל את הידע המקצועי שברשותם.


תנאי קבלה


קורס איפור אופנה מתאים לבוגרי קורס איפור ביוטי שמעוניינים להרחיב את הידע המקצועי שברשותם כמאפרים ולהשתלב גם בתעשיית האופנה. הקורס מיועד למאפרים מנוסים ובעלי רקע בתחום. כדי לקבל את פרטי הקבלה המדויקים לקורס זה מומלץ לפנות הישר אל מוסד הלימוד.


תעודה


בוגרי הקורס שעומדים בכל חובותיהם זכאים לקבל תעודת איפור אופנה מטעם חברת איל מקיאג'.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: איל מקיאג` בית ספר לאיפור, מכללת Il Makiage

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp