קורס אוטומציה ב - JAVA במכללה למינהל

קורס אוטומציה ב - JAVA במכללה למינהל

קורס אוטומציה בעזרת JAVA ו - Selenium במכללה למינהל


כלים מתקדמים לאוטומציה


אחד הכלים המבוקשים היום בבדיקות תוכנה ובדיקות WEB הוא סלניום (Selenium), זהו כלי המשמש לביצוע של בדיקות אוטומטיות וכדי להשתמש בו יש צורך בידע בשפת הקוד ג'אווה או בשפות אחרות שנתמכות על ידו. שפת התכנות מונחית העצמים JAVA היא שפה מתקדמת שמותאמת לכלל מערכות ההפעלה והיא יעילה במיוחד לסביבות מובייל ואינטרנט. עולם בדיקות התוכנה מתפתח בקצב מהיר במיוחד מה שמצריך מבודקי התוכנה להכיר את הכלים החדשניים והעדכניים ביותר בשוק.


במכללה למינהל מתקיים קורס אוטומציה בעזרת ג'אווה ו - Selenium. מסלול זה מתמקד בהכשרת תלמידיו לפיתוח ולהרצת בדיקות אוטומציה בעזרת הכלי המתקדם Selenuim (סלניום). בסיום קורס אוטומציה, המשתתפים יכולים להשתמש בידע שברשותם כדי לכתוב ולהריץ שלל תסריטי אוטומציה.

 

 

היכן לומדים?


קורס אוטומציה של המכללה למינהל מתקיים בשלוחה בעיר אלעד. שלוחה זו מציעה לימודים שמותאמים לציבור החרדי והדתי, אשר מתקיימים בהפרדה בין נשים לגברים.


תכנית הלימודים


במהלך מסלול זה המשתתפים רוכשים ידע נרחב וכלים מעשיים בתחום הבדיקות האוטומטיות, תוך היכרות מעמיקה עם שפת התכנות ג'אווה ועם כלי הסדיקות האוטומטיות סלניום. לאורך ההכשרה הם מכירים מגוון של תהליכים ושיטות שנחוצות למעוניינים לעסוק בענף האוטומציה.


בתחילת הקורס, המשתתפים רוכשים מיומנויות בסיס בשפת ג'אווה ובתכנות מונחה עצמים. לאחר מכן הם מפתחים מיומנויות מתקדמות יותר בכתיבת קוד ולומדים להתמודד עם כשלים ושגיאות במהלך העבודה. לאחר מכן, נלמדים לעומק עקרונות העבודה עם כלי הבדיקה סלניום, תוך היכרות עם מתודולוגיות בדיקה שבהן ניתן לעשות בו שימוש.

 


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני פרק זמן של כ - 5 חודשים. הוא כולל כ - 104 שעות לימוד. השיעורים נערכים אחת לשבוע, בשעות הערב.
במהלך המפגשים. המשתתפים לוקחים חלק בשלל תרגולים פרקטיים שמטרתם לסייע להם לצבור ניסיון מעשי בפיתוח הבדיקות האוטומטיות בעזרת הכלים הנלמדים.


נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס:

 

  • WebDriver API
  • כלי הבדיקה סלניום
  • תכנות מונחה עצמים
  • יסודות בתכנות בשפת JAVA   
  • מערכים
  • טיפול בשגיאות
  • מחלקות בג'אווה   
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בין הקורסים הנוספים בתחום המחשבים שמתקיימים במכללה למינהל ניתן למצוא קורס בדיקות תוכנה, קורס פיתוח אפליקציות MCPD, קורס ניהול רשתות תקשורת MCSA, קורס Help Desk, קורס טכנאי סמארטפונים, קורס תחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת, קורס אוטוקאד, קורס פריוריטי ERP ועוד שלל הכשרות.


המכללה עורכת תכניות לימודי תעודה בענפים רבים נוספים וכן מסלולים ללימודי הנדסאים המוכרים על ידי מה"ט. כמו כן, ניתן ללמוד במכללה בתכניות ללימודים אקדמיים של האוניברסיטה הפתוחה אשר משולבות עם לימודי תעודה של המכללה למינהל.


תנאי קבלה


לקורס יכולים להתקבל מתכנתים ובודקי תוכנה, שמעוניינים להכיר את כלי סלניום ואת שפת ג'אווה. כדי להתקבל לתכנית, יש צורך להחזיק בידע בסיסי בשפות תכנות שונות, כגון שפות הסקריפט פייתון, JavaScript או VBS, ישנה עדיפות למשתתפים בעלי ידע בשפות מונחות עצמים כגון שפת C++ או C#. על המועמדים להיות בעלי שליטה טובה בשפה האנגלית. הם נדרשים גם להיכרות עם מושגים וטכניקות מתחום בדיקות התוכנה ולידע במתודולוגיות בדיקה. במסגרת תנאי הקבלה, עליהם לעבור ראיון ייעוץ ומבחן התאמה ומיון.

 


תעודה


למשתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס ניתנת תעודת גמר "אוטומציה באמצעות סלניום וג'אווה" שמועקת על ידי המכללה למינהל. כדי לקבל את תעודת הגמר, על המשתתפים לעמוד בכל דרישות התכנית, הם צריכים להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מהמפגשים לפחות, לבצע את כל התרגילים במהלך הקורס, להגיד את פרויקט הגמר ולעבור את בחינת הגמר בציון של 70 ומעלה.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל
Whatsapp Whatsapp