רוצה פרטים על לימודי ערב הנדסאי אדריכלות נוף?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הנדסאי אדריכלות נוף מסלול ערב

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי ערב הנדסאי אדריכלות נוף? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הנדסאי אדריכלות נוף לימודי ערב - הנדסאי אדריכלות נוף במסלול משולב לאנשים עובדים

 

אנשים עובדים שמעוניינים ללמוד בתכניות הנדסאי אדריכלות נוף יכולים לבחור במגוון תכניות לימודי ערב שמתקיימות במוסדות השונים. מסלולי לימודי הערב מותאמים במיוחד ללוח הזמנים של סטודנטים שמעוניינים לשלב את לימודיהם עם העבודה וכך מאפשרים להם לרכוש כלים טכנולוגיים מתקדמים לקידום הקריירה ולהשתלבות בתחום אדריכלות הנוף. הלימודים מתקיימים במגוון של אזורים ברחבי הארץ. אדריכלות נוף היא ענף שנמצא היום במגמת פיתוח ותנופה משמעותית ובוגרי הלימודים יכולים לפתוח דלת לקריירה יצירתית וטכנולוגית כאחד משלל מסגרות בשוק הפרטי והציבורי.


לימודי הנדסאי אדריכלות נוף


לימודי הנדסאי אדריכלות נוף מתמקדים בתהליכי התכנון והפיתוח של אתרי נוף וגן. הסטודנטים לומדים על סוגיות שנוגעות לצומח, לתנאי אקלים, לאיכות הסביבה ולאיזון בין המרחב העירוני למרחב הטבעי. הם דנים בתהליכי הפיתוח המוצאים בתחום הבנייה ולומדים כיצד אלה משפיעים על תהליכי התכנון והעיצוב. הם רוכשים מיומנויות לתכנון של סביבה פתוחה ובנויה כגון אתרי נופש, שכונות מגורים, אתרי מורשת לשימור וכן תשתיות תחבורה ציבוריות.


הנדסאי אדריכלות נוף מסלול ערב


לימודי הערב בתכנית ללימודי הנדסאי אדריכלות נוף מתאימים במיוחד לאנשים עובדים שמעוניינים לשלב את עבודתם עם לימודי ההנדסאי במסלול גמיש מבחינת שעות וימי הלימוד. אורכם של לימודים אלה הוא לרוב כשלוש שנים. השיעורים מתקיימים בשניים עד ארבעה ימים בשבוע ובמרבית המקרים גם בימי שישי משעות הבוקר ועד הצהריים.


תכני מסלול הערב זהים לאלה הנלמדים בתכנית הבוקר, השוני העיקרי בתכנית הערב הוא במתכונת הלימוד ובאורך ההכשרה שלרוב נמשכת שנה נוספת לעומת תכנית היום. הלימודים משלבים שיעורים מעשיים שבהם הסטודנטים מתרגלים בפועל את תהליכי השרטוט והתכנון ומתנסים בשימוש בתוכנות ממוחשבות שבהן משתמשים בענף אדריכלות הנוף. לקראת סיום הלימודים הסטודנטים מבצעים פרויקט גמר מעשי. הפרויקט מאפשר להם להכיר מקרוב תהליכי עבודה בתעשייה והוא מתקיים בליווי ובסיוע של הסגל.


מכללות הנדסאי אדריכלות נוף לימודי ערב - לימודי הנדסאי אדריכלות נוף מכללות


מסלולי הערב ללימודי הנדסאי אדריכלות מתקיימים במספר מוסדות בפרישה ארצית. הנה כמה מהם:

 

 

  • המכללה למינהל - לימודי הנדסאי אדריכלות נוף מתקיימים בשלוחת המכללה למינהל בעיר חיפה. המכללה מציעה תכנית לימודי ערב להנדסאים שאורכה כשלוש שנים, לצד מסלול יום שאורכו כשנתיים. כמו כן, המכללה עורכת תכניות נוספות ללימודי ערב להנדסאים, כגון הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים לימודי ערב, הנדסאי בניין לימודי ערב, הנדסאי חשמל לימודי ערב, הנדסאי תוכנה לימודי ערב ועוד.

 

  • מכללת אשקלון - בית הספר להנדסאים - אורכם של לימודי הערב להנדסאים בתכנית הנדסאי אדריכלות נוף הוא כשלוש שנים. הלימודים חושפים את הסטודנטים למגוון תהליכי תכנון של גנים ושטחים ציבוריים. עוד נלמדים במכללה לימודי הנדסאי תוכנה, לימודי הנדסאי עיצוב מדיה, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול, לימודי הנדסאי חשמל ומגמות נוספות.

 

  • אורט ירושלים - שלוחת ירושלים של רשת המכללות אורט עורכת תכנית לימודי ערב להנדסאי אדריכלות נוף שאורכה שלוש שנים. הסטודנטים לומדים קורסים בתכנון, בפיתוח מיומנויות אסתטיות, בשרטוט ובתורת המקצוע. במכללה זו ניתן ללמוד גם בתכניות הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, הנדסאי עיצוב המדיה ועוד.

 

  • מכללת אורט כפר סבא - סטודנטים במכללת אורט כפר סבא שמעוניינים במסלול נוח לאנשים עובדים יכולים ללמוד במסלול המשולב ללימודי הנדסאי אדריכלות נוף. מסלול זה כולל שישה סמסטרים. השיעורים במסלול זה מתקיימים בשלושה ערבי במהלך השבוע ובימי שישי. בשלוחה זו של רשת המכללות אורט ניתן ללמוד במגמות הנדסאי נוספות וכן בתכניות ללימודי תעודה במקצועות טכנולוגיים.

 

הנדסאי אדריכלות נוף ירושלים


לימודי הנדסאי אדריכלות נוף בתכנית ערב מתקיימים במכללת אורט ירושלים. מסלול זה מאפשר לתושבי ירושלים וסביבתה ללמוד בתכנית נוחה לשילוב עם העבודה וללמוד במוסד הסמוך למקום מגוריהם. לימודי הנדסאים בירושלים נערכים בעוד שלל מגמות, שברבות מהן ניתן ללמוד גם בתכנית לימודי ערב.


הנדסאי אדריכלות נוף לימודי ערב בצפון


תושבי הצפון יכולים למצוא תכנית הנדסאי אדריכלות נוף במתכונת ערב במכללה למינהל - חיפה. שלוחת חיפה של המכללה למינהל מציעה תכנית לימודי ערב שאורכה שלוש שנים, אשר כוללת קורסים מעשיים רבים ופרויקטים לצד לימודים עיוניים בתחומי התכנון והשרטוט. בעיר חיפה ובערים נוספות באזור הצפון ניתן למצוא תכניות הנדסאי אדריכלות נוף נוספות, אשר נלמדות במסלולי בוקר שאורכם הוא כשנתיים.


הנדסאי אדריכלות נוף לימודי ערב בדרום


המעוניינים ללמוד בתכניות הנדסאי אדריכלות נוף בשעות הערב יכולים למצוא מסלול זה בבית הספר להנדסאים של מכללת אשקלון. המכללה מציעה תכנית ערב תלת שנתית לצד מסלול בוקר דו שנתי. יש לציין כי באזור דרום הארץ קיימים מסלולים רבים נוספים ללימודי ערב להנדסאים, בתחומים נוספים וכן מסלולי לימודי יום.

 

לימודי ערב הנדסאי


לימודי ערב להנדסאים מתקיימים במגוון של מגמות ותחומי לימוד. משכם של מסלולים אלה נע בדרך כלל בין שלוש שנים לשלוש שנים וחצי. בדרך כלל נכללים בהם סמסטרים בחודשי הקיץ. ימי הלימוד ושעות הלימוד מותאמים במיוחד כדי להתאים ללוח הזמנים של אנשים עובדים ושל הורים שמעוניינים לשלב את שגרת החיים עם הלימודים.


בין המסלולים ללימודי ערב להנדסאים ניתן למצוא הנדסאי בניין לימודי ערב, הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים לימודי ערב, הנדסאי תוכנה לימודי ערב, הנדסאי תעשייה וניהול לימודי ערב, הנדסאי מכונות לימודי ערבהנדסאי חשמל לימודי ערב ותכניות רבות נוספות. תכניות אלה מייעדות את הבוגרים למגוון תפקידי מפתח בתעשייה הטכנולוגית.

 

הנדסאי אדריכלות נוף תנאי קבלה


תנאי הקבלה ללימודי ערב להנדסאי אדריכלות נוף זהים לתנאי הקבלה במסלול היום. תנאי קבלה אלה מוכתבים על ידי מה"ט והם זהים בכל מוסדות הלימוד. המועמדים צריכים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה או בגרות חלקית. נדרש ציון עובר במקצועות הבאים - בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד, בגרות באנגלית ברמת 3 יחידות לימוד ובגרות בהבעה עברית ברמת 2 יחידות לימוד. ללימודי הנדסאים יכולים להתקבל מועמדים על סמך ההישגים במכינה טכנולוגית להנדסאים. מי שגילם מעל 35 שנים יכולים להתקבל על סמך אישור על השלמת 12 שנות לימוד.

 

עבודה הנדסאי אדריכלות נוף - משרות הנדסאי אדריכלות נוף


לימודי הנדסאי אדריכלות נוף מכינים את הסטודנטים לקראת שלל אפיקי תעסוקה. בוגרי ההכשרות יכולים להשתלב בין היתר במשרדי אדריכלים, בחברות בנייה, במשרדי אדריכלות נוף ובמסגרות נוספות. באפשרותם גם לפתח קריירה עצמאית ולהציע שירותי תכנון לשלל מסגרות בתעשייה.


הנדסאי אדריכלות נוף לרוב מתחילים את דרכם בצוותים לתכנון במשרדי אדריכלים. הם יכולים לעסוק גם בתכנון של גנים, בפיקוח על עבודות פיתוח במרחב הציבורי, בביצוע ובהקמה בחברות תכנון ואדריכלות נוף ובתפקידים נוספים. כמו כן, באפשרות ההנדסאים להשתלב במגזר הציבורי, במסגרת תפקידים שונים ברשויות המקומיות, ברשות הטבע והגנים, בקק"ל ובגופים ממשלתיים נוספים.


הנדסאי אדריכלות נוף שכר


הנדסאי אדריכלות נוף מתחילים יכולים להגיע לרמות שכר שבין 7,500 - 8,000 שקלים לחודש בממוצע. עם צבירת ניסיון בתפקיד ולאחר כמה שנות וותק, הם יכולים להעלות את רמות השכר להן הם זכאים. שכר הנדסאים שברשותם שנות וותק יכול להגיע גם לטווח של 10,000 - 12,000 שקלים לחודש ולעיתים אף מעבר לכך.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי ערב הנדסאי אדריכלות נוף?

רוצה לדעת יותר על לימודי ערב הנדסאי אדריכלות נוף?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי ערב הנדסאי אדריכלות נוף